Gliński na premiera, Kaczyński na prezydenta. Hofman: Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć

04.10.2012 09:10
Adam Hofman

Adam Hofman (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja)

- Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć profesora Glińskiego - mówił w Radiu Zet Adam Hofman. Jak dodał, w tej chwili Jarosław Kaczyński jest kandydatem na prezydenta Polski.
- W tej chwili kandydatem na prezydenta, my wiemy o tym doskonale, jest Jarosław Kaczyński, a kandydatem na premiera rządu pozaparlamentarnego - przynajmniej na razie taką konstrukcję rozważamy - profesor Gliński - powiedział Adam Hofman w rozmowie z Moniką Olejnik.

Jak zaznaczył, Kaczyński nadal jest kandydatem PiS na premiera, ale będzie ubiegał się o to stanowisko w wyborach parlamentarnych.

Na pytanie Olejnik, czy wierzy, że opozycja poprze ich aktualnego kandydata na premiera, profesora Piotra Glińskiego, rzecznik PiS odparł: - Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć profesora Glińskiego. Jeśli takie rzeczy, jakich w III RP nie mieliśmy, że Centrum Zdrowia Dziecka zaczyna odmawiać przyjmowania i leczenia dzieci, Donald Tusk i jego pięcioletnie rządy, Janusz Palikot i Leszek Miller akceptują i chcą podtrzymać, to gratuluję szczęścia. Ale moim zdaniem opozycja nie ma wyjścia - zaznaczył Hofman.

Rzecznik PiS zwrócił także uwagę, że deklaracja Waldemara Pawlaka chęci rozmów z opozycją może świadczyć o tym, że wicepremier sprzyja zmianie sytuacji politycznej w Polsce. - Rzecz może być poważna i my staramy się słowa premiera Pawlaka traktować poważnie. Ale może być też tak, że premier Pawlak licytuje się trochę kosztem Platformy Obywatelskiej - przyznał Hofman.

Zobacz także
Komentarze (362)
Zaloguj się
 • slmako

  Oceniono 1 raz 1

  A hofka do Tworek.

 • mawohe

  0

  Hofman i Błaszczak dwaj komedianci.

 • stasiek-the-best

  0

  Na pytanie p. redaktor M.Olejnik, czy wierzy, że opozycja poprze ich aktualnego kandydata na premiera, profesora Piotra Glińskiego, rzecznik PiS odparł: "- Opozycja nie ma wyjścia, musi poprzeć profesora Glińskiego."
  Pytanie do p.Hofmana: czy rozumie znaczenie słowa "OPOZYCJA", które użył?
  wg słownika:opozycja «stronnictwo przeciwne rządowemu»

 • domatorka41

  0

  Błazenada tego Hofmana sięgnęła Himalajów.

 • stanislaw50

  Oceniono 1 raz 1

  Ależ oczywiście. Gliński na premiera, a Jary kaczor na prezydenta - KACZOLANDII !!! W dobie odkryć kosmicznych, należy porozmawiać z NASA niech ich wyślą na wymarzony od dziecięcych lat na księżyc. Jaruś go bardzo onegdaj wielbił, niech więc tam stworzy zamiast WOLSKI upragnioną KACZOLANDIĘ i sprawuje zasady FASZYZACJI-DEMOKRACJI.
  demos

 • piesnaburaki

  0

  Adaś H., żeby nie wyartykułować po żydowsku czasem - no bo to takie czasy dziwne, że w Piśdzie nie cierpią Żydów - nie wiedzieć zresztą - czemu...

 • piesnaburaki

  0

  Hoffman - poddaj się lobotomii - wyleczą cię z "zespołu macierewicza". Żeby taakie bzdury wygadywać...

 • josif47

  0

  Adam Ty jestes GLUPIEC

 • anasz

  0

  A Hofman? Co będzie z Adasiem? Kopniak w d....od prezesunia, czy zaoczna szkoła języka angielskiego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje