Wicepremier Pawlak spotkał się z Kaczyńskim. "Przede wszystkim gospodarka"

08.10.2012 20:46
Spotkanie Waldemara Pawlaka z Jarosławem Kaczyńskim, czerwiec 2010

Spotkanie Waldemara Pawlaka z Jarosławem Kaczyńskim, czerwiec 2010 (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja)

Wicepremier, minister gospodarki Waldemar Pawlak (PSL) spotkał się w poniedziałek wieczorem z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim. - Spotkanie dotyczyło przede wszystkim spraw gospodarczych - powiedział Krzysztof Kosiński, rzecznik prasowy PSL.
Kosiński nie ujawnił jednak szczegółów rozmów, ani miejsca, gdzie odbyło się spotkanie polityków.

Rzecznik wyjaśnił, że omówiono możliwy zakres współpracy "w sprawach sprzyjających rozwojowi kraju". Wyjaśnił, że chodzi szczególnie o rozwiązania podatkowe, które byłyby korzystne dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Wcześniej w poniedziałek wicepremier spotkał się z Januszem Palikotem; na wtorek planowane jest spotkanie Pawlaka z politykami Solidarnej Polski. Spotkanie z liderem PSL wykluczył szef SLD Leszek Miller.

Rzecznik PSL zapowiedział również, że po zakończeniu spotkań z innymi partiami, wicepremier Waldemar Pawlak wyda specjalny komunikat.

Pawlak zapowiadał, że z liderami ugrupowań parlamentarnych chce rozmawiać m.in. o deregulacji, propozycjach zmian w rozliczaniu VAT, a także zmianach dotyczących partnerstwa publiczno-prywatnego, aby samorządy mogły zrealizować więcej inwestycji.

Zobacz także
Komentarze (141)
Zaloguj się
 • dragon52

  0

  a gdzie łoże do bara-bara?

 • ipta

  0

  Jaka gospodarka ,tacy Politycy na załączonym obrazku.

 • drasyr

  Oceniono 1 raz 1

  Administratorze strony, przed chwilą wysłana wypowiedź została umieszczona na 80 pozycji za wpisami wczorajszymi, jest to jawne naruszenie zasad wolnych wypowiedzi w sprawach poruszanych w zamieszczanych artykułów. Administrator swoje poglądy polityczne powinien schować głęboko gdyż jest to naruszenie prawa.

 • drasyr

  Oceniono 1 raz 1

  Tłumaczenie, iż rozmowy dotyczyły spraw gospodarki jest żałosne i przepojone konfabulacją na poziomie przedszkolaka. Wysokość podatków i sposób ich ściągania nie będą nigdy zależały od stanowiska opozycji tylko od rządu a w tym wypadku sam Pawlak twierdził po spotkaniu z Rostowskim, że jest załatwione i co teraz?
  Z pewnością Pawlak już przymila się do Kaczyńskiego jako do ewentualnego koalicjanta.

 • edza4

  0

  Nierób,niechluja facet od czyszczenia budżetu przez swoich,specjalista od nepotyzmu,chce pokazać że w ogóle coś robi,szkoda że nie ma komu zrobienia tego co Kaczyński zrobił z Samoobroną.Jak powiedział Hofman chłopy zbaraniały i nie rozróżniają polityka od nepoty.

 • aa_6

  0

  To, że W. Pawlak spotkał się z największym wrogiem politycznym D. Tuska nie w sejmie, w swoim gabinecie, jak należało, lecz w restauracji na obiedzie. moim zdaniem całkowiicie dyskwalifikuje go jako koalicjanta obecnego premiera. Dyskwalifikuje tym bardziej, że J. Kaczyński nie krył, iż spotyka się z W. Pawlakiem po to, by go namawiać do poparcia wotum nieufności dla rządu D. Tuska (sic!). W związku z tym, że do końca kadencji D. Tusk ma trzy lata, moim zdaniem powinien teraz podziękować W. Pawlakowi i zaprosić do koalicji L. Millera i J. Palikota, pozbyć się J. Gowina i jego ludzi, i stworzyć szeroką formację socjoliberalną, zlikwidować KRUS, wprowadzić ustawę o in vitro, o związkach partnerskich itd. i podjąć ostrą walkę z czarną zmasowaną propagandą dotyczącą jego rządu, a uprawianą przez J. Kaczyńskiego, T. Rydzyka i P. Dudę. Poparcie w sondażach skoczy o minimum kilkanaście procent osób zniechęconych do PO. Dzięki temu W. Pawlak i J. Gowin nie wejdą do przyszłego sejmu, a Kaczyński będzie miał w nim bardzo ograniczoną reprezentację. Miller i Palikot to inteligentni ludzie i jeśli chcą, potrafią się zachować.

 • filmik2000

  0

  Jeden i drugi nadaje się na leczenie: www.youtube.com/watch?v=igJxN78NNOw&list=PLyfz7tY_aBSEIBm3KTqGrXd7cEiW4OVls&feature=plcp

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 2

  Nic nowego! Prostytutka PSL wkracza do akcji. Zawsze musi być "taka", co innym robi dobrze. Ciekawe co prezes mu obiecał? Bo on prezesowi wiadomo - sikawkę!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje