Ranking "Wprost": "Perfekcyjna Pani Domu" - idiotyczny, fanatyczny, niepotrzebny program

- Kultowa prowadząca, która z fanatycznym zaangażowaniem i z wypolerowanym błyskiem w oczach stara się nam wmówić, że najlepszym remedium na wszystkie życiowe troski jest umiejętne użycie ściery - mówi tygodnikowi "Wprost" Karolina Korwin-Piotrowska. Nie tylko ona uznała program Małgorzaty Rozenek w TVN za najgłupszy z polskich produkcji.
Tygodnik "Wprost" opublikował ranking najbardziej ogłupiającego program w telewizji. Według tygodnika bezkonkurencyjna okazała się "Perfekcyjna Pani Domu". Na kolejnych pozycjach znaleźli się Kuba Wojewódzki i Magda Gessler.

- Śpiewanie i odkurzanie. Oto przyszłość telewizji - mówi "Wprost" Krzysztof Skiba. - To maksymalnie sztuczny i idiotyczny twór. Przychodzi kobieta do domu, w którym robi się sztuczny bałagan, żeby sztucznie go posprzątać - dodaje.

Kury domowe i potrójny orgazm

Na inne problemy z programem TVN o sprzątaniu zwraca uwagę Maria Czubaszek. Jej zdaniem to czyste szaleństwo, że kobieta z odkurzaczem może robić program telewizyjny. - Robienie z kobiety kury domowej jest idiotyczne. A to przyznawanie korony Perfekcyjnej... to absolutny szczyt. Kobiety czekające na wybór pani Rozenek były tak przejęte, jakby miały się dowiedzieć, czy dostaną się na studia. Ta, która wygrywa, wygląda, jakby dostała potrójnego orgazmu - kwituje Czubaszek.

Rozenek - fanatyczka?

Według ks. Arkadiusza Nowaka perfekcjonizm pokazywany przez Małgorzatą Rozenek w realnej rodzinie może prowadzić do scysji i konfliktów. Ponadto takie programy utrwalają niewłaściwe stereotypy. - Na pewno jestem przeciwnikiem wszystkich programów prowadzonych przez fanatyków, patrzących wąsko na świat - mówi.

Więcej o:
Komentarze (137)
Ranking "Wprost": "Perfekcyjna Pani Domu" - idiotyczny, fanatyczny, niepotrzebny program
Zaloguj się
 • szarak_44

  Oceniono 236 razy 214

  Był kiedyś taki program, chyba na TVNie, w którym dwóch wielce postępowych dandysów na przemian się miziało i odkrywało jak dziwnie żyją prości ludzie. To dopiero była debiliada :)

  Kiedy chwytamy za miecze, nazywają nas Awarami. Gdy lepimy zbyt wprawnie garnki, przezywają nas Wandalami. Jeśli tylko dosiadamy w bitwie koni, stajemy się dla nich Scytami... Jesteśmy Słowianie!

 • jamj

  Oceniono 162 razy 134

  Stopniowanie tych trzech "czołowych" programów, to zbędny zabieg. Wszystkie trzy zasługują na PIERWSZE MIEJSCE EX AEQUO.

 • maxx408

  Oceniono 101 razy 99

  Ten program i osoby w nim występujące to REŻYSEROWANY CYRK !!!

 • mapi7

  Oceniono 109 razy 95

  Nie oglądam tego typu programów ponieważ posiadam jeszcze kilka komórek w mózgu, ale kiedyś u znajomych musiałam kątem oka śledzić "Perfekcyjną panią domu".Coś bezdennie głupiego! Rekord beznadziejności!

 • jamj

  Oceniono 96 razy 76

  To wyróżnienie "Perfekcyjnej pani domu", to krzywda dla "Kuchennych rewolucji" i grozi to dalszym poskręcaniem kocmołuszej czupryny "Pierwszej kuchty III RP".

 • rawahecht

  Oceniono 80 razy 66

  Wie ktoś może, co tej "kultowej prowadzącej" wisi przez ramię?
  Bolerko z mysich ci.ek?

 • kasi5

  Oceniono 83 razy 59

  A może chodzi o podkręcenie oglądalności ? Na innych kanałach też jest kupę chłamu...Czemu tylko Tvn-owe produkcje są wymienione?

 • grzes07

  Oceniono 98 razy 50

  a co innego ma do zaoferowania durna telewizja TVN

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 62 razy 44

  Artykuł o takiej tematyce nadaje się do innego agorowego serwisu, a nie do działu "Wiadomości"; w dodatku wyeksponowany jest na głównej. Podeślijcie linka fapaczom z Plotka - będą mieli newsa za friko.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX