Kownacki: Przeprowadzić badania zawartości alkoholu we krwi gen. Błasika

29.09.2012 10:12
Bartosz Kownacki (PiS)

Bartosz Kownacki (PiS) (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Prokuratura powinna przeprowadzić badania zawartości alkoholu we krwi generała Błasika. Wyniki takiego badania będą znaczące. Jeśli prokuratura sama nie zdecyduje się na badania, złożę wniosek w tej sprawie - zapowiedział w radiu RMF FM Bartosz Kownacki, pełnomocnik rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej.
Zdaniem Kownackiego "prokurator generalny mylił się już wielokrotnie, wielokrotnie też mówił nieprawdę". - Twierdząc, że źródłem zamiany ciał ofiar katastrofy smoleńskiej był błąd rodzin, Seremet ponownie się myli lub świadomie broni błędów prokuratury i państwa - uważa Bartosz Kownacki.

- Dzwonią do mnie rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej, których wcześniej nie reprezentowałem. Wszyscy są przerażeni tym, czego się dowiadują - mówił mecenas Kownacki w RMF FM. - Rozumiem słowa Małgorzaty Wassermann o tym, że zniecierpliwiona ujawni kiedyś znane pełnomocnikom rodzin akta sprawy smoleńskiej. Sam być może się na to zdecyduję - dodaje.

- Jest grupa posłów SP, która chciałaby, tak jak ja, powrócić do PiS. Dwie osoby są szczególnie zainteresowane - zdradza Kownacki. Dodał również, że ma nadzieję na powrót Zbigniewa Ziobry do PiS.

Zobacz także
Komentarze (142)
Zaloguj się
 • pogodny91

  0

  Nawet jeżeli walnął lufę na pokładzie to co z tego? Czarne skrzynki zarejestrowały jego głos, jak PRAWIDŁOWO odczytał wysokość samolotu, czego potem piloci podchodzący do tragicznego w skutkach lądowania nie zrobili.

  Nimb władzy nie oznacza nadludzkiej mocy, a wypadki komunikacyjne spotkać mogą każdego. ś.p. Lech Kaczyński nie był prezydentem z mojej opcji politycznej, ale szanowałem wybór większości narodu i autorytet władzy.

  A różnorakie rosyjskie specsłużby pokazały już dawno "klasę" przy odbijaniu widzów spektaklu "Nord-Ost", analogicznej akcji w szkole w Biesłanie i nie tak dawnym zamachu na Litwinienkę, gdyby przeprowadzili zamach na prezydenta Polski, to ślady byłyby nadto widoczne. Ani kevlarowych brzóz, ani rozpylaczy helu, ani śladów użycia bomby próżniowej nie widział nikt trzeźwy.

 • rawahecht

  Oceniono 5 razy 5

  "Kownacki: Przeprowadzić badania zawartości alkoholu we krwi gen. Błasika" ...

  a także ustalić wiele innych niezwykle istotnych faktów, np.:
  czy A.Walentynowicz miała wrzody na dwunastnicy, Szmajdziński serce po "lewej stronie", ale nade wszystko, czy pod kownacką czachą nie występuję przypadkiem próżnia?!

 • jarekwien

  Oceniono 1 raz -1

  No... gdyby tak teraz pan mecenas moja krew zbadal... hoho... to bylby ale wynik... czego i Panstwu zycze.

 • marjolaine

  Oceniono 3 razy 1

  Zachowanie posłów pIs i niektóeych rodzin wobec katastrofy smolenskiej powoduje,że to wszystko zamienia się w jakąs groteskę.

 • marjolaine

  Oceniono 2 razy 2

  Dobry psychiatra potrzebny od zaraz.

 • nedlog123

  Oceniono 1 raz 1

  takie cuda, to tylko w Polsce!

 • veritas123

  Oceniono 2 razy -2

  Zapomnijmy o Smolensku i bądźmy wreszcie niewolnikami. Pokazywanie że ma się jaja jest strasznie męczące...

 • starszy-65

  Oceniono 1 raz 1

  Wg Kownackiego wszyscy byli nawaleni (jak by to miało teraz jakieś znaczenie) więc dlaczego wszystkich nie chce zbadać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje