PiS ogłosi wkrótce nowy program rządzenia. Kaczyński: "My się do władzy nie pchamy"

06.10.2012 18:27
Jarosław Kaczyński

Jarosław Kaczyński (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Jarosław Kaczyński powiedział dziś, że w ciągu 6-7 najbliższych miesięcy jego partia zaprezentuje nowy program partyjny, program rządzenia dla przyszłego rządu Prawa i Sprawiedliwości. Prezes PiS mówił, że w Polsce "jest przebudzenie", a Polacy chcą zmian. - Chcemy rządu neutralnego, który poprowadzi polskie sprawy w inny sposób - mówił Kaczyński.
Zobacz także
Komentarze (159)
PiS ogłosi wkrótce nowy program rządzenia. Kaczyński: "My się do władzy nie pchamy"
Zaloguj się
 • m8ts

  Oceniono 120 razy 98

  Co to jest neutralność według PiS, coś jak ichnia demokracja, prawo i sprawiedliwość?

 • oneofthepeople

  Oceniono 110 razy 96

  Haha, prezes chyba zobaczył najnowszy sondaż i się przeraził.

  No jasne, że się do władzy nie pchacie! O ileż bardziej komfortowa dla PIS-u jest obecna sytuacja! Do woli można prowadzić bezpłodne spory i podjudzanie, zamiast zrobić coś konstruktywnego.

 • cedet

  Oceniono 100 razy 88

  Ależ ten człowieczek jest obłudny!!! Gdyby nie pchał się do władzy, poszedłby na emeryturę. On tylko chce pokazać "NOWĄ TWARZ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO". Która to już twarz? Po dojściu do władzy, zlikwiduje wszystkich przeciwników i oponentów. Wtedy powstanie IV RP, a on będzie marionetką w rękach GRZYBKA.

 • piemont12

  Oceniono 97 razy 81

  Słyszałem, jak ten "Polak" spod Odessy , mówił dziś w TVN24 " PrzypomniEmy, przypomniEmy" Ruski pierdoła..

 • tia666

  Oceniono 98 razy 76

  zacytuje pissowskiego guru : SPIEPRZAJ DZIADU!

 • chi_neng1

  Oceniono 85 razy 73

  Dwulicowosc i obluda kaczego krola nie jest nowoscia ...On to ma we krwi .

  Kuja zelazo, poki gorace - jak im sie wydaje ...

  Czekamy na ten zimny prysznic i otrzezwienie .

 • fodo-modo

  Oceniono 62 razy 48

  Nie zrozumiem tego nigdy. W jaki sposób ten facet, w którym od razu wyczuwa się lekkiego bzika z paranoiczną nutką, potrafi zmylić tak wielkie rzesze Polaków.

 • jamcijest44

  Oceniono 35 razy 33

  Zaprawdę, świat bez Prezesa byłby miejscem smutnym, szarym i bezbarwnym. Jak to jednak dobrze, że Go mamy. Do władzy się nie pcha, ale wkrótce przedstawi nowy program rządzenia. Swoją ojczyznę nazywa Ubekistanem i kondominium, ale tylko On ją naprawdę kocha, do tego stopnia, że chodzi w marszach, ażeby ją "budzić". Wysyła swoich podkomendnych na kolejne ekshumacje, bo przecież powszechnie pozamieniano ciała, ale swego brata ekshumować nie da, bo Jego jak raz nie zamieniono. Sprawdza wszystkim życiorysy i wyciąga teczki - wszystkie co do joty prawdziwe, ale o swojej własnej wie, że została sfałszowana. Zarzuca rządzącym, że nie kochają narodu, nie kochają wszystkich Polaków, sam za to kocha każdego z osobna (także tych, co stali tam, gdzie ZOMO, a może nawet i wykształciuchów czy inną tam gejowską swołocz). I tak dalej, i tak dalej. I jak nie zachwyca, jak zachwyca?

 • tadjan

  Oceniono 37 razy 31

  wódz naczelny pięknie położył pokotem prawie setkę ludzi pod Smoleńskiem, no to głupkowaty braciszek chce taką próbę powtórzyć na prawie 40 milionowym narodzie, ambitny gnój.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje