Bp Pieronek o otrzęsinach u salezjanów: Bzdurami się nie zajmuję

Otrzęsiny w salezjańskim gimnazjum

Otrzęsiny w salezjańskim gimnazjum (Fot. www.gimnazjum-lubin.salezjanie.pl)

O skandalu wokół zdjęć z otrzęsin w gimnazjum salezjańskim w Lubinie piszą od kilku dni media w całej Polsce. Bp Tadeusz Pieronek w rozmowie z ?Wprost? powiedział, że uważa, że sprawa została zmanipulowana.
- W telewizji mówią o manipulacji, więc ja nie będę pchał nosa w tę sprawę - powiedział bp Pieronek w rozmowie z "Wprost". Na pytanie dziennikarki, o jaką manipulację chodzi, duchowny odpowiedział: - Przedstawianie faktów nieprawdziwych.

Bp Pieronek nie chciał dalej komentować sprawy. - Takimi bzdurami się nie zajmuję - zakończył krótko.

Żaden inny hierarcha kościelny nie chciał skomentować tej sprawy.

Szokujące otrzęsiny

Kilka dni temu Gazeta.pl i inne media opublikowały zdjęcia z otrzęsin w salezjańskim gimnazjum w Lubinie. Widać na nich, jak uczniowie klęczą przed księdzem (jednym z nauczycieli w gimnazjum) i zlizują z jego gołego kolana bitą śmietanę.

Rodzice gimnazjalistów, którzy bronią księdza i nie widzą nic złego w otrzęsinach, w oświadczeniu napisali, że była to pianka do golenia.

Zobacz także
 • "A gdyby twój szef kazał ci lizać kolano?"
 • Ks. Kazimierz Sowa, prezes Religia TV Ks. Sowa o księdzu dyrektorze: Głupota i kretynizm z brakiem szacunku do wychowanków
 • List protestacyjny animatorów Gimnazjum Salezjańskie: To nie śmietana, a pianka. Internauci: Zaraz, zaraz
Komentarze (324)
Bp Pieronek o otrzęsinach u salezjanów: Bzdurami się nie zajmuję
Zaloguj się
 • baj62

  Oceniono 451 razy 371

  A kiedy kościół wypowiadał się w poważnych sprawach? Dla "czarnych kiecek" tylko in vitro się liczy i miejsce między kobiecymi nogami. Wszystko co jest dla kościoła be to fru pod dywan, ten biskupi, bo inny nie zdaje egzaminu , a politycy nie chcą zadzierać z klerem bo mogą się przydać w razie kandydowania.Taka to u nas moralność.Tych rodziców to bym sam sprowadził do parteru i kazał im lizać księżulkowi, nie kolana , a to miejsce co oni tak uwielbiają.

 • oloros

  Oceniono 356 razy 316

  typowa chrześcijańska postawa - zamieciemy pod dywan
  nie ma sprawy
  albo - po prostu spisek przeciwko Wierze, Kościołowi itd
  uczcie sie dzieci - tak tez róbcie w życiu

 • huston_mamy_problem

  Oceniono 337 razy 273

  Polacy - zrozumcie !!
  .
  .
  wszędzie na świecie za takie czyny te napalone buhaje w sukniach płacą wielotysięczne odszkodowania - dlatego bierzcie (nawet przez pośredników) kancelarie z Irlandii i USA - oni wezmą za sprawę 30% ale tak upierd....buhaja że koscioł zapłaci sto,dwieście a nawet 300 tys pln !!
  .
  .
  Polskie kancelarie nie ruszą kościoła....na zachodzie nikt się z kościołem nie pierd...muszą płacic i tyle.
  .
  .
  jeśli wasze dziecko było molestowane przez księdza - nawet 10 lat temu ( !!) wciąż możecie uzyskac duże odszkodowanie . Nie bądzcie ciemniakami !
  .
  .
  .ksiezapedofile.info
  .
  .

 • niktwazny126

  Oceniono 283 razy 255

  Panie biskupie, to nie jest manipulacja. To fakty, potwierdzone zdjęciami. Nie można poniżać innych, nawet jeżeli im to nie przeszkadza. Tak wiele w głoszonych przez was kazaniach o szacunku dla człowieka. Gdzie ten szacunek w tym przypadku? Narzekacie,że jest wszchobecna krytyka kościoła (raczej ksieży), więc nie pokazujcie, że krytykujacy mają rację.

 • jestemzalegalem

  Oceniono 267 razy 231

  W jakiej telewizji mowia o manipulacji?! Chyba trwam... Zreszta o czym mamy rozmawiac, skoro inny biskup chroni pedofila, takze opinia tego, rowniez mnie nie interesuje

 • kocurko

  Oceniono 261 razy 227

  No tak. Molestowanie seksualne nieletnich to też bzdura, któą biskup się nie interesuje. Swoich trzeba kryć.

 • andrzej.frant

  Oceniono 245 razy 213

  Zamiatanie pod dywan niewygodnych faktów to wasza stara metoda, czarne popaprańce,

 • apache5

  Oceniono 243 razy 211

  Manipulacja , to chyba tymi dziećmi i rodzicami , to było pół uda od śmietanki od krocza księdza. Jak będzie lizany rozporek to już będzie manipulacja czy jeszcze nie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje