Jutro w Sejmie nie będzie głosowań. Posłowie PiS jadą na pogrzeb Walentynowicz

27.09.2012 14:50
Obrady Sejmu

Obrady Sejmu (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Jutro w Sejmie nie będzie głosowań. Posłowie mieli głosować nad projektami dotyczącymi przerywania ciąży, ale podjęcie tych decyzji zostało przesunięte. Stało się tak dlatego, że posłowie Prawa i Sprawiedliwości jadą do Gdańska na pogrzeb Anny Walentynowicz.
- Wielu parlamentarzystów chciało wziąć udział w tym pogrzebie. Chcieliśmy przenieść te głosowania na dzisiaj, ale decyzją Konwentu Seniorów jest tak, że głosowań na tym posiedzeniu nie będzie, a będą na następnym. W związku z tym pewnie ci parlamentarzyści będą mogli wziąć udział w pogrzebie - mówi rzecznik partii Adam Hofman.

Ponowny pogrzeb legendy "Solidarności" odbędzie się jutro o godzinie 14 na cmentarzu Srebrzysko w Gdańsku. Kilka dni temu Naczelna Prokuratura Wojskowa ujawniła, że wcześniej w grobie Anny Walentynowicz spoczywało ciało innej ofiary katastrofy smoleńskiej. Adam Hofman nie wie, ilu parlamentarzystów pojedzie do Gdańska.

- To są indywidualne decyzje, które też zależą od tego, co parlamentarzyści mają na jutro zaplanowane, także jeśli chodzi o obowiązki sejmowe. Nie sądzę, żeby wszyscy wzięli udział w pogrzebie, ale na pewno większość - mówi rzecznik PiS.

Zobacz także
Komentarze (131)
Zaloguj się
 • 11krzych

  Oceniono 1 raz 1

  Ja też chcę gratisowy urlop.
  Czy ja I(podatnik) płace tym choojom za jeżdzenie po pogrzebach.

 • jarko13

  Oceniono 1 raz 1

  Jeżeli wam wszystkim się wydaje ,że PIS-owskie hieny jada na pogrzeb po to by się pożegnać z ciałem A.Walentynowicz ,to jest w błędzie .Będzie następny występ -Polskich pseudo patriotów-okrzyki i buczenie nad trumną zmarłej.

 • baj62

  Oceniono 1 raz 1

  Panowie i OPanie posłanki okazja można przegłosować ustawa przeciwko którym jest PiS. No do dzieła!!!!!!!!!

 • petramark

  0

  Każda szopka dobra, by nie pracować. A my tym, pożal się Boże, posłom płacimy nie za narzekanie i obłudne płacze nad trumną obcej im osoby, ale za pracę w sejmie.

 • pyra-1

  0

  nekrofile i nekromanci...

 • jkal

  Oceniono 6 razy -6

  a jaka jest logika POdwładnego prrokuratora POdmieniającego trumny?

 • felucjan

  Oceniono 2 razy 2

  Pogrzeb - kolejna okazja żeby zaistnieć w mediach. Nekropolityka to ich specjalność.

 • zdzichu_bhp

  Oceniono 4 razy 4

  A kartki urlopowe wypisali? Albo jak nie maja to biorą bezpłatny? Co z tego, ze połowa w życiu jej na oczy żywej nie widziała a jedna czwarta nie umiała by pewnie powiedzieć jakie są jej zasługi. Co z tego - szef partii nakazał jechać to jadą. Jak te lemingi rzucające się z urwiska.

 • 33qq

  Oceniono 1 raz 1

  To jest coś, DWA pogrzeby! Może by tak do Księgi rekordów zgłosić?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje