Cymański kandydatem Solidarnej Polski na premiera

15.09.2012 14:09
Tadeusz Cymański

Tadeusz Cymański (Fot. Grzegorz Skowronek / AG)

Kandydatem Solidarnej Polski na premiera ponadpartyjnego rządu jest Tadeusz Cymański - poinformował na konwencji partii w Kutnie lider Zbigniew Ziobro.
- Polska potrzebuje nowego rozdania, Polska potrzebuje nowego premiera - oświadczył Ziobro podczas partyjnej konwencji. Eurodeputowany Tadeusz Cymański powiedział, że "trzeba przyjmować trudne wyzwania w trudnych czasach".

Ziobro tłumaczył w tym tygodniu dziennikarzom w Sejmie, że Solidarna Polska przedstawiając kandydata na szefa ponadpartyjnego rządu, chce wyjść naprzeciw oczekiwaniom opozycji sejmowej, aby na czele nowego, technicznego gabinetu mógł stanąć człowiek kompetentny, doskonale rozumiejący mechanizmy gospodarki, ale też kompromisu, który potrafi zbudować większość.

Wniosek o konstruktywne wotum nieufności wobec rządu zapowiedziało PiS. Partia ta ma przedstawić w najbliższym czasie swojego kandydata na premiera.

Zobacz także
Komentarze (165)
Cymański kandydatem Solidarnej Polski na premiera
Zaloguj się
 • batura3

  Oceniono 140 razy 126

  hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahah - to ten co tak macha łapkami?????

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 117 razy 101

  Nie mogę uwierzyć w bezczelność tych łajdaków !! Oni nas mają za idiotów. Jak trzeba gardzić wlasnym państwem i Narodem, żeby takiego klerykalnego cymbała -, żeby nie powiedzieć wprost durnia - zgłaszać jako kandydata na premiera, Chyba zacznę krzyczeć Polacy obudżmy się, przegońmy tą bandę darmozjadów z polityki!

 • kroatoan

  Oceniono 84 razy 74

  Ponadpartyjny Premier? Przeciez Cymanski ma legitymacje SP, cos klamiecie towarzyszu Zero.

 • niezyczliwypisiorom

  Oceniono 78 razy 72

  zebym nie wiedział że głupota,pomyslałbym ze prowokacja ,tym bardziej mówił o tym dyktafon

 • worddesign

  Oceniono 66 razy 54

  mam na podworzu ze dwie tony gnoju do rozwiezienia na pole, czy Cymanski da se z tym rade?

 • marple_jane

  Oceniono 43 razy 39

  Kandydatura prima sort :)nikt by tego nie wymyślił tylko Kurski .Cymański-Wesołek,gadułka,taki głupkowaty z lekka, ale sympatyczny.Lud go pokocha.A kiedy to Solidarna Polska zamierza go mianować?Cyżbym przeoczyła jakieś wybory?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje