Katowickie lotnisko na FB: Jaka mgła? Lepiej zobaczcie start tego samolotu w Rosji!

Wpis z profilu katowickiego portu lotniczego na Facebooku

Wpis z profilu katowickiego portu lotniczego na Facebooku (Fot. za Katowice Airport / Facebook)

Dziesiątki odwołanych lotów i tysiące pasażerów, którzy utknęli na polskich lotniskach. Tymczasem dla katowickiego portu lotniczego Pyrzowice - jak wskazuje jego profil na Facebooku - ważniejsze od paraliżującej mgły jest nagranie z Rosji, które pokazuje... samolot startujący w błocie.
Czytaj relację na żywo ze spowodowanego mgłą paraliżu lotnisk >>

Od niedzieli z powodu gęstej mgły w kraju odwołano i przełożono na inne daty dziesiątki lotów. Problemy miały i mają przede wszystkim dwa warszawskie porty lotnicze oraz lotniska w Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Wiele połączeń na południu Polski musiało zostać przekierowanych do Pyrzowic w Katowicach.

Tymczasem moderatorzy profilu katowickiego portu na Facebooku zamiast najświeższych informacji i ostrzeżeń dla pasażerów serwują swoim czytelnikom filmik z Rosji, na którym widać startujący w głębokim błocie samolot. Ok. godz. 15 na profilu pojawił się następujący opis: "Polskie lotniska trapią jesienne problemy z mgłami, a tymczasem w Rosji walczą (zwycięsko) z całkiem innymi kłopotami ;-)".Zobacz także
 • Odwołane loty na Okęciu Nie wiesz, co z twoim lotem? Dzwoń do przewoźnika. Podajemy numery
 • Mgła na Lotnisku Chopina "Zero opieki, wody". "Nikt do nas nie wyszedł". Relacje pasażerów z chaosu na lotniskach
Komentarze (33)
Katowickie lotnisko na FB: Jaka mgła? Lepiej zobaczcie start tego samolotu w Rosji!
Zaloguj się
 • dozsa

  Oceniono 148 razy 140

  Akurat w Katowicach na lotnisku nie było mgły, przyjęli sporo maszyn z Warszawy, Modlina czy tez Wrocławia. Więc redaktorze, zanim na siłę zaczniesz szukać taniej sensacji, pomyśl! To nie boli!

  BTW. To nie lotnisko jest odpowiedzialne za informowanie o tym, że jakiś samolot został przekierowany, a przewoźnik lotniczy. No ale kto by się tam tym przejmował w gazecie...

 • y.y

  Oceniono 80 razy 74

  Czy Wy naprawdę opisaliście jakiś post na Fejsie? I to ma byc poważny portal informacyny? Newsy o tym, co jakiś moderator zamieścił na portalu społecznościowym??? To jest istotne??? Dzizas K****a Ja P********ę. Dno i 3 metry mułu.

 • kniaz53

  Oceniono 16 razy 12

  A odnośnie tego startu to on... padnimajetsia... padnimajetsia nu i paszoł w żabu kaczarochu... wot i wsio...

 • seweryn00

  Oceniono 14 razy 10

  Szkoda słów! Szukają taniej sensacji, a moderatorzy profilu FB Katowice Airport w rzeczy samej odwalają kawał dobrej roboty. Przeglądając stronę czuję się tu naprawdę dobrze, a i twórcy sympatyzują się z czytelnikami , nie pozostając w jakiejś zasłonie służbisty - co bardzo się ceni. Frustrująca sytuacja, mało powiedziane...

 • boniekk

  Oceniono 11 razy 7

  to są znana konstrukcja Błotowa, potocznie nazywana błotolotami. staare.

 • altrix1

  Oceniono 6 razy 6

  Panie redaktorze, FB to nie oficjalny kanał. Z reguły publikuje się na nim luźne nawiązania do rzeczy którymi zajmuje się firma. Raczej nie zamieszcza się na nim oficjalnych powiadomień i informacji i nikt takich tam nie oczekuje. Pisząc taki artykuł każdemu czytającemu przychodzi na myśl, że szukacie tanich sensacji i nie macie o czym pisać.

 • lewa_noga_taboreta

  Oceniono 7 razy 5

  Widać moderatorzy mają poczucie humoru: my mamy mgłę ale nie martwcie się - to że my mamy źle nie znaczy że inni mają lepiej. :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje