Patek, Porsche, Vacheron. Wszystkie zegarki Janukowycza [FOTO]

24.09.2012 21:16
Wiktor Janukowycz z zegarkiem nr 1

Wiktor Janukowycz z zegarkiem nr 1 (Fot. Facebook)

Znany na Ukrainie fotograf na swoim koncie na Facebooku zaprezentował "wszystkie zegarki prezydenta Janukowycza". Chodzi o czasomierze, które znalazły się na fotografiach szefa ukraińskiego państwa w latach 2006-2012. Pierwsze miejsce w rankingu zajmuje Patek Philippe Mens Grand Complications 5970 G 5970G-001.
Wiktora Janukowycza filmowano lub fotografowano w 'zwykłych' sytuacjach. Przy podpisywaniu dokumentów czy wmurowywaniu kamienia węgielnego. Przedmiotem zainteresowania Włada Sodiela stały się jednak nie obowiązki szefa państwa, lecz zegarki (a właściwie ich wartość), które Janukowycz nosił na ręku.

Zegarek Patka wart jest od 107 do 165 tysięcy dolarów. Na drugim miejscu znalazł się Vacheron Constantin Patrimony Contemporaine 81180/000P-9332, którego cena waha się od 27 do 32 tysięcy dolarów. I tak dalej. W sumie kolekcja prezydenckich czasomierzy mogła być warta nawet 260 tysięcy dolarów.

Tygodnik 'Korespondent', który opisał ranking na Facebooku, przypomniał, że niedawno ten sam fotograf ocenił, że zegarek prezydenta Komorowskiego (Atlantic Seacrest za 700 złotych) jest 130 razy tańszy od zegarka prezydenta Janukowycza.

Zobacz także
Komentarze (38)
Zaloguj się
 • zbycholj23

  0

  Wstydzę się za Janukowycza że chwali się polskimi korzeniami. Obciach.

 • josif47

  0

  Broniu ?... a na nogi patrzyles ?...

 • nty

  0

  Nasz prezydent taki skromny. Jemu tylko w głowie troska o dobro wszystkich Polaków ,nawet tych co na niego plują i nie w głowie mu drogie Patki.

 • jamj

  Oceniono 2 razy 2

  "Zegarek Patka wart jest 107 do 165 tysięcy dolarów." Dalej: "...fotograf ocenił, że zegarek prezydenta Komorowskiego (Atlantic Seacrest za 700 złotych) jest 130 razy tańszy od zegarka Janukowycza."
  =======================================================================
  Przyjmując najniższą podaną cenę Patka 107 tys. dolarów i kurs dolara 3 zł. wychodzi 321 tysięcy złotych. Dzieląc to przez 700 zł. (wartość zegarka Komorowskiego), wychodzi liczba ponad 458. Skoro ten fotograf tak robi fotki, jak liczy, to współczuję jego "modelom".

 • izydor.cz

  0

  Zamiast,jak co niektórzy inni pre-denci dyskretnie lokować walory w Szwajcarii,
  ten afiszuje się jak jakiś głupi
  i co może mu przynieść kłopoty w przyszłości,co się tam odbyło już nie raz.

 • smok61

  0

  ....bo ta Tymoszenko, to zła kobieta była...

 • blski

  0

  Kilka lat temu moj syn bedac na jakiejs wycieczce kupil za grosze kilka podrobek drogich zegarkow. Dla mnie nie roznily sie od tych ktore kosztowaly wielokrotnie wiecej. Moja siostra natomiast kupila drogi zegarek prawdziwy i musi wszystkim sie chwalic, ze to nie podrobka jakby to kogos obchodzilo. Wspomniala, ze jedynie kiedys jubiler zauwazyl, ze jej jest prawdziwy. Gdyby nie to to pewnie do tego czasu bylaby bez reki.

 • blski

  Oceniono 1 raz 1

  Jezeli jest ten czlowiek tak prozny, ze obwiesza sie bizuteria, lub tak niepewny sebie, ze musi to podkreslac drogim samochodem to ja ma watpliwosci ci do jego prawdziwej wartosci.
  Poza tym jezeli korzystam z uslug jakiejs osoby to wiem, ze to ja musze placic za jego bogactwo.
  Musze tu przytoczyc "madrosci" mojej babci, ktora byla z bogatej rodziny i miala, jak na kobiete tamtych czasow b. wysokie wyksztalcenie:
  "najlepiej to nic nie miec" i rzeczywiscie byla minimalistka. Co do bizuterii to gdy na wielkie okazje kobiety zakladaly droga, na codzien przechowywana w bankowym sejfie, bizuterie to byly to na ogol kopie. Nawet w takich przypadkach agent firmy dostarczal ja do np. teatru i po spektaklu zabieral ja z powrotem do banku. W przypadkach naprawde kosztownej bizuterii firmy ubezpieczeniowe same robily kopie oryginalow na takie okazje. Ludzie wiedzieli kto, jaka bizuterie posiada i nikt nie sugerowal, ze byla ona nieprawdziwa.
  Babcia wspominala, ze okradziono ich dom i zlodzieje uszli z lupem takiego wlasnie podrobionego pierscionka. Musieli wiedziec po co ida, bo poza malo warta kolekcja monet i mojej matki aparatu fotograficznego niczego nie ukradli

 • jot-23

  0

  hehe , Komorowski ma Atlantica? Atlantic to firma, ktora od lat celuje w bardziej prymitywne rynki zbytu (jedyna praktycznie firma obecna w bulbie w latach 80-tych - jeden tani model Atlantica wszechobecny na bulbonskich bazarach). Oczywiscie szuka niszy w bantustanach,bo to zwykle "skladaki" z mechanizmen ETA

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje