George Clooney złoży wkrótce zeznania na procesie Berlusconiego

20.10.2012 07:22
George Clooney

George Clooney (Fot. MARIO ANZUONI REUTERS)

George Clooney złoży wkrótce zeznania przed sądem w Mediolanie na procesie b. premiera Włoch Silvia Berlusconiego, oskarżonego o korzystanie z prostytucji nieletnich. Aktora wezwano na świadka, ponieważ był raz gościem na przyjęciu w rezydencji Berlusconiego.
Na wniosek obrony byłego szefa rządu 26 października Clooney ma zeznawać razem ze swoją byłą narzeczoną, znaną we Włoszech i za oceanem modelką Elisabettą Canalis, która również była w posiadłości w Arcore, gdzie odbywały się rozwiązłe przyjęcia z udziałem wielu młodych kobiet, znane pod nazwą bunga bunga.

Jedną z uczestniczek zabaw była nieletnia córka imigrantów z Maroka Ruby, o kontakty z którą oskarżony jest były 76-letni premier. To ona pierwsza w zeznaniach powiedziała, że widziała Clooneya na imprezie w rezydencji Berlusconiego w Arcore pod Mediolanem.

Włoska prasa opublikowała zdjęcie z tego spotkania, na którym widać Berlusconiego i Clooneya, objętych przez młodą aktorkę, telewizyjną gwiazdkę Sabinę Began.

Clooney na imprezie u Berlusconiego chciał rozmawiać o Darfurze

Amerykański aktor, spędzający większość czasu we Włoszech w swym domu nad jeziorem Como, wyjaśnił następnie w wywiadzie prasowym, że odwiedził ówczesnego premiera, by porozmawiać z nim o sprawie Darfuru. W pomoc dla tego regionu w zachodnim Sudanie, gdzie konflikt zbrojny wywołał ogromny kryzys humanitarny, Clooney jest od lat zaangażowany.

- Spędziłem tam tylko jeden wieczór, a wtedy nie było bunga bunga - powiedział o wizycie w Arcore gwiazdor Hollywood. Clooney przyznał jednak, nie kryjąc zakłopotania, że wieczór ten był "niesłychany" i - jak relacjonował - "bardzo różnił się od tego, co można sobie wyobrazić".

Zapewne o tej właśnie wizycie aktor i jego była narzeczona opowiedzą przed sądem.

Włoskie media ironizują, że przed mediolańskim sądem rozwinięty zostanie niedługo czerwony dywan ze względu na długi korowód oczekiwanych tam gwiazd show-biznesu i sportu, wezwanych jako świadkowie. Wśród nich ma być jeden z najbardziej znanych piłkarzy na świecie Cristiano Ronaldo. Sąd postanowił go wezwać, ponieważ jego nazwisko również pojawiło się w opowieściach Ruby.

Zobacz także
Komentarze (14)
George Clooney złoży wkrótce zeznania na procesie Berlusconiego
Zaloguj się
 • tuluniu

  Oceniono 10 razy 4

  A ja tez tam bylem
  miod i wino pilem,
  ale nic sie nie zostallo
  bo sie wszystko wyzygalo.

 • badziewiak66

  Oceniono 9 razy 3

  Stara prawda mafii mówi , że braterstwo krwi rodzi się ze wspólnej zbrodni. Bunga-bunga organizowane przez Silvia miały taką markę , że każdy kto czuł się choćby trochę kawałkiem elity świata musiał tam być. Osobiście podejrzewam , że były to dobrze wyreżyserowane orgie przez służby specjalne hakujące śmietankę do kreciej pracy. Ileż tam filmów nakręcono , a ile zdjęć , nagrań , dźwięków. To musiałby być nieletnie dziewice i nieletni chłopcy inaczej hak byłby za słaby. Ktoś pokroju Clooneya, wydawało by się faceta z głową , robiącego filmy polityczne,o jednoznacznej wymowie moralnej, powinien się trzymać od takich miejsc z daleka i wiedzieć czym to pachnie. Może właśnie z powodu tych filmów, ukazujących zdemoralizowane notabene elity, jakoś Clooneya tam zassali. Może miało być o Darfurze , a okazało się bunga-bunga o zdjecia wystarczą. Co może powiedzieć ktoś o pozycji Clooneya na takim przesłuchaniu ? Że było bunga-bunga ? Obecność Christiano akurat mnie nie dziwi , to typowy boiskowy głupek , dobrze wytrenowany , ale przydatny do kreciej roboty, mający niezłe rozeznanie kto z kim i gdzie w Madrycie i światku piłkarskim.

 • bezkasy

  Oceniono 4 razy 2

  Seks rządzi światem, na co wydać miliony? Nowe samochody, nowe rezydencje - to nuda. www.groudh.mazury.pl/

 • archeus_pl

  Oceniono 7 razy 1

  "Wśród nich ma być jeden z najbardziej znanych piłkarzy na świecie Cristiano Ronaldo."
  Co na to mamusia słynnego piłkarza?Pewnie da mu szlaban i tygodniowy zakaz gry w piłkę z kolegami.

 • szymek_50

  Oceniono 2 razy 0

  Być może z tych zeznań ktoś napisze książkę pt. /Bunga bunga/ i film nakręci na jej podstawie.

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 23 razy -3

  Co by nie powiedzieć, ale Silvio miał (pewnie dalej ma) muy grande cojones - dymał pewnie niejedna taką młodą kur.ewkę jak ta Arabka, jednak tylko ta szmaciara nie ma klasy i szuka łatwej kasy. Dola kur.wy jest jednak straszna!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje