Pływalnia Neptun promuje tradycyjny model rodziny. Dają zniżki

17.10.2012 06:00
Pływalnia Neptun

Pływalnia Neptun (Fot. Marcin Kucewicz / Agencja Gazeta)

Wybierasz się z dzieckiem do radomskiej pływalni Neptun? Zabierz współmałżonka. W trójkę dostaniecie większą zniżkę, niż gdybyś poszedł sam z dwójką dzieci. Pływalnia: Bo promujemy tradycyjny model rodziny - czytamy w "Gazecie Wyborczej".
O nietypowej promocji napisał czytelnik do radomskiej "Gazety Wyborczej". Pan Marek. wybrał się w niedzielę popływać na basenie Neptun. Zabrał ze sobą dwoje dzieci - 8 i 12 lat.

"Chciałem skorzystać z promocji "Mama, tata i ja". Cena takiego biletu to 17 zł za trzy osoby za godzinę. Niestety, w kasie powiedziano mi, że z tej oferty może skorzystać tylko dwoje dorosłych z dzieckiem, a ja muszę wykupić bilet normalny oraz dwa ulgowe bilety. Koszt - 28 zł, a więc dużo drożej. Poczułem się dyskryminowany. A przecież basen będący własnością miasta powinien być przyjazny dla swoich obywateli oraz prowadzić politykę prorodzinną skierowaną do rodzin wielodzietnych, w tym szczególnie do rodzin z jednym rodzicem. Drugi aquapark w Radomiu - w rękach prywatnych - nie dyskryminuje jednego rodzica z dziećmi: oferuje mu bilet rodzinny, i to w znacznie niżej cenie niż basen Neptun. Tam cena biletu to 9 zł za osobę za trzy godziny" - oburza się pan Marek.

Wiceszef Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji potwierdza: - Pływalnia przygotowała specjalną ofertę dla grup składających się z mamy, taty i dziecka.

Cały tekst w dzisiejszej "Gazecie Wyborczej".

Zobacz także
Komentarze (79)
Zaloguj się
 • voiceinthedesert1

  Oceniono 1 raz 1

  Popieram w stu procentach pływalnie Neptun. Zargożenie AIDS zwieksza się wśród "rodzin" homoseksualnych. Żadne dziecko nie powinno znaleźć się z homoseksualistami w jednym basenie. Zresztą, tyle jest pięknych jezior na Mazurach, gdzie wody mają dużo mniej wszelkich zarazków.

 • kekx

  Oceniono 1 raz -1

  Panstwo ( samorząd Radomia) , ktory jest włascicielem basenu obawia sie by nie korzystały z niego osoby będące w zwiazkach partnerskich... bo to niekatolickie, niemoralne itp . to jest ogromne przyspieszenie , bo takowych związków jeszcze nie ma...

  To dobry przykład dyskryminacji .... jaka spotyka osoby ' inne"niż norma wyznaczona przez Kościół
  . Sami teraz nietolerancje poczujecie na własnej skórze i we własnych porfelach !

 • ryllaa

  Oceniono 2 razy 2

  Dobrze, ze jeszcze rodziny nie muszą przynosić zaświadczenia od proboszcza, że są gorliwymi katolikami!

 • brutalny_cyrkiel

  Oceniono 1 raz -1

  Promocja to promocja. Zniżki w ubezpieczeniach na przykład bezpośrednio zależą od stanu zdrowia, wieku i cech osobowych i nikt nie ma z tym problemu.

 • ted.53

  Oceniono 1 raz 1

  Od wczoraj najbardziej nowoczesnym basenem w Polsce jest murawa Stadionu Narodowego. Tu także można przyjść z całą rodziną. Tylko bilety są trochę za drogie.

 • boederman

  Oceniono 2 razy 2

  Wiemy, ze to faszyzm, gdy polityka wkrada sie w prywatne zycie obywateli. Te wszystkie podzialy sa niepotrzebne, calkowicie chore i niemoralne. Ale niestety ryba psuje sie od glowy, w tym wypadku od sejmu, a malo inteligentni, sfrustrowani ludzie to kupuja i zeruja pozniej na innych. STOP polityce w zyciu prywatnym. Niech kazdy robi, co chce i z kim chce, ale tylko bez narazania drugiego czlowieka na niebezpieczenstwo.

 • ptr0

  Oceniono 4 razy -2

  Trzeba promować pełne rodziny jak najbardziej, bo tylko takie stwarzają najlepsze warunki do rozwoju dziecka. I nie gadajcie, że "żona mi zmarła", bo to jest znikoma część samotnych rodziców. Większość to po prostu wynik rozwodów czy rozstań rodziców (gdy nie było ślubu, dziecko jest wpadką, tatuś się nie przyznaje itd.). Nie oszukujmy się, ale samotna matka choćby się dwoiła i troiła to dziecku ojca nie zastąpi. Tak samo ojciec nie zastąpi matki, nie nakarmi piersią... A wdowa czy wdowiec może się związać z inną osobą i w ten sposób po części zastąpić dziecku drugiego rodzica. Natomiast sytuacje gdy matka i ojciec po rozwodzie zakładają nowe rodziny może prowadzić do jakiś chorych sytuacji. Dziecko ma ojca, który mieszka z obcą babą gdzieś tam, a ono samo mieszka z jakimś panem, który go wychowuje. Nie mówcie, że to jest normalne: bi.gazeta.pl/im/3/8927/z8927743X.jpg

 • miwil

  Oceniono 6 razy -4

  każda firma ma prawo stosować takie promocje, jakie uważa za stosowne. Tu nie chodzi o zakaz wstępu, tylko politykę sprzedaży prowadzona przez właściciela. Ma prawo? Ma. Robienie z tego afery świadczy o chorobliwej obsesji.

 • batura3

  Oceniono 4 razy 4

  a może warto promować rozum (mózg) - przyda sie temu smiesznemu facecikowi z basenu:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje