Posłanka PiS: Kongres Kobiet to lewacka propagandówka. Wielowieyska: Taaak, szczególnie z Anną Komorowską...

18.09.2012 08:30
Kongres Kobiet ma na celu "propagowanie lewackich postaw" oraz jest sprzeczne z Konstytucją - twierdzi posłanka Prawa i Sprawiedliwości prof. Krystyna Pawłowicz. - To bardzo... nowatorska teza - skomentowała Dominika Wielowieyska w "Poranku TOK FM".
Swoje poglądy na temat Kongresu Kobiet posłanka Pawłowska wykłada w wywiadzie dla "Super Expressu". Zapytana o to, czy była na Kongresie, odpowiada: "Nigdy w życiu! Na każdej tego typu imprezie, która ma w tytule słowo 'kobieta', stale w pierwszym szeregu widzimy te same panie: Nowicką, Gronkiewicz-Waltz, Bochniarz, naczelną kobietę kowboj w Polsce. Czy naprawdę nie mamy w Polsce innych kobiet? Całe to przedstawienie ma na celu propagowanie lewackich postaw. Jest też sprzeczne z polską konstytucją, z artykułem 18., który chroni rodzinę i nie pozwala na fetowanie tego typu działań".

"Nowatorska teza"

- To bardzo nowatorska teza, że Kongres Kobiet to wydarzenie sprzeczne z Konstytucją, naprawdę trzeba by do tego dorobić bardzo skomplikowane uzasadnienie prawne - komentowała słowa Pawłowicz Dominika Wielowieyska w "Poranku TOK FM".

- Oczywiście pani poseł uważa, że to lewacka propagandówka - kontynuowała publicystka. - To też mnie bawi, bo jak widzę Hannę Gronkiewicz-Waltz, która jest przeciwko rozmaitym projektom określanym jako lewicowe, m.in. przeciwko związkom partnerskim, czy jak widzę tam Annę Komorowską, to śmieszy mnie określanie ich mianem towarzystwa lewackiego - podsumowała Wielowieyska.

Zobacz także
Komentarze (28)
Zaloguj się
 • gupek-wioskowy

  Oceniono 1 raz 1

  a swoją drogą, jak to możliwe, aby wykształcony człowiek, mający taką wspaniałą karierę polityczną i zawodową, tyle perspektyw, musiał na stare lata publikować w ND i Radiu Maryja. I jeszcze się tym w Wikipedii szczycić....
  Pani Profesor, ta równia pochyła sięgnęła dna, jestem pewien, że Pani to widzi.... tylko niech Pani na Boga nie ciągnie za sobą innych ludzi.

 • gupek-wioskowy

  Oceniono 1 raz 1

  średniowieczna z wyraźnym inkwizytorskim odcieniem argumentacja pani profesor budzi raczej przerażenie, że kobiety z tytułem profesora w Polsce nie dojrzały do oczywistej prawdy, że tzw. "lewactwo' i "feminizm" to oczywisty rozwój myśli społecznej, wyzwalającej ludzi z kieratu pasożytniczych układów - przedstawionych w filmie Matrix - a nazywanych rozwojem demokracji. A to słowo "demokracja" jest pani profesor znane? To bardzo stare słowo, powstało przed średniowieczem.... ile tysięcy lat trzeba było, aby przestało być utopią... i właśnie ten niewymiernie długi czas walki o równość praw, te miliony litrów przelanej krwi na drodze urzeczywistniania demokracji zawdzięczamy takim ciasnym umysłom, jak umysł pani profesor....

 • orion57

  Oceniono 3 razy 3

  prof. ...kto jej dał ten tytuł? czyżby kolejna nawiedzona 60 panna?

 • malcriada

  Oceniono 2 razy 2

  Co za matołka daremna...

 • jwasz1952

  Oceniono 2 razy 2

  A ja myślałem ,że walenie szkapy szkodzi .

 • tadek-1

  Oceniono 8 razy 6

  PiS musi miec zawsze jakiegos oszoloma na swieczniku.

 • pamejudd

  Oceniono 11 razy -3

  Droga p. Wielowieyska chyba raczy zartowac... Przeciez jasne jest ze te wszystkie paprotki w rodzaju walca z kaszalotem, to tylko dodatek do prawdziwych "gwiazd" Kongresu: Szczuki, Srody, Grodzkiego...

 • nuclearsnake

  Oceniono 9 razy 5

  skoro artykuł 18 Konstytucji RP "chroni" rodzinę poprzez wymuszanie na obywatelach zawierania związków różnopłciowych i konieczność posiadania w nich dzieci to powinno się ten artykuł wykreślić z Konstytucji, bo jest skandalicznym zapisem łamiącym prawa człowieka poprzez pozbawianie go wolnej woli w kwestii decydowania o własnym życiu i ciele (innymi słowy totalne ubezwłasnowolnienie obywateli), a co do propagowania "lewackich postaw" to niby czym się różnią od propagowania "prawackich postaw"? - dwa końce tego samego kija.

  ps. i jeśli Hanna Gronkiewicz-Waltz jest przeciwko związkom partnerskim, to niech w nie nie wchodzi i nie zabrania wchodzić w nie osobom, które sobie tego życzą, wszak państwo jest dla wszystkich obywateli.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje