Cymański kandydatem Solidarnej Polski na premiera

15.09.2012 14:09
Tadeusz Cymański

Tadeusz Cymański (Fot. Grzegorz Skowronek / AG)

Kandydatem Solidarnej Polski na premiera ponadpartyjnego rządu jest Tadeusz Cymański - poinformował na konwencji partii w Kutnie lider Zbigniew Ziobro.
- Polska potrzebuje nowego rozdania, Polska potrzebuje nowego premiera - oświadczył Ziobro podczas partyjnej konwencji. Eurodeputowany Tadeusz Cymański powiedział, że "trzeba przyjmować trudne wyzwania w trudnych czasach".

Ziobro tłumaczył w tym tygodniu dziennikarzom w Sejmie, że Solidarna Polska przedstawiając kandydata na szefa ponadpartyjnego rządu, chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom opozycji sejmowej, aby na czele nowego, technicznego gabinetu mógł stanąć człowiek kompetentny, doskonale rozumiejący mechanizmy gospodarki, ale też kompromisu, który potrafi zbudować większość.

Wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu zapowiedziało PiS. Partia ta ma przedstawić w najbliższym czasie swojego kandydata na premiera.

Zobacz także
Komentarze (165)
Zaloguj się
 • jerry224

  0

  Wreszcie niedomyty premier z paluchami .

 • arkady.ronin

  0

  Jednomandatowe Okręgi Wyborcze. To jest jedyny sposób by kłamliwemu politykowi móc dać czerwoną kartkę. Dzięki takiemu systemowi moglibyśmy rzeczywiście odstawić partyjnych kolesi i zastąpić ich prawdziwymi mężami stanu z kompetencjami by rozwiązywać nasze problemy a nie mącić wodę i wstrzymywać procesy decyzyjne.

 • czerwoneoczykoguta

  0

  ta praffica to jakieś głąby:)
  rozumiem, że to kolejny płemieł żondu emigracyjnego:) ciekawe czy owe prafficofe żondy emigracyjne stoczą z sobą jakąś bitwę? będą się bic za Polskje, jak rozumiem:))

 • villk

  Oceniono 2 razy 0

  kolejny "piętaszek "---

  w kontescie sławnego zachwania Posła Piety w Sejmie pozwole sobie nazywac per "piętaszek " posłów i innych deputowanych , ten kandydat na premiera wpisuje sie w" piętaszki" za wypowedz o swoim byłym koledze z pisu kyóry wsmiewał jego kandydature na premiera ... doprawdy co uchdzi nawet eurodeputowanemu to juz napewnoi nie"kandydatowi na premiera"..

  politycy pisu i ci byli z pisu maja ogrmna zasługe dla polskiej sceny .........satyrycznej

 • antyinteligent

  Oceniono 1 raz -1

  Najpierw szubienica a potem rząd zdyscyplinowany karą śmierci przez referendum.Następne rozdanie to oferta dla kontrabandy.

 • javall

  Oceniono 2 razy 0

  To sa kpiny.
  Nie moze byc premierem, nie kopie pilki.

 • jackie53

  Oceniono 2 razy 2

  Dawno tak się nie uśmiałem! Tego chyba nawet mistrz Mrożek by nie wymyślił nie mówiąc o Cyrku Monty Pythona. Głupota a zarazem zadufanie w słuszność słów jakie paplają ludkowie z SP, przechodzi wszelkie granice. Ten Jaś Fasola polskiego parlamentu, może najwyżej rozśmieszać ludzi i to na poziomie szkoły podstawowej. Ten "dyrygent" podrzędnej orkiestry, powinien wystartować w "Mam Talent" a nie kandydować na urząd premiera! Ale jaja!!!!!!

 • senior2244

  Oceniono 3 razy 1

  Przestańcie ośmieszć Polskę.On się nadaje jak wół do karety.

 • klarneta8

  Oceniono 4 razy 4

  "Dyrygent",ADHD, SPIEWAK OPEROWY, PREMIER 1%- poprawil sobie CV.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje