Rozenek: Nie chcieliśmy uczestniczyć w tym politycznym cyrku

28.09.2012 09:12
Andrzej Rozenek

Andrzej Rozenek (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Nie chcieliśmy uczestniczyć w tym politycznym cyrku - tak Andrzej Rozenek uzasadnił opuszczenie sali sejmowej przez posłów Ruchu Palikota podczas wczorajszej debaty nad informacją ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego na temat działań po katastrofie smoleńskiej.
Zdaniem gościa radiowej Trójki, debata w ogóle nie powinna mieć miejsca w Sejmie. Jak zaznaczył, sprawę pomylenia ciał podczas identyfikacji powinna wyjaśniać prokuratura, a nie politycy. Andrzej Rozenek stwierdził, że wczorajsza debata służyła wyłącznie PO i PiS, które - w jego ocenie - dzielą Polaków.

Andrzej Rozenek odniósł się również do sprawy powrotu Bronisława Komorowskiego z USA. Prezydent wrócił do Polski samolotem rejsowym, ponieważ rząd nie dysponuje maszynami, które są w stanie dolecieć za ocean. Zdaniem Andrzeja Rozenka, mamy do czynienia z aferą korupcyjną w sprawie zakupu samolotów dla VIP-ów: Jak zaznaczył, poprzedni szef MON Bogdan Klich, miał gotowy przetarg na kupno takiego samolotu, jednak odrzucił go ze względu na - jak mówił Rozenek - nieodpowiedniego wykonawcę.

W ocenie gościa radiowej Trójki, wokół zakupu samolotów dla VIP-ów trwa - jak określił - "chocholi taniec". Mianem skandalu określił to, że rząd i prezydent nie dysponują własnymi samolotami, przystosowanymi do przewozu najważniejszych osób w państwie.

Zobacz także
Komentarze (60)
Zaloguj się
 • losiu4

  Oceniono 1 raz -1

  wiem, wolicie zioło. Albo małpki. Albo gumowe penisy. Już sie nie będę pytał kto komu u was nimi przyjemność robił

  Pozdrawiam

  Losiu

 • peloxxx

  Oceniono 2 razy -2

  Wasza formacja to jest dopiero cyrk

 • fogohogo

  Oceniono 4 razy 2

  nie mają samolotów????? niech jeżdżą na taczkach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ewentualnie wrota od stodoły bardzo gorąco polecane

 • tadek-1

  Oceniono 2 razy 0

  Panie Rozenek. Jak sie mowi A nalezy tez powiedziec B. Zapomnial pan powiedziec ze to sp. Szczyglo wycofal sie z zakupu samolotow. Jak widac przyjal pan metode Kaczynskiego. Klamac i jeszcze raz klamac.

 • reali-sta1

  Oceniono 7 razy -3

  CYRK może być wszędzie i zawsze z udziałem i pomysłem Palikota i jego zgrai. Pierwszy raz postąpili jakby byli NORMALNI.

 • swzelmuk

  Oceniono 3 razy 3

  Brawo Palikotowscy nawet jak by chodziło o skręta. A głodnym chleb na myśli!!!

 • piotr.sko

  Oceniono 4 razy 4

  Ja od kilku dni spokojnie nie mogę zjeść śniadania ani kolacji przy wiadomościach. Albo kogoś odkopują albo sekcja albo identyfikacja, koorwa czuje się jakbym robił specjalizację z patologii.

 • hurdy-gurdy-x

  Oceniono 4 razy 0

  wyszliśmy na skręta, to rozjaśnia umysł

 • von_seydlitz

  Oceniono 5 razy 3

  Podobnie jak niejaki Bruner

  "nie znoszę widoku bitego człowieka.... oczywiście, kiedy to ktoś inny bije......"

  Podobnie Palikoci - oni wolą sami robić zamieszanie... a tak poważnie - bardzo dobrze, kto by tam z Palikotami chciał coś na poważnie.....

  ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje