Joński: Przepraszam panią minister Joannę Muchę za moje słowa

Rzecznik SLD Dariusz Joński

Rzecznik SLD Dariusz Joński (Fot. Mateusz Skwarczek / Agencja Gazeta)

Dariusz Joński, rzecznik SLD, przeprosił za wczorajsze słowa, że ?Joanna Mucha powinna złożyć rezygnację i zająć się ciążą?. Przekaże jej też list z wyjaśnieniami.
- Nigdy nie było moją intencją odnoszenie się do życia prywatnego pani Joanny Muchy. Jeśli pani minister Joanna Mucha poczuła się urażona, chciałbym ją głęboko przeprosić - powiedział na krótkiej konferencji prasowej rzecznik SLD Dariusz Joński. - Na jej ręce przekażę list, który wyjaśni całą sytuację - dodał.

- Jeśli jest w ciąży, nie ma czasu i chce się zająć ciążą, a później swoim dzieckiem, tym szybciej powinna złożyć rezygnację i kibicować z boku - powiedział wczoraj w Superstacji Dariusz Joński, rzecznik SLD. Odniósł się w ten sposób do plotek krążących po sejmowych korytarzach i doniesień tabloidów o tym, że minister sportu Joanna Mucha jest w ciąży.

Dymisji Joanny Muchy po skandalu z dachem Stadionu Narodowego domagają się politycy PiS, Solidarnej Polski i SLD. - Mucha myśli, że jej się upiecze. Nie upiecze się - przekonywał dziennikarzy Superstacji Dariusz Joński. - Nie interesuje nas, gdzie ona się teraz chowa. Powinna podać się do dymisji - powiedział rzecznik SLD.Zobacz także
 • Dariusz Joński/Krzysztof Kwiatkowski Kwiatkowski o słowach Jońskiego: Jestem zaskoczony i zażenowany. To nie powinno się zdarzyć
 • Dariusz Joński, Joanna Mucha "Odzywka Jońskiego o Musze jest po prostu chamska"
 • Kibice czekają na decyzję o meczu Polska-Anglia "Nowy mega Polish joke", "Sądząc po liczbie taksówek przed burdelem, Anglicy już nam wybaczyli"
Komentarze (163)
Joński: Przepraszam panią minister Joannę Muchę za moje słowa
Zaloguj się
 • klara551

  Oceniono 262 razy 234

  Te przeprosiny to musztarda po obiedzie panie Joński. Sam pan się przekonał,że milczenie jak się nie wie co się chce powiedzieć jest złotem.

 • qanz

  Oceniono 250 razy 232

  Mam jedno pytanie. Czy SLD, mimo że pełno tam starych komuchów to dosyć poważna partia, musi mieć za rzecznika KRETYNA?

 • kassabian

  Oceniono 185 razy 161

  I według podkierowniczka Jońskiego sprawa została zakończona, problem rozwiązany.
  Panie Joński, problemem jest sam fakt iż w wypowiedzi publicznej musiał pan użyć bucerskiego argumentu dla podkreślenia wagi swoich słów.
  Tak jak nie wypada publicznie drwić/szydzić z osób upośledzonych intelektualnie/fizycznie - i każdy kto sztukuje swoje wypowiedzi jest albo rynsztokowym klockiem albo jednorazowym, niewybieralnym politykiem niczym JKM - tak samo argumenty z teki pana Jońskiego powinny znaleźć się na tej samej półce.
  Mimo wszystko panie Joński, jesteście patałach.

 • batura3

  Oceniono 165 razy 145

  "Nigdy nie było moją intencją odnoszenie się do życia prywatnego pani Joanny Muchy..." - ale pan to zrobił panie p ośle J. Naziwjmy rzeczy po imieniu - jest pan prostakiem a pana wypowiedź była CHAMSKA. A przeprosiny sa na poziomie zerowym.

 • atahelpa

  Oceniono 148 razy 124

  A moim zdaniem tow.Jonski powinien od razu podac sie do dymisji, bo tak prostackiego rzecznika nie powinien miec SLD. I tyle na ten temat...

 • pannamarianna777

  Oceniono 121 razy 99

  Powinien pan złożyć dymisję. Tak jak domagał się od minister Muchy.
  " Miej facet "jaja"

 • mela_1

  Oceniono 112 razy 96

  Pan Joński, wzorem pana Fochmana, który zachęcał do wieszania na suchej gałęzi Palikota - pójdzie na chwilkę do kąta. Ale wróci!
  Dziwię się panu Millerowi, że zapomniał, iż rzecznik to wizytówka partii. A tutaj mamy nie dość, że prostaczka i chama, to niedouka, który nie ma pojęcia o najnowszej historii i kiedy rozpoczęło się Powstanie Warszawskie...
  Dlatego niech się nie dziwi potem, że SLD nie jest poważnie traktowane...bo jaki rzecznik - taka partia.

 • ladychapel

  Oceniono 66 razy 46

  Joński to taka męska JONI...? :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje