(Agent) Tomek na tropie nowej specsłużby. Poseł PiS pisze do premiera...

Poseł agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek

Poseł agent Tomek, czyli Tomasz Kaczmarek (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Znany jako agent Tomek - obecnie poseł PiS - Tomasz Kaczmarek wykrył istnienie nowej służby specjalnej - Agencji Bezpieczeństwa Publicznego. Sprawa wydaje się bardzo poważna, bo poseł postanowił napisać do premiera w sprawie ?nowej? agencji - donosi portal tvp.info.
I choć sprawa wzięła się z przejęzyczenia, agent Tomek zupełnie na serio pyta szefa rządu, jakie kompetencje ma nowa służba i na podstawie jakiego aktu prawnego ją powołano - informuje tvp.info.

O istnieniu ABP miał poinformować kilkorga posłów PiS rzecznik rządu Paweł Graś. W imieniu premiera Donalda Tuska odpowiedział na ich interpelację dotyczącą Amber Gold. "Sprawa jest badana przez prokuraturę i Agencję Bezpieczeństwa Publicznego" - napisał.

Interpelacja skierowana do szefa rządu to już kolejna w ciągu ostatniego miesiąca interwencja posła Kaczmarka. Przypomnijmy, że zaledwie kilka dni temu były agent CBA wystąpił do szefa ABW o przeprowadzenie kontroli ochrony informacji niejawnych w kancelarii premiera. Poseł domagał się też wszczęcia postępowania kontrolnego wobec szefa kancelarii premiera Tomasza Arabskiego i pełnomocnika do spraw ochrony informacji niejawnych. A wszystko, bo odmówiono mu informacji na temat notatki ABW w sprawie Amber Gold. Poseł chciał wiedzieć, kiedy premier notatkę przeczytał i komu przesłał. Polityk wcześniej w tej samej sprawie wezwał funkcjonariuszy do Kancelarii Premiera, gdzie odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW.

Jednak najbardziej spektakularną akcją posła Kaczmarka było wezwanie policję do TVN24. Poszło o woreczek z marihuaną, który to pokazał na wizji jeden z uczestników dyskusji o legalizacji miękkich narkotyków, przedstawiciel Wolnych Konopi.

Zobacz także
Komentarze (209)
(Agent) Tomek na tropie nowej specsłużby. Poseł PiS pisze do premiera...
Zaloguj się
 • wawiak57

  Oceniono 163 razy 123

  Tyle chlop pisze, że już może się doktoryzować. Jeszcze kilka donosow i profesura pewna. W końcu mamy takich geniuszy profesorów ja Bender.

 • puzonik48

  Oceniono 146 razy 108

  Czy guru ,zwrócił przynajmniej uwagę Tomusiowi ?,że alkohol pod płotem ,tylko męty pijają ?

 • bacowa

  Oceniono 72 razy 48

  przygłup agencina Tomek

  specjalista od podrywania kobitek za publiczne pieniądze i to w grubych, bardzo grubych kwotach

  fachowiec po dwutygodniowych kursach i pupil byłego szefa CBA niejakiego Kamińskiego

  dalej rżnie głupa udając Jamesa Bonda

  nadaje sie padalec na ochroniarza w Biedronce, co też nie jest pewne po ujawnieniu jego kwalifikacji

  palant prędzej czy później zostanie postawiony w odpowiednie miejsce w szyku po wykorzystaniu przez niejakiego Jarosława K.

  po uprzednim odpowiednim skopaniu jego doopy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje