Katowickie lotnisko na FB: Jaka mgła? Lepiej zobaczcie start tego samolotu w Rosji!

22.10.2012 16:49
Wpis z profilu katowickiego portu lotniczego na Facebooku

Wpis z profilu katowickiego portu lotniczego na Facebooku (Fot. za Katowice Airport / Facebook)

Dziesiątki odwołanych lotów i tysiące pasażerów, którzy utknęli na polskich lotniskach. Tymczasem dla katowickiego portu lotniczego Pyrzowice - jak wskazuje jego profil na Facebooku - ważniejsze od paraliżującej mgły jest nagranie z Rosji, które pokazuje... samolot startujący w błocie.
Czytaj relację na żywo ze spowodowanego mgłą paraliżu lotnisk >>

Od niedzieli z powodu gęstej mgły w kraju odwołano i przełożono na inne daty dziesiątki lotów. Problemy miały i mają przede wszystkim dwa warszawskie porty lotnicze oraz lotniska w Poznaniu, Łodzi, Krakowie, Bydgoszczy i we Wrocławiu. Wiele połączeń na południu Polski musiało zostać przekierowanych do Pyrzowic w Katowicach.

Tymczasem moderatorzy profilu katowickiego portu na Facebooku zamiast najświeższych informacji i ostrzeżeń dla pasażerów serwują swoim czytelnikom filmik z Rosji, na którym widać startujący w głębokim błocie samolot. Ok. godz. 15 na profilu pojawił się następujący opis: "Polskie lotniska trapią jesienne problemy z mgłami, a tymczasem w Rosji walczą (zwycięsko) z całkiem innymi kłopotami ;-)".Zobacz także
Komentarze (33)
Zaloguj się
 • bumbum111

  0

  normalna firma do zamieszczania poważnych informacji będzie używać własnej strony internetowej, a nie jakiegoś głupiego portalu społecznościowego.

 • superubunciak

  Oceniono 1 raz 1

  Profil KTW na FB to jeden z najlepiej prowadzonych profili lotniskowych w kraju i to zgodnie przyznają ludzie z całej Polski. NIC niestosownego NIE MA w tym wpisie, tym bardziej, że do późnych godzin na bieżąco była informacja o każdym nadlatującym samolocie i jego sytuacji.

  GW to DNO coraz bardziej zbliżające się do faktu.

  Przez was jeszcze ktoś weźmie i opierniczy opiekuna na FB a jemu sie należą brawa! Wam za to srogie lanie...

 • cwanybolek

  0

  Widzicie jak u nas dobrze jest! Sukces pełną gębą, bo w Rosji błoto a u nas nie.

 • altrix1

  Oceniono 6 razy 6

  Panie redaktorze, FB to nie oficjalny kanał. Z reguły publikuje się na nim luźne nawiązania do rzeczy którymi zajmuje się firma. Raczej nie zamieszcza się na nim oficjalnych powiadomień i informacji i nikt takich tam nie oczekuje. Pisząc taki artykuł każdemu czytającemu przychodzi na myśl, że szukacie tanich sensacji i nie macie o czym pisać.

 • tomek74mm

  Oceniono 1 raz 1

  Katowickie lotnisko jest obesnie najwyzej połżonym portem lotniczym w Polsce. ( chodzimi o miedzynarodowe lotniska) posiada najwięcej dni lotnych w roku.
  Problemy z mgłą są tam najrzadziej ze wszystkich lotnisk w Polsce.
  Więc nie rozomumiem o co pretensje w artykule " Tymczasem moderatorzy profilu katowickiego portu na Facebooku zamiast najświeższych informacji i ostrzeżeń dla pasażerów serwują swoim czytelnikom filmik z Rosji, "
  To tak jak w dośc znznych filmach o Kragulu i Pawlaku - Pawlak kiedys powiedział że to jak mieć pretensje do garabatego że ma proste dzieci.
  Skoro lotnisko nie ma problemów z mgłą to przed czym ma ostrzegać .

  Głupi artykuł - nie wiem o co chodziło autorowi.
  Może podobał mu sie start samolotu w Rosji i chciał go pokazać a nie wiedział jak wiec co napisał.

 • josif47

  0

  a moze by armaty do rozpedzania mgly tak jak to robia plantatorzy ?...

 • scythe_sharpening_stone

  0

  Błotolot fajny ale samochód podwodny też jest dobry - www.wykop.pl/ramka/1299415/po-prostu-rosja/

 • seweryn00

  Oceniono 14 razy 10

  Szkoda słów! Szukają taniej sensacji, a moderatorzy profilu FB Katowice Airport w rzeczy samej odwalają kawał dobrej roboty. Przeglądając stronę czuję się tu naprawdę dobrze, a i twórcy sympatyzują się z czytelnikami , nie pozostając w jakiejś zasłonie służbisty - co bardzo się ceni. Frustrująca sytuacja, mało powiedziane...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje