Kara śmierci dla pięcioosobowej rodziny za zabójstwo honorowe

05.10.2012 20:48
Indyjska para siedzi na przystanku autobusowym. W Indiach większość rodziców woli aranżować małżeństwa swoich dzieci

Indyjska para siedzi na przystanku autobusowym. W Indiach większość rodziców woli aranżować małżeństwa swoich dzieci (Fot. Kevin Frayer AP)

Pięcioro członków indyjskiej rodziny zostało skazanych na śmierć za udział w "zabójstwie w obronie honoru". Rodzina ta w 2010 roku zamordowała parę młodych ludzi, którzy chcieli się pobrać wbrew jej woli.
Zobacz także
Komentarze (75)
Kara śmierci dla pięcioosobowej rodziny za zabójstwo honorowe
Zaloguj się
 • mruczek80

  Oceniono 256 razy 238

  brawa za ten wyrok!

  w państwie muzułmańskim rodzinka z piekła rodem zapewne dostałaby 6 miesięcy w zawieszeniu

 • aide5

  Oceniono 97 razy 87

  Kazdy kto zbije drugiego czlowieka musi sie liczyc z tym ze sam na siebie tez wydaje kare smierci . Nie ma nic humanitarnego w tym ze kogos sie zamknie klatce na kilkadzesiat lat i nie ma to wiele wspolnego ze sprawiedliwoscia

 • pis_ofszit

  Oceniono 94 razy 56

  gdyby takie wyroki stosowali na muslimach w europie,to szybko europa bylaby wolna od tej dziczy:)niestety nie wolno ich tknac,bo przeciez nie sa biali,wiec moga robic co tylko im sie podoba.

 • piotrullo

  Oceniono 98 razy 44

  Śmierc za smierć , to jedyna rada, te całe pieprzenie , ze zaostrzenie kar nic nie da to gadki złodziei prokuratorów , posłów i reszty lapowkarzy - zabiłeś - giniesz . Wieszać najlepiej , żeby przez te dwie minuty mieli czego żałować . Kara śmierci dla mordercow dzieci, morderców za kółkiem , po pijaku , czapa za pobicie ze skutkiem, za zabójstwo dla pieniędzy. Nie ma śmierci w zamiarze ewentualnym tak jak nie ma kradzieży w zamiarze ewentualnym .

 • amur-49

  Oceniono 48 razy 36

  I niech mi tu nikt nie pieprzy o równości ludzi na całym świecie. To nie kwestia rasy i koloru skóry, a kręgu kulturowego. Jedni mieli szczęście urodzić się w środowisku kultury wywodzącej swą tradycję od starożytnych Greków i Rzymian, kultury którą z mroków średniowiecza wyrwał szczęśliwie wiek oświecenia i która w rezultacie jest najbardziej cywilizacyjnie rozwinięta, inni mają nieszczęście żyć w krajach cywilizacyjnego tysiącletniego zastoju i ciemnoty. Mogą rozwijać energetykę atomową, mogą sięgać w kosmos, ale i tak pozostają zacofańcami.

 • bialoskory

  Oceniono 40 razy 30

  tylko dlaczego autor pisze zabojstwo honorowe, uzywajac sformulowan przestepcow. przeciez taka zbrodnia z honorem nic nie ma wspolnego. jesli juz to piszcie zabojstwo "honorowe".

 • szymek_50

  Oceniono 25 razy 21

  Ten wachlarz kar powinien odstraszać.

 • bezlitosny.453

  Oceniono 23 razy 19

  I bardzo dobrze !www.facebook.com/events/517004104995680/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje