Rozpoczęła się ekshumacja Anny Walentynowicz

17.09.2012 06:33
Anna Walentynowicz

Anna Walentynowicz (Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Gazeta)

Na gdańskim cmentarzu Srebrzysko o świcie rozpoczęła się ekshumacja legendarnej działaczki "Solidarności" Anny Walentynowicz, która zginęła w katastrofie prezydenckiego samolotu pod Smoleńskiem w kwietniu 2010 r . Na cmentarz próbowały wejść posłanki PiS, ale nie zostały wpuszczone.
Zobacz także
Komentarze (193)
Rozpoczęła się ekshumacja Anny Walentynowicz
Zaloguj się
 • wiosenka19

  Oceniono 361 razy 295

  A kiedy beda wykopywac na Wawelu? tam opis tez nie pasuje do lokatora,"wielki maz stanu,znakomity prezydent... cos nie pasuje i nalezy to sprawdzic

 • amicht

  Oceniono 251 razy 221

  Coś PiS nic nie mówi o wynikach sekcji Wassermana.Czyżby nie było żadnych sensacji?Czyżby przez wykopanie zwłok nie można było dokopać premierowi?

 • to_ja_dziki-9876543210

  Oceniono 257 razy 211

  po cholerę ją odgrzebują z tego grobu ???
  Czy myślą że w międzyczasie odżyła ?
  Krwa...
  Wszystko oczywiścia na koszt Państwa. Dlaczego te ekshumacje nie są opłacane z własnej kieszeni wnioskodawcy ? Od razu tych oszołomów zrobiłoby się mniej.

  I nazwiska tej śmiesznej "warty honorowej".
  To raczej wygląda jak lista pacjentów zbiegłych ze szpitala psychiatrycznego.

 • jgalka

  Oceniono 174 razy 150

  jak Boga kocham, nie przy jedzenie i jeszcze ta fotyga przyszla popatrzec. ja wiedzialem ze jest zboczona, ale zeby tak? i co jeszcze lubi ogladac? defekacje kaczafiego?

 • wiwi2662_beauty

  Oceniono 175 razy 141

  Do porannej kawy i rogalików nie pasuje nic tak jak wiadomość o takiej ekshumacji.To co prawda tylko pierwsza ekshumacja zwłok Anny Walentynowicz ,bo jak znam realia będzie ich kilka.Zdumiewa mnie tylko że dopiero teraz,i ze ciało nie zostanie wystawione na widok publiczny .Nic nie poprawia tak humoru jak nieco nekrowojeryzmu do śniadania .

 • ciotka_ltd

  Oceniono 64 razy 56

  Gdyby nie smierc Wlentynowicz, to bym nie wiedziala, ze miala syna i wnuki, skoro w swoim czasie lekarstw dla babci nie mial kto wykupic. Pamietacie te apele?
  Sepy sie zlatuja do padliny, a pazerne rodzinki do trupa, bo moze jeszcze pare groszy extra da sie wydebic...
  Obrzydliwe, zaklamane, ponoc katolickie bydlo!

 • jamcijest44

  Oceniono 54 razy 54

  Ale jak to? Nie wpuszczono posłanek PiS? Hańba! Hańba! Po trzykroć hańba! Na pewno Putin zadzwonił do Tuska i razem uknuli tak ponury spisek przeciwko Narodowi Polskiemu! Jak żyć, panie Prezesie, jak żyć?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje