Lawina maili ws. rodziny z ogłoszenia. Ludzie chcą dawać pieniądze, misie, mleko. "Nawet o tym nie marzyłam"

18.09.2012 16:04
Ogłoszenie, które w 2012 roku pani Agnieszka przykleiła na latarni obok ratusza w Lublinie

Ogłoszenie, które w 2012 roku pani Agnieszka przykleiła na latarni obok ratusza w Lublinie (Fot. Anna Gmiterek-Zabłocka/TOK FM)

Po naszym tekście i emisji reportażu w radiu TOK FM "Biedny wstyd" o rodzinie pani Agnieszki z Lublina dostaliśmy ponad 600 maili od internautów z Polski, ale i z zagranicy, w tym ze Szwajcarii, Australii, Wielkiej Brytanii czy Niemiec. Oferują pomoc finansową i rzeczową: ktoś oferuje misia, ktoś inny całe worki ubrań, jeszcze inna osoba - mleko.
Zobacz także
Komentarze (68)
Lawina maili ws. rodziny z ogłoszenia. Ludzie chcą dawać pieniądze, misie, mleko. "Nawet o tym nie marzyłam"
Zaloguj się
 • jamj

  Oceniono 189 razy 119

  Znowu sytuacja, kiedy pomoc uzyskuje osoba, która potrafi dopchać się do mediów. Tak jest również z chorymi dziećmi. To cieszy, że tak pozytywnie reagują prości ludzie, ale myślę, że źle świadczy o Państwie i jego zawodnych instytucjach.

 • labeo

  Oceniono 81 razy 49

  Czyli kolejny raz pokazano, że można liczyć tylko na zwykłych ludzie na nie na Państwo / Rząd, które tylko potrafi łupić.

 • rufioxxx0

  Oceniono 49 razy 29

  Co robi Pomoc Społeczna ? dajcie spokój...

 • whiskey188

  Oceniono 29 razy 23

  Proszę bardzo co robi opieka społeczna: www.dzienniklodzki.pl/artykul/556075,pija-wodke-za-pieniadze-z-opieki-spolecznej,id,t.html?cookie=1 (to nie żaden spam, radze kliknąć)

  Opieka społeczna to same urzędasy, te wszystkie mopsy, sropsy i dropsy nadają się do parzenia kawy, bo to robią świetnie Panie tam pracujące, co chwila się słyszy o patologiach ktorych opieka nie wykryla i stała się tragedia.

  Ogolnie wszystkie te opieki są do likwidacji, jeśli pomocą zajmuje się państwo i urżednik to wiaodmo, że 50% pieniędzy zdefraudują, 20% pójdzie na utrzymanie samych placówek a reszte porozdają pijaczkom jak w w/w linku.

 • zapluty-karzel

  Oceniono 61 razy 17

  a co ma do tego Tusk czy politycy? W Europie, najbogatszym bodaj kontynencie, sa kraje bogatsze od Polski kraje, jak Wielka Brytania czy Francja, gdzie bieda jest i bedzie. Systemowo czy politycznie nie da sie tego wyeliminowac, bo zawsze bedzie grupa ludzi, ktorzy z roznych powodow znajda sie w takiej sytuacji, i to na dluzszy czas. Zamiast wyrzekac na rzad i kogokolwiek innego, po prostu zrob czlowieku to, co wiesz, ze powinienes zrobic.

 • nully1

  Oceniono 14 razy 14

  No to gdzie ten numer konta?

 • teletubby

  Oceniono 15 razy 13

  Niestety, taki kraj. Zeby miec wieksza szanse na uzyksanie pomocy lepiej nakleic kartke na latarni niz udac sie do urzedu. Okropne, ale sa miejsca na tej planecie, gdzie takie ogloszenie zaraz posluzylo by jako rozpalka lub papier toaletowy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje