Kownacki: Przeprowadzić badania zawartości alkoholu we krwi gen. Błasika

Bartosz Kownacki (PiS)

Bartosz Kownacki (PiS) (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

- Prokuratura powinna przeprowadzić badania zawartości alkoholu we krwi generała Błasika. Wyniki takiego badania będą znaczące. Jeśli prokuratura sama nie zdecyduje się na badania, złożę wniosek w tej sprawie - zapowiedział w radiu RMF FM Bartosz Kownacki, pełnomocnik rodzin ofiar katastrofy smoleńskiej.
Zdaniem Kownackiego "prokurator generalny mylił się już wielokrotnie, wielokrotnie też mówił nieprawdę". - Twierdząc, że źródłem zamiany ciał ofiar katastrofy smoleńskiej był błąd rodzin, Seremet ponownie się myli lub świadomie broni błędów prokuratury i państwa - uważa Bartosz Kownacki.

- Dzwonią do mnie rodziny ofiar katastrofy smoleńskiej, których wcześniej nie reprezentowałem. Wszyscy są przerażeni tym, czego się dowiadują - mówił mecenas Kownacki w RMF FM. - Rozumiem słowa Małgorzaty Wassermann o tym, że zniecierpliwiona ujawni kiedyś znane pełnomocnikom rodzin akta sprawy smoleńskiej. Sam być może się na to zdecyduję - dodaje.

- Jest grupa posłów SP, która chciałaby, tak jak ja, powrócić do PiS. Dwie osoby są szczególnie zainteresowane - zdradza Kownacki. Dodał również, że ma nadzieję na powrót Zbigniewa Ziobry do PiS.

Zobacz także
 • Po ekshumacjach ponowne pogrzeby
 • Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak Błaszczak: Wyciągnąć konsekwencje wobec polityków za tezę, że gen. Błasik był w kabinie
Komentarze (142)
Kownacki: Przeprowadzić badania zawartości alkoholu we krwi gen. Błasika
Zaloguj się
 • wmc-33

  Oceniono 263 razy 237

  Od badania alkoholu we krwi kogoś, kto 2,5 roku spędził pod ziemią w trumnie do przesłuchania go w charakterze świadka pozostał już tylko mały kroczek.

 • barzel

  Oceniono 181 razy 161

  Panie mecenasie, czy Panu czasem sufit na łeb się nie spadł ?! Po 2 latach badać zawartość alkoholu ?????? Masz Pan parcie na szkło, nie powiem........ :P

 • mlodababcia52

  Oceniono 186 razy 158

  Także zbadać alkohol we krwi Lecha Kaczyńskiego! To przez jego stan głębokiej nietrzeźwości samolot wyleciał z godzinnym opóźnieniem a następnie kazał lądować bez względu na wszystko byle tylko się nie spóźnić i stało się to co się stało ...przestańcie więc szukać winy u tych-którzy nie zawinili...

 • mariarkad7

  Oceniono 139 razy 115

  Po prostu jestem zmęczona na maksa codziennymi rewelacjami na temat Smoleńska. Trzeba nie mieć odrobiny sumienia, żeby nie dać wypocząć ludziom, których bliscy zginęli. Brakuje słów. Polityka dotknęła nawet zmarłych. Wyłączyłam telewizję, radio, teraz muszę zrezygnować z Internetu. JA CHCĘ NORMALNIE ŻYĆ!!! Przeklinam, bo nie mogę niczego innego zrobić, wszystkich tych, którzy jątrzą. WYSTARCZY!!!!!!!!!!!!!!!! DAJCIE NORMALNIE ŻYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!

 • bloodysunday99

  Oceniono 106 razy 96

  Haha, niech go moze poprosza aby dmuchnal w alkomat jescze? Toz to trzeba byc skonczonym kretynem...

 • worlther

  Oceniono 101 razy 91

  2,5 roku po katastrofie, to sobie możecie sprawdzać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje