Pływalnia Neptun promuje tradycyjny model rodziny. Dają zniżki

Wybierasz się z dzieckiem do radomskiej pływalni Neptun? Zabierz współmałżonka. W trójkę dostaniecie większą zniżkę, niż gdybyś poszedł sam z dwójką dzieci. Pływalnia: Bo promujemy tradycyjny model rodziny - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
O nietypowej promocji napisał czytelnik do radomskiej "Gazety Wyborczej". Pan Marek. wybrał się w niedzielę popływać na basenie Neptun. Zabrał ze sobą dwoje dzieci - 8 i 12 lat.

"Chciałem skorzystać z promocji "Mama, tata i ja". Cena takiego biletu to 17 zł za trzy osoby za godzinę. Niestety, w kasie powiedziano mi, że z tej oferty może skorzystać tylko dwoje dorosłych z dzieckiem, a ja muszę wykupić bilet normalny oraz dwa ulgowe bilety. Koszt - 28 zł, a więc dużo drożej. Poczułem się dyskryminowany. A przecież basen będący własnością miasta powinien być przyjazny dla swoich obywateli oraz prowadzić politykę prorodzinną skierowaną do rodzin wielodzietnych, w tym szczególnie do rodzin z jednym rodzicem. Drugi aquapark w Radomiu - w rękach prywatnych - nie dyskryminuje jednego rodzica z dziećmi: oferuje mu bilet rodzinny, i to w znacznie niżej cenie niż basen Neptun. Tam cena biletu to 9 zł za osobę za trzy godziny" - oburza się pan Marek.

Wiceszef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji potwierdza: - Pływalnia przygotowała specjalną ofertę dla grup składających się z mamy, taty i dziecka.

Cały tekst w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Zobacz także
 • Grzegorz Lato w otoczeniu polityków podczas jednego z meczy Euro 2012 Kurkiewicz: Mamy kompletną bezdebatowość! Rozmawiamy o Lacie, kogo ekshumowano i jakie pyzy jedzono na ślubie!
 • Opole Katastrofa demograficzna? "Politycy wreszcie zaczynają dostrzegać problem". [Publicyści w TOK FM]
 • Mapa urodzeń w poszczególnych dzielnicach Warszawy Gwałtowny koniec wyżu demograficznego w Warszawie
Komentarze (79)
Pływalnia Neptun promuje tradycyjny model rodziny. Dają zniżki
Zaloguj się
 • szats69

  Oceniono 138 razy 122

  Dlaczego mam płacić więcej za tę samą usługę jeśli tylko żona mi zmarła, a chciałbym z dzieciakami popływać? na [pływalnię idzie się pływać, a nie promować taki czy inny model rodziny - kierownictwo widać nieźle oszołomskie.

 • rosa_de_vratislavia

  Oceniono 109 razy 101

  Samotna matka z trojgiem dzieci nie mogła kupić takiego biletu w Oleśnicy na Dolnym Śląsku. Ojciec umarł/uciekł? No to ma pecha - nie jest rodziną.

 • kasia.w-wa

  Oceniono 90 razy 84

  swoją drogą to ciekawe, a jakbym poszła z synkiem i kochankiem to miałabym zniżkę??? ciekawe czy legitymują, sprawdzają DNA, zaświadczenie o slubie kościelnym etc...

 • kasia.w-wa

  Oceniono 73 razy 49

  co się dziwić, w Radomiu rządzą pisowacy, a oni mają bardzo specyficzne pojęcie rodziny

 • eryn_7

  Oceniono 49 razy 45

  Radosna tworczosc marketingowa nawiedzonych urzedasow!

  Czyli co? Dzieci z ubozszej rodziny z jednym rodzicem maja nie chodzic na basen?
  To moze samotna matka wezmie ze soba na basen wujka, dziadka lub kochanka?
  Czy tez na basen nalezy sie stawic z dowodem osobistym i odpisem aktu malzenstwa i nikt inny niz prawidlowo zaslubiony malzonek nie przejdzie?

 • chip.hop

  Oceniono 57 razy 33

  Jarosław mu tak polecił, wszelkie odstępstwa możliwe tylko za jego zgodą

 • nicram112

  Oceniono 55 razy 31

  @grzegorz_nat

  Czyli ksieza z gospodyniami sie nie lapia sie na znizke? Przeciez to tradycyjny model rodziny duszpasterskiej!

 • maneanaroore

  Oceniono 7 razy 7

  A najlepsze jest to, że nawet w rękach prywatnych (wredny kapitalista) cena niższa 17 za godzinę VS 9 za 3 godziny hahaha

  PS "wredny kapitalista" to cynizm

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje