Apel internautów: Czas rozliczyć policję. Chcemy wiedzieć, co robią ws. Iwony Wieczorek

Iwona Kinde-Wieczorek, mama zaginionej Iwony Wieczorek

Iwona Kinde-Wieczorek, mama zaginionej Iwony Wieczorek (Fot. Dominik Werner / Agencja Gazeta)

"Dlaczego do dnia dzisiejszego sprawa Iwony Wieczorek nie została wyjaśniona?" - pytają internauci w liście otwartym, który przesyłają do śledczych, polityków, urzędników oraz dziennikarzy. Przypominają jednocześnie, że 3 miesiące temu policja sugerowała, że ws. zaginionej nastąpił przełom. "Uważamy, iż nadszedł czas rozliczeń stróżów prawa" - piszą.
Wróć do artykułu
Komentarze (91)
Apel internautów: Czas rozliczyć policję. Chcemy wiedzieć, co robią ws. Iwony Wieczorek
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • idioteka-narodowa

  Oceniono 3 razy 3

  Policja znowu się pomyliła..chyba maja kreta u siebie.,bo jak tłumaczyc tę zwłokę i żadnych efektów?.

 • jonkasta

  Oceniono 12 razy 2

  w tej sprawie ten facet , który idzie za nia - jest głównym podejrzanym. Idzie za nią w wiadomym celu, przyśpiesza, i widać, ze nie zawaha sie przed niczym. Tu powinna isc praca policji. To jeden z najwazniejszych tropów. Drugi.... to dom Iwony , lub ktos bliski / ojczym, kolega, , jakis znajomy /
  Innych tropów nie widzę....

 • katia_00

  Oceniono 6 razy 2

  Nie wiem czy Iwona żyje, czy nie, ale bardzo ciężko znaleźć sprawcę, gdy był przypadkowy, gdy nie było świadków, mógł przecież gdy zabił zakopać gdzieś ciało, i jeśli nikt tego nie widział ,to szanse na znalezienie miejsca pochowania ciała, oraz ustalenia sprawcy są minimalne.

 • supertlumacz

  Oceniono 3 razy 1

  POLICJA ją porwała, prawdziwa lub fałszywa. Patrol w nieoznakowanym samochodzie, w czarnych kombinnezonach, w czarnych okularach. Takich bydlaków widuje się nagminnie w całej Polsce. Tacy "antyterroryści" zatrzymali ją pod pretekstem kontroli dokumentow. Zbrodniarze znali lokalizację kamer monitoringu. Najpierw ją odurzyli, potem zgwałcili, a potem
  1. Zamordowali (np przy próbie ucieczki, odzyskala przytomność, wyrwała się...) 99%
  2.Chcieli ją wywieść za granicę jako niewolniceę do domu publicznego, ale to raczej na granicy południowej. 1%

  Zastrzelenie czy zadźganie nożem bydlaka policyjnego bez numeru służbowego poddającego kontroli dokumentów w odludnym miejscu powinno być karane mandatem 100 złotowym, a w nocy powinno być bezkarne.

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 3 razy 1

  Może dziewczyna,
  Nad wyraz dorodna,
  Miejscowym VIP-om
  Była niewygodna ?

 • the_qwert

  Oceniono 7 razy 1

  Autor obudził się nagle ze świadomością w jakim kraju żyje. A ile niemedialnych spraw, przez nieudolność i lenistwo policji zostaje nierozwiązanych?

  A swoją drogą na kilometr śmierdzi tu artykułem na zamówienie. Czyżby rodzina zaginionej wstydziła się zażądać informacji od policji, czy autor wstydzi się napisać że to jej rodzina naciska.

 • yeebunny

  Oceniono 7 razy 1

  Ta zaginiona wygląda na bardzo atrakcyjną osobę. Ciekawe czy jakby to była jakaś brzydula, to też tak długo i ochoczo tyle osób zajmowałoby się tą sprawą?
  I druga sprawa. Jak to możliwe, że akurat tą jedną sprawą gazeta tak intensywnie się zajmuje. Przypadek?

  Żeby nie było, to oczywiście wolałbym aby sprawa tego zaginięcia została (najlepiej pozytywnie) rozwiązana.

 • guavajuice

  Oceniono 3 razy 1

  na Słowaka (do góry) suszą tuż przed znakiem ograniczenia 70, super robota, pełno tam szkół, przedszkoli, przejść dla pieszych....
  ...ten dach ze stadionu to tylko czubek góry absurdów państwa.

 • zawsze_prawdziwy

  0

  czyja to była zdzira że w kółko o niej a o setkach podobnych przypadków cisza?:)))

 • ampulka01

  0

  jesli ktos ma zatwardzenie to wystarczy tylko poczytac kolejny artykuł o iwonce i juznie bedzie mial problemów z wypróznianiem sie.

 • sselrats

  0

  Misja zapewne zorganizowana przez bylych klientow z Roxy.
  Miss ya!

 • jumanji_7

  Oceniono 2 razy 0

  No to się zaczęło można by rzec - prawda?

 • andrzej_z_dzialdowa

  Oceniono 6 razy 0

  Po raz kolejny pytam - czy to,że sprawa jest tak nagłośniona jest przypadkiem, czy sprawa ma ścisły związek z Sopotem i rodziną T. Kim dla rodziny T. była/jest Iwona i jej matka? Czy ktoś może to wreszcie wyjaśnić?

  Dlaczego tysiące innych zaginionych nie mogą liczyć na taki rozgłos?

 • nekia0000

  Oceniono 4 razy 0

  A może w zaginięciu Iwona maczał palce jakiś wysoki urzędnik policji.

 • jumanji_7

  Oceniono 4 razy 0

  Moim skromnym zdaniem każdy rodzic, który potrafi kochać własne dzieci nie inaczej jak pani Iwona w takiej sytuacji postąpi, o ile nie da się zastraszyć tym co rozgłoś w takiej sprawie nie na rękę, a i niewygodny bardzo !

 • ajpitoajpi12

  Oceniono 2 razy 0

  czy to nie ta zaginiona miala sympatie policjanta?

 • pogromca_mrowek

  Oceniono 8 razy 0

  Co roku gina setki ludzi, dlaczego policja aż tyle zajmuje się tą jedną sprawą. Z jakich względów to zaginięcie jest wyjątkowe? Pytam. Internauta.

 • jurakuz

  Oceniono 4 razy 0

  nieroby z policji jak reszta nierobów z budżetówki tylko czeka na nasze pieniądze

 • gad_z_rakowa

  Oceniono 4 razy 0

  żenada, te wasze płacze

 • wolny-analityk

  Oceniono 74 razy 0

  ale o co chodzi kaman, ja też nie chce rozliczać nikogo za Wieczorek,
  Kto to w ogóle ta matka Wieczorek że od ponad 2 lat taki szum medialny robi.
  fundacja Itaka obecnie poszukuje 1100 osób, średnio co tydzień ginie 28 osób z czego tylko około połowa kończy się szczęśliwie w ciągu roku, a tu kurna jakaś Wieczorek i Wieczorek

 • gigigolo

  Oceniono 1 raz -1

  śledzę tą smutną sprawę jakiś czas i odnoszę wrażenie, że niestety jeśli ludzie mówią, ze policja w Sopocie prawdopodobnie trzyma z bandytami i dzieli się na trepów i tych co sobie świetnie finansowo radzą, co ni mniej ni więcej znaczy kryją i biorą, tuszują i oficjalnie nic nie wiedzą. nie od dzisiaj wiadomo, że Sopot wraz z już nie istniejącym Maximem to mekka różnego rodzaju elementu, plus miejscowi. i nikomu do głowy nie przyszło, że jest 'tam' tak niezwykle cichutko, nic się nie dzieje, wręcz sennie. kiedy zginęła ta młoda dziewczyna, nic. żadnego punktu zahaczenia, nic, ulotniła się jak kamfora, pisano o miejscowych z willami opodal, innymi z własną trzódką, działającego dekady w Sopocie, ale generalnie czystego. i znowu nic. poza kilkoma mailami osób widać z wiedzą o środowisku, nic kompletnie nic. Nikt z ABW, CBA, ABC, C3PO, NKWD, GRU nikt nic nie wie i niczego nie sprawdzał, inwigilował. cisza. znaczy kasa, nie trzeba mordować wszystko załatwi. i tak pewnie było. przypomnijcie sobie reakcje policji w Gdyni. komisariat o 100 metrów od tragedii, znerwicowani przyjeżdżają po godzinie, to samo w gdańsku. opłacani czy co? biedna ofiara i jej rodzina.

 • 104i9

  Oceniono 3 razy -1

  Jak może być sprawa wyjaśniona jak ją porwało UFO!!!!???

 • rrwamac

  Oceniono 9 razy -1

  Prawdziwy spontan. Tylko dlaczego "internauci" tak sie wczuwaja wylacznie w sprawę tej SPECJALNEJ zaginionej. Zaginionej nad zaginionymi. Kasa i znajomosci rodzicow tej panny czynia cuda. Pytanie tylko czy z ich pomoca staraja sie cos znalezc czy raczej cos ukryc.

 • jumanji_7

  Oceniono 5 razy -1

  Z tej garstki internautów to prawi obywatele tego kraju powinni brać przykład !!! A władze miasta powinny wnieść gdzieś do prokuratury i rozliczyć odpowiedzialnych za funkcjonowanie i sprawność, a właściwie nie, monitoringu w mieście x3, jak i rozliczyć za lekceważący stosunek do człowieka tych policjantów co zlekceważyli problem realnego zagrożenia życia, no chyba, że on i oni ma tylko służyć do inwigilacji przeciwników politycznych to ja wtedy sorry, nie ciałem ...
  Tak , czas to już wielki odpolitycznić policję, ona służyć mam Nam, naszemu bezpieczeństwu wolnego już kraju obywateli !!!

 • adamo64

  Oceniono 17 razy -1

  Piekna dziewczyna, tylko dlaczego po zmierzchu szla ulica ubrana jak ostatnia zdzira.
  Policja powinna sprawdzic polswiatek czy nie miala z nim kontaktu. Normalna dziewczyna sama na ulicy po zmierzchu tak sie nie ubierze.

 • georgeb

  Oceniono 8 razy -2

  Podczas rozstania mężczyźni wieszaja się albo zabijają.
  Sprawa jest prosta. Przesłuchac chłopaka dziewczyny i Jej kolegów.
  Sprawdzic alibi i morderce za kratki.
  Chyba że chłopakiem był policjant, to sprawa się trochę komplikuje w polskich realiach.

 • chronoxs

  Oceniono 5 razy -3

  Wiemy kim jest bloger, który wrzucił drastyczne zdjęcia ofiar katastrofy

  WY WIECIE ALE MY NIE
  CZY TO TAK CIĘŻKO PODAĆ IMIĘ I NAZWISKO, ŻEBYŚMY PRZYNAJMNIEJ SKOPALI MU D.. W INTERNECIE?

 • mccudden

  Oceniono 12 razy -4

  normalne zaginięcie zwykłej pannicy, która lubiła się zabawić, obracała się w mocno rozrywkowym towarzystwie, i u której powroty po dwóch dniach balangi zdarzały się często.

  Nie rozumiem pospolitego ruszenia, zaangażowania GW, akcji internautów...akcja "cała Polska szuka Iwony Wieczorek" budzi we mnie odruch wymiotny, gdyż co dzień ginie w Polsce kilkadziesiąt osób ...po cichu i bezsensownie kończących na gałęzi w akcie samobójczym. Tymczasem my szukamy Iwony Wieczorek - pannicy, która lekko nawalona wracała aleją gwałcicieli po całonocnej imprezie. Ileż można?

 • 3-kuleczka

  Oceniono 16 razy -8

  niech mamuska zaginionej przestanie jątrzyć
  zarozumiała egositka nie wie ile ludzi codziennie ginie, wychodzi z domu i nie ma sladu? zapraszam - strona ITAKA
  ale jej Iwonka jest najwazniejsza bo matka ma znajomości w mediach i ma sie za pępek swiata
  Iwonka pokłóciła sie ze znajomymi, może mniej alkoholu a więcej pokory i nie doszłoby do tragedii
  tak jak o wszystko obwinia sie premiera Tuska to następnym chłopcem do bicia jest policja, wg matki dziewczyny na kazdym rogu ulicy powinien stac policjant i pilnowac rozwydrzonych smarkul na imprezkach, a mamusie nie musza wychowywać dzieci? trzeba było wynając jej goryla jak taka rozrywkowa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje