Nawet zniszczone bilety są ważne. Ale kod kresowy musi być

Zniszczone bilety

Zniszczone bilety (darez)

Bilety na wczorajszy mecz można zwrócić albo ponownie wykorzystać - mówi TOK FM rzeczniczka PZPN. Najważniejsze, by widać było kod kreskowy. Mecz Polska - Anglia został przełożony i odbędzie się dziś o 17.00. Na Stadionie Narodowym, przy zamkniętym dachu. Kibice będą mogli obejrzeć grę polskich piłkarzy z trybun pod warunkiem, że mają stary bilet.
Najłatwiej będzie obejrzeć mecz mieszkańcom Warszawy i okolic. Reszta, która czeka na pojedynek z Anglią, musiała wykupić nocleg lub ponownie przyjechać do stolicy.

- Mamy do domu 200 kilometrów. Więcej już na Stadion Narodowy nie pojedziemy - opowiadają rozgoryczeni kibice z Białej Podlaskiej. Za każdy zwrócony bilet PZPN chce oddać pieniądze. Reklamacje najlepiej składać w miejscu zakupu, ale pomocny może się okazać adres e-mail: reklamacje@pzpn.pl.

Musi być kod kreskowy

Nie wiadomo, kiedy uda się odzyskać pieniądze. Każdy, kto nie rezygnuje z oglądania meczu na żywo, na stadion będzie mógł wejść już 3 godziny przed pierwszym gwizdkiem. - Bilety, nawet te najbardziej zniszczone, są ważne - zapewnia w rozmowie z TOK FM rzecznik PZPN Agnieszka Olejkowska.

- Nawet jeżeli został kawałek tego biletu, ale z kodem kreskowym. Te osoby, które korzystały z własnego wydruku biletów, są proszone o wydrukowanie biletu jeszcze raz - dodaje. Mimo całego zamieszania wokół przełożonego meczu Polska - Anglia biletów do sprzedaży na największym serwisie aukcyjnym w Polsce jest niewiele, sporo jest za to chętnych do tego, by na dzisiejsze spotkanie bilety kupić. Niestety - PZPN biletów z dzisiejszych zwrotów nie będzie ponownie sprzedawał.

- Nie ma takiej możliwości. Nie prowadzimy sprzedaży. Na stadionie nie ma kas - dodaje Olejkowska.

Zobacz także
 • Maciej Zieliński w barwach Śląska Wrocław Wrocławski poseł po przełożeniu meczu Polska - Anglia: J***ć PZPN
 • Stadion Narodowy Wcześniejszy mecz sparaliżuje stolicę? Sprawdź objazdy
 • Ile będzie kosztować skandal narodowy? Podwójne koszty
Komentarze (8)
Nawet zniszczone bilety są ważne. Ale kod kresowy musi być
Zaloguj się
 • stan-1

  Oceniono 18 razy 14

  Grande bordello!

 • kapitan_marchewa

  Oceniono 12 razy 12

  KOD KRESOWY jest najważniejszy.
  Znaczy sję trza zacjągac jak na Samych swoich?

 • dyrdy.mal

  Oceniono 10 razy 8

  "Na stadionie nie ma kas" - a od kiedy PZPNowi potrzebne sa kasy? "Z reki do reki" - jak zwykle!

 • sylenth

  Oceniono 7 razy 7

  Wystarczyło zachęcić ludzi tym, że kto dzisiaj odda bilet do np. 16-stej dostanie 120% jego ceny, stworzyć tymczasowe kasy - dzięki temu pzpn straciłby tylko 20% ceny biletów (czyli 5x mniej niż teraz), a ludzie mogliby kupić bilet i zapełnić ponownie stadion na czym zyskałaby reprezentacja.

 • ontoo

  0

  Ja już wczoraj na jednym potopie byłem, dzisiaj nie zamierzam jechać ponownie, podobnie jak moi znajomi.

 • jegorism

  0

  Skopią naszym tyłki i to będzie kropeczka nad i .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje