Zgubiła 450 tys. w autobusie? Pięć dni śledztwa... historia zmyślona

?Po pięciu dniach śledztwa wszystko jest jasne. Kobieta, która zgłosiła, że zgubiła 450 tysięcy złotych we wrocławskim autobusie, wymyśliła całą historię?, podało RMF FM.
"Policja przeanalizowała każdy krok kobiety, która rzekomo zgubiła dużą kwotę", dowiedziała się nieoficjalnie rozgłośnia. Funkcjonariusze nie potwierdzili jej wersji wydarzeń. Z ogromną dokładnością oglądany był między innymi zapis monitoringu z autobusu, w którym kobieta miała zgubić fortunę.- Jeśli to się ostatecznie potwierdzi, kobiecie może być postawiony zarzut składania fałszywych zeznań - mówił w TVN24 Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Przypomnijmy, wrocławianka zgłosiła się na policję z informacją, że w piątek w czasie jazdy autobusem 146 zgubiła 450 tys. zł. Policja sprawdzała, czy pieniądze zostały skradzione, czy zaginęły z powodu roztargnienia kobiety.

- Jeżeli okaże się, że faktycznie zaginęła taka suma pieniędzy, to będzie to największe tego typu zdarzenie w historii MPK - mówił we wtorek "Gazecie Wyborczej Wrocław" Janusz Krzeszowski, rzecznik spółki.

Zobacz także
 • Londyn 2012. Policjanci zgubili klucze do Wembley
Komentarze (72)
Zgubiła 450 tys. w autobusie? Pięć dni śledztwa... historia zmyślona
Zaloguj się
 • jhbsk

  Oceniono 151 razy 139

  Gdy tylko pojawiła się informacja o „zgubie", w komentarzach przeważała opinia, że to bzdura. I potwierdziło się.

 • fedorczyk4

  Oceniono 133 razy 127

  To bylo od poczatku raczej oczywiste. I nawet nie chodzi o przewozenie duzych kwot autobusem, tylko o to ze taka suma to jest duza objetosc i stres. Prawdopodobienstwo "zgubienia" jest naprawde male. No chyba ze wlascicielka chorowalaby na daleko posunieta demencje.

 • chronoxs

  Oceniono 98 razy 88

  Oj tam! Oj tam!
  czepiacie się, a jej chodziło o 450 tys... starych złotych.
  Kobitka żyje jeszcze w końcu w XX w.

 • piss.off

  Oceniono 69 razy 61

  bez różnicy czy w autobusie czy w amber gold , .....głupich nie sieją , sami się rodzą

 • szoferek1

  Oceniono 58 razy 44

  Jak można zgubić taką kasę...? Albo była nawalona albo to ściema.Ktoś dysponując takimi pieniędzmi nie wozi się z nimi autobusem miejskim tylko w ostateczności taksówką.

 • notremak

  Oceniono 101 razy 41

  A mnie to pasowało do gospodyni średnio zamożnego księdza-plebana.

 • anifilacja

  Oceniono 57 razy 37

  news o niczym....
  jakos Katarzynie W. pseudonim matka Madzi za skladanie falszywych zeznan nic nie zrobiono :D

 • jamj

  Oceniono 40 razy 26

  Policja powinna zacząć dochodzenie od uprawdopodobnienia posiadania takiej kwoty przez tę panią. Podejrzewam, że na tym etapie sprawa by upadła, chyba, że chodziło o bicie piany i wykazanie zainteresowania policji sprawami "szarych "ludzi..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje