Skandal w Radzie Europy. Rosja odwołuje wizytę z powodu "rusofobii"

27.09.2012 12:46
Szef Dumy Państwowej Rosji Siergiej Naryszkin

Szef Dumy Państwowej Rosji Siergiej Naryszkin (Fot.newsru.com)

Szef Dumy Państwowej Rosji Siergiej Naryszkin odwołał wyjazd do Strasburga. W poniedziałek miał wygłosić przemówienie na forum Zgromadzenia Parlamentarnego Rady Europy, które tego dnia ma debatować na temat Rosji. Powodem jest rzekoma ?rusofobia" tego gremium.
Komentarze (44)
Skandal w Radzie Europy. Rosja odwołuje wizytę z powodu "rusofobii"
Zaloguj się
 • marszalek1980

  Oceniono 148 razy 56

  skandalem to jest w ogóle obecność Rosji w Radzie Europy i we wszystkich tego typu instytucjach, które szemrają o "prawach człowieka".

 • queserasera

  Oceniono 21 razy 11

  No to po antysemityzmie mamy nowy wynalazek-wytrych: rusofobię.
  Jednym i drugim można usprawiedliwić literalnie wszystko

 • londona

  Oceniono 64 razy 10

  Pewnie to wymowka...
  W weekend beda ktoregos wysokiego agenta urodziny i pozniej w poniedzialek Siergiej nie bedzie chcial sie pokazywac w cywilizowanym towarzystwie na kacu czy podpity ...
  Wydaje mi sie ze napewno tak bedzie.
  ;)

 • rusec11

  Oceniono 13 razy 7

  nie chciało mu się rzucac perle przed wieprzami?
  nie dziwota, nazwisko zobowiazuje.

 • doni72

  Oceniono 3 razy 3

  Zaden skandal tylko normalka.Normalna gra polityczna ktora jest niczym nowym.Dla gawiedzi pokaz dumy z jednej strony,a z drugiej niby troska o bla,bla.Za kulisami sie rozumieja i za kulisami porozumieja.To co istotne i prawdziwe rozgrywa sie za kulisam,a dla nas Monisia O lub GP z drgiej flanki,a my klutnia,klutnia,a grupa trzymajaca wladze na globie haha i hihi.

 • waw-el

  Oceniono 21 razy 3

  """"""""""""nowe restrykcyjne ustawodawstwo w sprawie manifestacji""""""""""""""

  a czy to odnosnie polskich ustaw?, ..................... tak mi to pasuje po ostatnich wyczynach Komorowskiego w tej materi.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 8 razy 2

  Rzekoma? Doprawdy to jednak była pianka do golenia, a nie bita śmietana jak widać na załączonym obrazku?

 • supertlumacz

  Oceniono 9 razy 1

  Wszelkie fobie są charakterystyczne dla ludzi prostych którzy nie mieli możliwości zetknięcia się w czasie nauki czy pracy zawodowej, czy nawet dłuższego wypoczynku, z przedstawicielami elit innych narodowości, ras, wyznań itd.

  Uczęszczając do warszawskiego liceum natknąłem się na 2 Mulatów i kilku obcokrajowców, synów dyplomatów. W Szkole Morskiej było na tym samym wydziale na roku 10 Wietnamczyków - wszyscy zdolni i pracowici, z wyjątkiem 1 trepa, syna rzekomego rolnika(!) co budziło moje podejrzenia. Okazał się być synem członka Biura Politycznego Komunistycznej Partii Wietnamu ...Na dobrej politechnice było z 10 narodowości, a ze mną na roku 2 Węgrów i 1 Irańczyk. Wreszcie w hotelu asystenckim i na wydziale podyplomowym University of Toronto byli magistranci i doktoranci (gradute students) przynajmniej kilkudziesięciu krajów, a na całym uniwersytecie 104. Dlatego wolny jestem od uprzedzeń wobec innych ras i narodowości, z wyjątkiem ...Polaków.

  Uważam że Polacy powinni mieć wobec Rosjan SYNDROM NIŻSZOŚCI. Jeśli Rosjanie pracują poza granicami Rosji, to prawie zawsze w wyuczonym zawodzie. Poziom nauk ścisłych jest w Federacji Rosyjskiej taki że aby zwiększyć zainteresowanie reklamami telewizyjnymi mieszane są ze ... statystykami, tak zwaną INFOGRAFIKĄ. Przykładowo, reklama wyszukiwarki internetowej i przegląd aktualnych cen nieruchomości w Moskwie. www.vesti.ru/only_video.html?vid=446472 Często wypoczywam na Bliskim Wschodzie gdzie przez rok byłem pilotem rezydentem. Choć wykupuję najtańsze pakiety, większość czasu spędzam z Rosjanami na plażach luksusowych hoteli gdzie stanowią większość. Już po kilku dniach plażowych pogaduszek orientuję się lepiej w aktualnych realiach niż polski rezydent macierzystego hotelu. W polityce zagranicznej zasypali bezmiary wzajemnych krzywd z Niemcami ku obopólnej korzyści… Wreszcie w dziedzinie kultury mam darmowy dostęp do najwybitniejszych arcydzieł kinematografii światowej i takich animacji jak zwiedzanie Kremla, Ermitażu czy cała przejażdżka koleją transsyberyjską… Polskojęzyczne informacje polityczne traktuję jako kąciki humoru…

 • zaanawetprzeciw_3.0

  Oceniono 17 razy 1

  Pierdolicie jak to w Rosji łamane są prawa człowieka, a popatrzcie na siebie.
  Gdzie jest więcej podsłuchów na 1000 mieszkańców - w Rosji czy w Polsce?
  Gdzie się wsadza ludzi za odmienne od innych poglądy na historię - w Rosji, czy w (Austrii) Europie?
  Gdzie propaguje się homoseksualizm i multi-kulti (czyt. białe ludobójstwo) - W Rosji, czy w Europie?
  Gdzie wsadza się za "mowę nienawiści"?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje