Joński: Przepraszam panią minister Joannę Muchę za moje słowa

19.10.2012 10:12
Rzecznik SLD Dariusz Joński

Rzecznik SLD Dariusz Joński (Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta)

Dariusz Joński, rzecznik SLD, przeprosił za wczorajsze słowa, że "Joanna Mucha powinna złożyć rezygnację i zająć się ciążą". Przekaże jej też list z wyjaśnieniami.
- Nigdy nie było moją intencją odnoszenie się do życia prywatnego pani Joanny Muchy. Jeśli pani minister Joanna Mucha poczuła się urażona, chciałbym ją głęboko przeprosić - powiedział na krótkiej konferencji prasowej rzecznik SLD Dariusz Joński. - Na jej ręce przekażę list, który wyjaśni całą sytuację - dodał.

- Jeśli jest w ciąży, nie ma czasu i chce się zająć ciążą, a później swoim dzieckiem, tym szybciej powinna złożyć rezygnację i kibicować z boku - powiedział wczoraj w Superstacji Dariusz Joński, rzecznik SLD. Odniósł się w ten sposób do plotek krążących po sejmowych korytarzach i doniesień tabloidów o tym, że minister sportu Joanna Mucha jest w ciąży.

Dymisji Joanny Muchy po skandalu z dachem Stadionu Narodowego domagają się politycy PiS, Solidarnej Polski i SLD. - Mucha myśli, że jej się upiecze. Nie upiecze się - przekonywał dziennikarzy Superstacji Dariusz Joński. - Nie interesuje nas, gdzie ona się teraz chowa. Powinna podać się do dymisji - powiedział rzecznik SLD.Zobacz także
Komentarze (163)
Zaloguj się
 • edza4

  0

  Popatrzcie błazen przeprasza i udaje że nie jest błaznem,a przy tym niech pamięta o swoich korzeniach,bo czerwoni zawsze mieli obrzydzenie do zwykłych ludzi, tak jak to zna historia o zachowaniu tylko jednej rasy.

 • romek4805

  0

  p.JOŃSKI to co pan powiedział jest po prostu chamskie a przeprosiny na żenujacym poziomie

 • iremus

  0

  A tak przy okazji: jaki jest zakres obowiązków pani (panny) Joasi poza poprawianiem grzywki i szala na wietrze przed kamerami telewizyjnymi?

 • antyinteligent

  0

  SLD obwieszcza wielką nowinę? Pani Mucha czy kto ją lubi czy nie, jest jedynym odpowiednikiem Panny Rice w polskim rządzie.To niesłychanie wspaniała nowina,to dziecko jest nie pożądane politycznie.Dlatego powinno się urodzić jako dziecko Minister Muchy .Nie można jej eliminować. Chcecie ją potraktować jak Anetę Krawczyk. To wspaniały symbol na szczycie-Matka z dzieckiem.

 • carol4210

  Oceniono 2 razy 2

  Uważałem ze partia SLD jest partią ludzi wychowanych, kulturalnych.(zaznaczam ze nigdy na tą partię nie głosowałem) Chociaz niektórzy posłowie i posłanki są sympatyczni.Niestety tą wypowiedzią zniżyli się do najgorszej w tym kraju czyli do pis-u.

 • prof-antoni

  Oceniono 1 raz 1

  posel hofman zalatwi jej 2 letni urlop na chorobie

 • cudaktusk

  Oceniono 2 razy 0

  Cmoknij ją jeszcze w dolny koniec przewodu POkarmowego.

 • szczesciarz1

  Oceniono 2 razy 0

  "..Nigdy nie było moją intencją odnoszenie się do życia prywatnego pani Joanny Muchy"

  A co było panie posle, co bylo Pana intencja jak Pan to mowil ?

  Niech Pan ma to wytlumaczy do na razie sie czuje jak idiota

  (albo moze ktos robi ze mnie idiote...)

 • jonwol

  Oceniono 2 razy 0

  Joński, zwykły cham i wiejski prostak! Na miarę swojej "partii" jej przywódzcy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje