Strzelanina na granicy Gruzji i Osetii Płd. Prowokacja przed wyborami?

Wiec wybiorczy przed wyborami w Gruzji

Wiec wybiorczy przed wyborami w Gruzji (Fot. REUTERS/DAVID MDZINARISHVILI)

Na spornej granicy Gruzji z separatystyczną Osetią Południową doszło do strzelaniny. Informuje o tym rozgłośnia Echo Kaukazu. Według stacji radiowej, separatyści zatrzymali uzbrojonego funkcjonariusza gruzińskiego MSZ, gdy ten wraz z kolegami ostrzeliwał południowoosetyjski posterunek graniczny.
Przedstawiciele KGB w Cchinwali twierdzą, że to jeden z elementów prowokacji ze strony Tbilisi, związany z koncentracją gruzińskich wojsk w pobliżu spornych granic. Oficjalnie gruzińskie MSW nie komentuje tych informacji.

W poniedziałek w Gruzji odbędą się wybory parlamentarne. Tbilisi od kilku tygodni ostrzega przed prowokacjami ze strony Rosji, które mogłyby zdestabilizować sytuację na granicach z Abchazją i Osetią Południową.

Zobacz także
 • Mikheil Saakaszwili Saakaszwili gra o wszystko - Sikorski będzie gasił konflikty w Gruzji
 • Mikheil Saakaszwili Saakaszwili buduje Gruzję po swojemu
 • Prezydent Bronisław Komorowski na meczu Polska-Rosja podczas Euro 2012 Prezydent Komorowski w Kijowie: cudem uniknął spotkania z dyktatorem Łukaszenką, pomógł prezydent Gruzji Saakaszwili
Komentarze (30)
Strzelanina na granicy Gruzji i Osetii Płd. Prowokacja przed wyborami?
Zaloguj się
 • lesio.kalkstein

  Oceniono 30 razy 10

  Ubezwłasnowolniony prowokator niedorozwinięty umysłowo , męska prostytutka działająca na polecenie cia za judaszowe srebrniki , chory psychicznie śmieć opóźniony w rozwoju , krwawy zbrodniarz wojenny mąjący na brudnych łapskach krew tysięcy niewinnych cywilnych ofiar podczas udzielania wywiadu brytyjskiemu BBC w schizofrenicznym obłędzie jak świnia z uporem maniaka żre własny krawat !!! www.youtube.com/watch?v=eAKWetSl7JU

 • jur56

  Oceniono 12 razy 8

  Tbilisi, 29 września -. RIA Novosti gruziński MSW w sobotę potwierdziła, że jej pracownik Mogeli Toliashvili został zatrzymany w Osetii Południowej.

  Читайте далее: www.ria.ru/world/20120929/762127396.html#ixzz27rjSFK00

 • tornson

  Oceniono 39 razy 7

  4 lata temu Rosja za bardzo cackała się z tym pyzatym debilem. Mam nadzieję że po kolejnej jego prowokacji Rosjanie zatrzymają się dopiero w pałacu prezydenckim w Tbilisi. I albo dorwą bandytę albo pokażą całemu światu jak tchórz spie... do swoich mocodawców w Waszyngtonie zostawiając Gruzinów na pastwę tego co sam wywołał.

 • habemus_papam666

  Oceniono 10 razy 4

  www.youtube.com/watch?v=49wOzZdWWYM&feature=BFa&list=FLr1V1YKBevv2eAt2r9UteRA

 • lesio.kalkstein

  Oceniono 23 razy 3

  Tu ten schizofrenik z urojeniami mając omamy słuchowe orz urojenia podczas spaceru po ulicach Tbilisi jest ru...y przez swoich ochroniarzy w odbytnice przy istotnym aplauzie obywateli gruzińskich www.youtube.com/watch?v=EweqzTOWmXI&feature=relmfu

 • rawahecht

  Oceniono 8 razy 2

  Dżaruś, misja pokojowa ci się kroi.
  ODLOT!

 • 18261826www

  Oceniono 9 razy 1

  Gruzini podobnie jak Serbowie wybrali nacjonalizm i przegrali.My tez przegramy wszystko jesli PIS dojdzie do wladzy.Nasi" prawdziwi Polacy" reprezentuja "patriotyzm" mordercy pierwszego polskiego prezydenta.Jakie nieszczescia spadly na nasz kraj po zamordowaniu Narutowicza wszyscy wiemy,ale czy wyciagnelismy z tego jakies wnioski ,czy jestesmy w stanie zapobiec kolejnej tragedii?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje