50 zł na jedzenie na miesiąc. Da się za to przeżyć? Student z Poznania sprawdza

21.09.2012 19:37
Czy w Polsce można przeżyć miesiąc za 50 zł? Z wyzwaniem postanowił zmierzyć się student z Poznania. Nie chce zdradzać swojej tożsamości, a relacje z kolejnych dni eksperymentu zamieszcza na blogu i facebookowym fanpage'u... i dorobił się już sporej grupy komentatorów.
Zobacz także
Komentarze (21)
50 zł na jedzenie na miesiąc. Da się za to przeżyć? Student z Poznania sprawdza
Zaloguj się
 • kot2.only.0

  Oceniono 22 razy 22

  Nie da się !!!! to 1,60 dziennie. Nie starczy nawet na bochenek chleba. A tu pisze się o oregano, maśle, serze. To absurd dla zdrowych na umyśle.

 • jamj

  Oceniono 12 razy 12

  Niech spróbuje pochodzić na partyjne bankiety. Jak powie, że chce udowodnić iż za 50 złotych miesięcznie da się wyżyć, to po każdym bankiecie tyle wałówy mu dowalą, że będzie mógł kumplom rozdawać.
  Podobnie było z tymi posłami, co to udowadniali, że za 500 zł miesięcznie da się przeżyć - i przeżyli, nawet utyli...

 • zbycholj23

  Oceniono 13 razy 7

  Czy to nie tajne badania płemieła, który chce się dowiedzieć do jakiej kwoty można obniżyć pensje, renty i emerytury na zielonej wyspie? By żyło się lepiej.

 • majek-1348

  Oceniono 10 razy 6

  Przemądrzały „chłopek roztropek” miał konia, utrzymanie konia drogo go kosztowało, któregoś dnia wpadł na pomysł by oduczyć konia żreć, koń wytrzymał bez żarcia sześć dni i zdechł, chłop pomyślał, gdyby jeszcze wytrzymał jeden dzień bez żarcia to bym go oduczył.
  Krwiożerczy kapitalizm oducza znaczny procent społeczeństwa jedzenia i wiele innych przyjemności, a czy mu się uda oduczyć? pożyjemy zobaczymy. majek

 • heniooo87

  Oceniono 8 razy 6

  Odżywiony człowiek może wytrzymać bez problemu miesiąc bez jedzenia, pijąc tylko wodę. Więc generalnie da się, a i jeszcze cały 50 zł banknot w kieszeni zostanie.

 • synanki

  Oceniono 5 razy 5

  nasza władza idzie w tym kierunku....

 • botanicus

  Oceniono 5 razy 5

  Wodziona;

  Woda, kilka ząbków czosnku pokrojonych w plasterki, łyżka smalcu, sól i pieprz. Gotować jakieś dziesięć minut. Serwować z grzankami z wysuszonego na kość chleba, uprzednio pokrojonego w kostkę. Grzanki kilka minut smażyć aż się zarumienią.
  Wersja dla nadzianych :) , to ugotowane, rozgniecione i wysmażone kartofle zalane wodzioną.

 • cztery44442

  Oceniono 5 razy 5

  Szanowny studencie, proponuję nakręć komedię wzorując się na filmach Barei.
  Filmy Barei były mocno i celowo przerysowane. Obecnie będzie ci łatwiej, nie musisz przerysowywać, zwyczajnie pokaż fakty. Chyba jednak nie będzie tak wesoło, raczej smutno.

 • jagorek123

  Oceniono 4 razy 4

  Przez takich wariatów, możemy mieć kłopoty. Bo zawsze znajdzie się jeszcze większy wariat, który spowoduje zmniejszenie wszelkiego rodzaju renty, czy emerytury. Jeśli się da, to poobcinać. Wszystkim. I tym z ZUS-też. Amen

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje