"Odzywka Jońskiego o Musze jest po prostu chamska"

- Jeśli jest w ciąży, nie ma czasu i chce się zająć ciążą, a później swoim dzieckiem, tym szybciej powinna złożyć rezygnację i kibicować z boku - powiedział o Joannie Musze Dariusz Joński, rzecznik SLD. - To chamska odzywka - skomentował słowa polityka Cezary Gmyz w ?Popołudniu TOK FM".
Kontrowersyjne słowa polityk wypowiedział w rozmowie z "Superstacją". Podjął temat plotki o rzekomej ciąży szefowej Ministerstwa Sportu i Turystyki i stwierdził: - Tym bardziej, jeśli jest w ciąży, nie ma czasu i chce się zająć ciążą, a później swoim dzieckiem, tym szybciej powinna złożyć rezygnację i kibicować z boku.

- Jeśli słyszę tu na korytarzach, że to dla niej premier wydłuża urlop macierzyński o pół roku, to jestem w stanie w to uwierzyć, bo Platforma podejmuje tylko i wyłącznie takie decyzje, aby dbać o swoich ludzi - miał dodać polityk.

Chamstwo posła

- Odzywka Jońskiego jest po prostu chamska - skomentował w "Popołudniu TOK FM" Cezary Gmyz, dziennikarz "Uważam Rze" i "Rzeczpospolitej". Gość Grzegorza Chlasty stwierdził: - Niezależnie od tego, jaki stopień odpowiedzialności za to, co się zdarzyło na Stadionie Narodowym, ponosi Joanna Mucha, używanie argumentów o tym, że powinna zająć się dzieckiem - i to jeszcze przez przedstawiciela lewicy, który ma promować postawy odwrotne - jest oburzające.

Odnosząc się do głośnej wpadki Dariusza Jońskiego - pomylenia daty wybuchu Powstania Warszawskiego - Gmyz dodał: - Nie za bardzo pamiętał, kiedy było Powstanie Warszawskie - może też nie pamiętać programu własnej partii.

Wojciech Mazowiecki z kolei skomentował krótko: - Słowa Jońskiego to kolejny kamyczek do staczania się po równi pochyłej lewicy.

Po tym, jak jego wypowiedź wywołała oburzenie, poseł Sojuszu Lewicy Demokratycznej krótko wytłumaczył się na Twitterze: "Materiał został zmanipulowany. Nigdy nie było moją intencją odnoszenie się do życia prywatnego Minister Joanny Muchy".

Więcej o:
Komentarze (22)
"Odzywka Jońskiego o Musze jest po prostu chamska"
Zaloguj się
 • fakiba

  Oceniono 30 razy 24

  Zawsze myślałem że rzecznikami zostają ludzie mający coś mądrego do powiedzenia ale panowie Joński i Hofman są tego zaprzeczeniem teraz rzecznikami zostają normalne chamy

 • ask70

  Oceniono 24 razy 20

  Ten Joński to wstyd dla Lewicy> Czy oni nie mają lepiej myślącego tylko takiego gogusia z sieczką w głowie? Toż to prawie Hofman!

 • archimago7

  Oceniono 16 razy 14

  To zupełnie tragiczne dla Polski, że mamy taką kompletnie debilną opozycję.
  I to kuźwa w całości.
  Jak na razie nie ma żadnej sensownej alternatywy dla obecnie rządzących.

 • szary-polak

  Oceniono 17 razy 13

  Gmyz, kumpel SS {Sakiewicz Stankiewicz} , Rydzyka, oburzony ! A jak Rydzyk z Sakiewiczem bluzgali Marii Kaczyńskiej, to jak ten śmieć Gmyz reagował !??? Zakłamany gnojek.

 • jankbh

  Oceniono 15 razy 9

  Pan poseł ma dobre predyspozycje na bramkarza, t.zn. się w nocnym lokalu - z głębokim zaangażowaniem i autorytarnie stwierdza kto może zostać, a kto idzie do domu.

 • jw11

  Oceniono 10 razy 8

  Millera szkoła

 • edza4

  Oceniono 9 razy 7

  Najpierw należałoby sprawdzić czy on czasem nie przeszedł jakiegoś szkolenia w pis-ie bo właśnie ta sekta specjalizuje się w podwórkowym i furmańskim języku,a po drugie odezwała się w nim stara pezetperowska krew,gdzie w tamtych czasach zmuszano ludzie co komu ile i czego można było robić.Komuch zawsze będzie komuchem bez względu na jak jego formacja będzie się nazywać.Nawet jak przeprosi to jaka w tym szczerość skoro już swoje powiedział,tylko przy okazji sobie wystawił świadectwo że jest zwykłym przyziemnym chamem.

 • grastep00

  Oceniono 10 razy 6

  Czego można się spodziewać po prymitywnym ,zarozumiałym karierowiczu? Dziwię się,ze p.Miler powierzył mu stanowisko swego ugrupowania!Ów czlowieczek o ptasim intelekcie,braku kultury, braku ogólnych wiadomości reprezentuje SLD.
  Przypuszczam,ze na temat p. Jońskiego
  wiele mogliby powiedzieć łódzcy nauczyciele! Dlaczego takie miernoty umysłowe zasiadają w polskim sejmie?

 • 808gaja

  Oceniono 7 razy 5

  tak prosto CHAM

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX