Marta Kaczyńska na liście do europarlamentu? "Jeśli Kaczyński będzie zdesperowany..."

08.10.2012 06:46
Marta Kaczyńska

Marta Kaczyńska (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Czy Marta Kaczyńska wystartuje z list PiS w wyborach do europarlamentu? - Jeśli Kaczyński będzie zdesperowany złymi wynikami sondaży, może sięgnąć po wszystkie karty, łącznie z Martą - mówi "Newsweekowi" współpracownik Lecha Kaczyńskiego.
Rozmówca tygodnika nie jest jednak ewentualną kandydaturą Kaczyńskiej zachwycony. - Marta nie nadaje się na wizytówką narodowo-katolickiej prawicy, a mówię to najdelikatniej, jak potrafię - podkreśla.

Czy Marta Kaczyńska ma szanse w wyborach? Politolog Anna Durska uważa, że jej atutem jest głośne nazwisko i umiejętność zwracania uwagi. - Jej wypowiedzi nie zawsze są przemyślane, ale nie są letnie - zaznacza Durska.

"Ona nie ma takich ambicji"

W polityczną przyszłość Marty Kaczyńskiej nie wierzy poseł PiS Andrzej Duda. - Ona nie ma takich ambicji - podkreśla. Jeśli więc Jarosław Kaczyński sięgnie po bratanicę w eurowyborach, będzie to wyraz desperacji. Zwłaszcza że - jak pisze "Newsweek" - stosunki między nimi nie są zbyt bliskie.

- (Po katastrofie smoleńskiej - red.) Aż się prosiło, żeby Jarosław zastąpił jej ojca, a jej dzieciom dziadka, ale nie chciał tego zrobić. Nie przyjeżdżał nie tylko na urodziny dzieci, ale nawet na komunię Ewy (starszej córki Kaczyńskiej - red.) - mówi tygodnikowi anonimowy pracownik sztabu wyborczego Kaczyńskiego.

Więcej przeczytasz w dzisiejszym "Newsweeku"

Zobacz także
Komentarze (162)
Zaloguj się
 • aska.smerniak

  0

  Ludzie, co by nie mówili czy pisali, prawdą jest, że Donek zaprasza do parlamentu znane nazwiska z show biznesu. Kampania bez wiedzy merytorycznej tylko chwytliwe nazwiska. Zobaczcie kogo przedstawia pis twojpolityk.pl Przynajmniej oni promują zawodowców.

 • filmik2000

  0

  Prezes na leczeniu, czyli debata zdrowotna: www.youtube.com/watch?v=igJxN78NNOw&feature=plcp

 • nedlog123

  0

  w tej rodzinie wszyscy mają oczy szaleńca!!!

 • beckett7

  Oceniono 1 raz -1

  Droga Gazeto....

  Dlaczego Pani Marty nie możecie pokazać jak myśliciela? Tak pokazujecie ładnie Pana Żakowskiego, w pozie antycznego mędrca. Mimo, że mówi totalne głupoty, nie popierając ich argumentami.

  Podpowiem. Zdjęcie pani Marty specjalnie nie zostało obrobione i jest surowe. Zdjęcie kogoś, kogo opinie promujecie jest zawsze ładnie opracowane.... Takie rzeczy, takie manipulacje na zdjęcia wybrane z serii, nie obrobione, z cerą nieświeżą, grymasem, stosujecie nagminnie.

  jakprzetlumaczyc.blogspot.com

 • beckett7

  Oceniono 1 raz 1

  Kurcze.... jest debata w spr. służby zdrowia. Chcecie ją skomentować czy zamilczeć? Nawet dla TVN24 jest to news na topie, transmitowane jest wszystko jak leci.

  Czytam GW tak jak RZepę i wiele innych gazet, nie jestem niczyim wrogiem.... ale takie rzeczy nie zauważyć czy przemilczeć??? Coś tu bardzo nie tak, panowie i panie z newsroomu Gazety.

  jakprzetlumaczyc.blogspot.com

 • mirabelka66

  Oceniono 3 razy 1

  A coz to za persona, ze mialaby reprezentowac Polske w Europarlamencie? Dziewczyna, jakich wiele.
  Co mnie to obchodzi, ze jej ojciec byl prezydentem. I to miernym. Cala ta rodzina juz mi sie dawno "przejadla"
  Zycie w Polsce od 2010 r toczy sie wokol Kaczynskich. Dosc.

 • apatryda_ateista

  Oceniono 4 razy 0

  Na trumnach można daleko zajechać...

 • cleryka

  Oceniono 2 razy 0

  Dy nastia Kaczyński - Kacyków? Śmieszne,żeby nie powiedzieć,idiotyczne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje