Posłanka PiS: Kongres Kobiet to lewacka propagandówka. Wielowieyska: Taaak, szczególnie z Anną Komorowską...

Kongres Kobiet ma na celu "propagowanie lewackich postaw" oraz jest sprzeczne z Konstytucją - twierdzi posłanka Prawa i Sprawiedliwości prof. Krystyna Pawłowicz. - To bardzo... nowatorska teza - skomentowała Dominika Wielowieyska w "Poranku TOK FM".
Swoje poglądy na temat Kongresu Kobiet posłanka Pawłowska wykłada w wywiadzie dla "Super Expressu". Zapytana o to, czy była na Kongresie, odpowiada: "Nigdy w życiu! Na każdej tego typu imprezie, która ma w tytule słowo 'kobieta', stale w pierwszym szeregu widzimy te same panie: Nowicką, Gronkiewicz-Waltz, Bochniarz, naczelną kobietę kowboj w Polsce. Czy naprawdę nie mamy w Polsce innych kobiet? Całe to przedstawienie ma na celu propagowanie lewackich postaw. Jest też sprzeczne z polską konstytucją, z artykułem 18., który chroni rodzinę i nie pozwala na fetowanie tego typu działań".

"Nowatorska teza"

- To bardzo nowatorska teza, że Kongres Kobiet to wydarzenie sprzeczne z Konstytucją, naprawdę trzeba by do tego dorobić bardzo skomplikowane uzasadnienie prawne - komentowała słowa Pawłowicz Dominika Wielowieyska w "Poranku TOK FM".

- Oczywiście pani poseł uważa, że to lewacka propagandówka - kontynuowała publicystka. - To też mnie bawi, bo jak widzę Hannę Gronkiewicz-Waltz, która jest przeciwko rozmaitym projektom określanym jako lewicowe, m.in. przeciwko związkom partnerskim, czy jak widzę tam Annę Komorowską, to śmieszy mnie określanie ich mianem towarzystwa lewackiego - podsumowała Wielowieyska.

Zobacz także
 • Zakończenie Kongresu Kobiet, Barbara Labuda i Donald Tusk "Mam dość! Przecież Józef nigdy nie przywalił Maryi!" - uczestniczki Kongresu Kobiet
Komentarze (28)
Posłanka PiS: Kongres Kobiet to lewacka propagandówka. Wielowieyska: Taaak, szczególnie z Anną Komorowską...
Zaloguj się
 • litrahalf

  Oceniono 35 razy 25

  Ta pani to musi być jakaś profesor inaczej. Zresztą oni w PiS-ie są wszyscy jakoś inaczej, np. ci wczorajsi nekrofile polityczni to bez wątpienia polityczni zboczeńcy.

 • piemont12

  Oceniono 31 razy 23

  Krystyna Pawłowicz ur. 1952r... Niezamężna, NIE-matka, nie-kobieta !!! I te babsko{?} chce pouczać kobiety, matki , jak mają żyć ???
  Co jest z tym PiS-em !? Albo NIE-faceci, albo NIE-kobiety !

 • jamcijest44

  Oceniono 29 razy 21

  "Całe to przedstawienie ma na celu propagowanie lewackich postaw. Jest też sprzeczne z polską konstytucją, z artykułem 18., który chroni rodzinę i nie pozwala na fetowanie tego typu działań".
  O, to ciekawe. Wobec tego należy przyjąć, że cała działalność Prezesa jest sprzeczna z konstytucją i z tymże art. 18, bo przecież z rodziną Prezes ma tyle wspólnego co ze zdrowym uzębieniem (no, chyba że z rodziną kotów).
  A swoją drogą, gdy wydawało się, że po utracie tak, hmm, przytłaczających (w każdym sensie) osobowości jak posłanki Wróbel i Kempa PiS już się nie pozbiera, nagle wydostał jak spod ziemi posłankę Pawłowicz, kubek w kubek kopię tamtych dwóch Herod-bab. Moim skromnym zdaniem umiejętność wyszukiwania i promowania takich nietuzinkowych kobiet jest największym, o ile nie jedynym, wkładem PiSu w najnowsze dzieje polskiego parlamentaryzmu...

 • piemont12

  Oceniono 32 razy 20

  Pawłowicz {PiS} ma tyle wspólnego z kobiecością, co Kaczyński z męskością.....

 • jerzy.zywiecki

  Oceniono 13 razy 7

  Tej pani profesor to pewnikiem klimakterium daje się we znaki.

 • tadek-1

  Oceniono 8 razy 6

  PiS musi miec zawsze jakiegos oszoloma na swieczniku.

 • londona

  Oceniono 14 razy 6

  "Kongres Kobiet ma na celu propagowanie lewackich postaw oraz jest sprzeczne z Konstytucją".
  ... I jest sprzeczne z Konkordatem ktory notabene gwalci konstytucje w 91%.
  Polecam wystapieni "Ruchu Poparcia SmokingCat-a" na YouTube. ... Dla mnie to ostatnie swiatlo nadzieji na wiejskiej.
  Pozdrawiam! Wyjechan@

 • nuclearsnake

  Oceniono 9 razy 5

  skoro artykuł 18 Konstytucji RP "chroni" rodzinę poprzez wymuszanie na obywatelach zawierania związków różnopłciowych i konieczność posiadania w nich dzieci to powinno się ten artykuł wykreślić z Konstytucji, bo jest skandalicznym zapisem łamiącym prawa człowieka poprzez pozbawianie go wolnej woli w kwestii decydowania o własnym życiu i ciele (innymi słowy totalne ubezwłasnowolnienie obywateli), a co do propagowania "lewackich postaw" to niby czym się różnią od propagowania "prawackich postaw"? - dwa końce tego samego kija.

  ps. i jeśli Hanna Gronkiewicz-Waltz jest przeciwko związkom partnerskim, to niech w nie nie wchodzi i nie zabrania wchodzić w nie osobom, które sobie tego życzą, wszak państwo jest dla wszystkich obywateli.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 17 razy 5

  I taka kretynka REPREZENTUJE SPOŁECZEŃSTWO POLSKI?! Zastrzelić...
  ...społeczeństwo Polski.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje