Cimoszewicz: Gliński? Zgłaszanie kandydatów rok po wyborach nie jest normalne

03.10.2012 20:51
- Z całym respektem dla prof. Piotra Glińskiego, ale uważam, że zaangażował się w przedsięwzięcie niepoważne i dosyć śmieszne - ocenił w "Kropce nad i" senator Włodzimierz Cimoszewicz.
Zobacz także
Komentarze (94)
Cimoszewicz: Gliński? Zgłaszanie kandydatów rok po wyborach nie jest normalne
Zaloguj się
 • jami100

  Oceniono 118 razy 96

  Utrafił w sedno. To nie jest normalne. Kandydata na premiera zgłasza się gdy czas po temu, czyli zaraz po zakończonych wyborach albo niedługo przed wyborami. Można też oczywiście zgłosić w innym czasie ale w kontekście wyborów, z poszanowaniem ich reguł . Obecne zgłoszenie oznacza: usuwamy aktualny rząd teraz i powołujemy nowy. A przecież wiadomo, ze układ sił to uniemożliwia. Czyli co, będziemy robic rewoltę?

 • frogman

  Oceniono 122 razy 94

  Jaruś"Matrix"Kaczynski żyje w dwóch różnych wymiarach to się nazywa schizofrenia.

 • led2007

  Oceniono 105 razy 77

  A tego kandydata zgłaszał ktoś normalny??

 • stanislawolek

  Oceniono 77 razy 63

  ...Głos rozsądku w dżungi .....

 • puch-atek

  Oceniono 72 razy 46

  PIS(Kacze ryje) zaniast być konstruktywną opozycją, skupia się na tworzeniu swojego Królestwa nie z Tego Świata. Dobrze, dobrze, czwórkami i dziesiątkami, niechaj wniebowstępują, skoro im się tutejsza rzeczwyistość nie podoba, ani skoro nie umią w niej brać udziału, bez uszczęśliwiania innych na swoją modłę.

 • entymolog

  Oceniono 50 razy 34

  Przecież Gliński ma być premierem Wolski. Kaczka żyje w swoich imaginacjach i nie należy się jego dziwnymi ruchami przejmować.

 • ramram135

  Oceniono 36 razy 24

  A co w PiS-ie jest normalne? otóż nic. Wszystko to ściema, żeby dobrać się do koryta. Politycy są jak świnie, tak naprawdę chcą tylko do koryta...........

 • an.chojnacki

  Oceniono 41 razy 23

  Platformie zaczęło spadać, i "polskiezbaw" postanowił ruszyć z ofensywą. Każdy tego typu ruch powoduje wzrost poparcia dla PO. Tak więc role są doskonale rozpisane - i dotąd, gdy ktoś nie rozerwie tego "tańca śmierci" Tuska i Kaczyńskiego, ten rząd będzie trwał, bo jak mawiał Pawlak - "trwa mać". Pan premier elekt Profesor będzie tak samo premierem jak Ostoja - Owsiany - w każdym razie tego mu życzę, z dobrego serca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje