Na lotnisku w Los Angeles aresztowano pasażera z granatem w bagażu

10.10.2012 06:20
Punkt widokowy lotniska w Los Angeles

Punkt widokowy lotniska w Los Angeles (Fot. ALEX GALLARDO REUTERS)

Na lotnisku w Los Angeles aresztowano pasażera, który miał na sobie kamizelkę kuloodporną, a w bagażu podręcznym broń, m.in. nóż i granat dymny - poinformował dziennik "Los Angeles Times".
28-letni mężczyzna, obywatel USA pochodzenia chińskiego, podróżował z Japonii do Bostonu. Podczas międzylądowania w Los Angeles pracowników służb bezpieczeństwa zaintrygowało jego dziwne ubranie. Okazało się, że miał na sobie kamizelkę kuloodporną i spodnie z materiału ognioodpornego.

Podczas przeszukania bagażu podręcznego tego pasażera znaleziono między innymi granat dymny, pałki, nóż, kajdanki i worki na zwłoki.

Mężczyznę aresztowano pod zarzutem przewożenia niebezpiecznych materiałów, za co grozi mu kara pięciu lat więzienia. Amerykańskie władze zastanawiają się, jakim sposobem udało mu się przejść z takim bagażem przez kontrole na lotnisku w Japonii.

Zobacz także
Komentarze (11)
Na lotnisku w Los Angeles aresztowano pasażera z granatem w bagażu
Zaloguj się
 • cyfrak

  Oceniono 6 razy 4

  Hello panie autorze "rik" jak to jest punkt widokowy lotniska LAX to Warszawa jest stolicą Chin . Na zdjeciu jest molo w Huntington Beach i jest oddalone od lotniska w LA o jakies 40 kilometrów . Budynek w tle to jest wieża dla ratowników wodnych )

 • rawahecht

  Oceniono 7 razy 3

  "... granat dymny, pałki, nóż, kajdanki i worki na zwłoki."

  Wszystko chińskie podróby!

 • 2bankier

  Oceniono 14 razy 2

  Czy taki japonczyk mogl rowniez leciec tupolewem?Co na to antoni?

 • muciasgracias

  0

  A miał też figę, albo pomarańczę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje