Zgubiła 450 tys. w autobusie? Pięć dni śledztwa... historia zmyślona

11.10.2012 08:33
Autobus

Autobus (Fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta)

"Po pięciu dniach śledztwa wszystko jest jasne. Kobieta, która zgłosiła, że zgubiła 450 tysięcy złotych we wrocławskim autobusie, wymyśliła całą historię", podało RMF FM.
"Policja przeanalizowała każdy krok kobiety, która rzekomo zgubiła dużą kwotę", dowiedziała się nieoficjalnie rozgłośnia. Funkcjonariusze nie potwierdzili jej wersji wydarzeń. Z ogromną dokładnością oglądany był między innymi zapis monitoringu z autobusu, w którym kobieta miała zgubić fortunę.- Jeśli to się ostatecznie potwierdzi, kobiecie może być postawiony zarzut składania fałszywych zeznań - mówił w TVN24 Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji.

Przypomnijmy, wrocławianka zgłosiła się na policję z informacją, że w piątek w czasie jazdy autobusem 146 zgubiła 450 tys. zł. Policja sprawdzała, czy pieniądze zostały skradzione, czy zaginęły z powodu roztargnienia kobiety.

- Jeżeli okaże się, że faktycznie zaginęła taka suma pieniędzy, to będzie to największe tego typu zdarzenie w historii MPK - mówił we wtorek "Gazecie Wyborczej Wrocław" Janusz Krzeszowski, rzecznik spółki.

Zobacz także
Komentarze (72)
Zaloguj się
 • olek_01

  0

  Ciekawe dlaczego tak ściemniała z tą kasą - a poza tym kto normalny trzyma w reklamówce 450Kzł?
  Kto jedzie autobusem z taką kasą ??
  wreszcie - wybili wszystkich taksówkarzy , czy jak?:P
  Swoja drogą kobieta powinna odpowiedzieć za to ściemnianie - taka akcja ,śledztwo ,
  to są koszty i to z naszych podatków.Zapuszkować i to już :P

 • odra-1305

  Oceniono 2 razy 2

  oczekuję, że ta idiotka poniesie całkowite koszty śledztwa

 • felicjan.dulski

  0

  Czy ktoś wie ile waży 450 tysięcy w setkach? Jaką ma objętość? To nie waży 10 deka i zajmuje więcej miejsca niż komórka. Policja chyba wiedziała o co chodzi od samego początku.

 • tirinti

  Oceniono 3 razy -1

  A Tusk mówi, że żyje nam się lepiej, że jego syn nic nie wiedział o przekrętach Amber Gold, że A2 jest już zbudowana i wiele innych...

 • tirinti

  0

  Jakby miała tyle kasy to by nie jeździła z plebsem biedakomem.

 • wodakrolewska

  0

  "Jeśli to się ostatecznie potwierdzi, kobiecie może być postawiony zarzut składania fałszywych zeznań - mówił w TVN24 Krzysztof Zaporowski z dolnośląskiej policji."
  zeznania składają świadkowie i aby odpowiadać za nie należy podpisać się pod oświadczeniem że zostaliśmy pouczeni o karze za składanie fałszywych zeznań.

 • rabbinhood

  Oceniono 1 raz 1

  tak sobie myślę, że jak jednej kobiecie zdawało się że porwali jej dziecko, a drugiej się zdawało że zgubiła 450tys pln, to może niektórym może się też pomylić że zostały zgwałcone albo molestowane?
  Chyba należy dokładnie pytać i sprawdzać, bo ludzie sami czasem nie wiedzą co się naprawdę dzieje, a co tylko się zdaje? Nie tylko kobiet to dotyczy, ale artykuł był akurat o kobiecie.

 • 28plk7b

  0

  Kochanek miał syfa i chciała skręcić przed mężem na ratowanie pr\ącia,penisa czy ch....go wie.

 • fctheduck

  0

  Ta kretynka pewnie nawet nie zastanowiła się ile miejsca zajęłoby 450 tys w banknotach (nawet 200 zł). Musiałaby chodzić w workiem. Trudno nie zauwazyć, że się zgubiło worek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje