Beata Kempa chce wrócić do PiS? "To brutalna prowokacja, nie sprzedaję się"

Beata Kempa, posłanka Solidarnej Polski

Beata Kempa, posłanka Solidarnej Polski (Fot. Łukasz Giza / Agencja Gazeta)

Ważny polityk Solidarnej Polski chce do nas wrócić - mówią w mediach politycy Prawa i Sprawiedliwości. Ich zdaniem ma to być osoba z kierownictwa partii. W zamian za powrót podobno chce jedynki na liście do europarlamentu. Od polityków PiS nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o Beatę Kempę. Ta jednak zaprzecza.
Temat wywołał rano poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński, który w audycji "Ranni Politycy" w TOK FM mówił: - Została złożona oferta przez jednego z liderów Solidarnej Polski o tym, że jest gotowy wrócić do Prawa i Sprawiedliwości w zamian za jedynkę do europarlamentu plus jeszcze ewentualnie dobre miejsce dla jednego z posłów Solidarnej Polski.

Mniej więcej w tym samym czasie inny poseł PiS Adam Hofman mówił w RMF FM, że "jeden z dwóch liderów Solidarnej Polski Zbigniewa Ziobry złożył nam niedawno ofertę powrotu do PiS".

Nazwisk obaj posłowie nie podali. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że chodzi o Beatę Kempę. Jej partyjna koleżanka Marzena Wróbel była w szoku. - Chciałabym, żeby do tego odniosła się pani Beata Kempa, ale nie bardzo wierzę - mówiła reporterowi TOK FM posłanka Wróbel.

Jak to zazwyczaj bywa z komentowaniem doniesień o zakulisowych negocjacjach posłanka Kempa w rozmowie z nami zaprzeczyła. Uważa to za brutalną prowokację kolegów z Prawa i Sprawiedliwości.

- To ewidentne kłamstwo. Ani ja nie rozmawiałam na ten temat z nikim z Prawa i Sprawiedliwości ani też nikt z Prawa i Sprawiedliwości nie rozmawiał ze mną na ten temat. Ja nie jestem osobą, która kupczy czy się sprzedaje, więc jest to kłamstwo ewidentne. I tyle - mówi TOK FM Beata Kempa.

Posłanka mówi, że to "prymitywna próba" przykrycia konwencji w Kutnie, na której Solidarna Polska ma zaprezentować swojego kandydata na premiera rządu technicznego. Podobno ma nim być Stanisław Kluza - były minister finansów w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.

Zobacz także
 • Patrycja Kotecka podczas procesu przeciwko Łukaszowi Słapkowi. Słapek sugerował, że Kotecka proponowała mu pieniądze za reportaż atakujący PO Ziobro wystąpi na plakatach z żoną i synem. "Będzie ocieplał wizerunek"
 • Beata Kempa, Arkadiusz Mularczyk Kempa do Mularczyka: "Każ premierowi wyjść z nory. Zrób show". Nagrało się
 • Kempa proponuje: Symboliczne trzynastki dla emerytów. Bo "pieniądze leżą na ulicy"
Komentarze (132)
Beata Kempa chce wrócić do PiS? "To brutalna prowokacja, nie sprzedaję się"
Zaloguj się
 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 161 razy 143

  Zostawcie w spokoju tą nieszczęsną kobietę. Ona ma większe problemy. Zastanawia się, gdzie znajdzie pracę podobną do tej w sejmie. Wysokie stanowisko. Duża kasa. Nic do roboty. Żadna odpowiedzialność. Wydaje się nieprawdopodobne, żeby taką pracę znalazla poza sejmem.

 • jerjar

  Oceniono 118 razy 106

  Ja uważam, że powinna wrócić, bo nadaje się. To polityczna Miss Obciachu. Jej tajemnica polega na absolutnej równowadze intelektualno – moralnej, to znaczy, że jej niewiedza równa jest jej złej woli i obie w natężeniu niespotykanym po tej stronie Atlantyku.

  Kiedy o czymś mówi, czuję się jakby narwana przekupa sprzedawała mi zgniłe ziemniaki i wmawiała, że są zdrowe. A jeśli nie kupię, to jej syn (powiedzmy ma wygląd Kurskiego) da mi w mordę. Tak ze trzy razy da.

 • jamj

  Oceniono 84 razy 84

  "To brutalna prowokacja, nie sprzedaję się."
  ===============================
  A to ci kokietka!

 • edgar92

  Oceniono 97 razy 83

  Biedna ta nasza Świnka Piggy... Teraz na kolanach wróci do Brązowozębnego Wodza. Życie jest brutalne :)

 • pisdum-dyrdum

  Oceniono 81 razy 77

  Do Klempy to całkiem pasuje ;). Ta zajadła, niegdyś PiS-owska wuwuzela, związała się z frakcją Ziobera (umiłowanego w Rydzyku Panu) i nawet chyba w najgorszym śnie nie wyobrażała sobie, że obudzi się kiedyś z ręką w nocniku, we wrogiej opozycji do "fuhrerka" i jego sekty. Teraz próbowała zapewne cichcem wrócić do sekty. I może Yaro by na to przystał, ale eunuchy takiej konkurencji jak Klempa nie zamierzają tolerować. Więc jej umizgi sprytnie ujawnili i ... doopa zbita... :)))

 • jerzykkur

  Oceniono 72 razy 70

  Posłowie zrobią wszystko,oddadzą swoje najlepsze talenty,będą przelewali krew,będą walczyć do utraty tchu dla dobra Przenajświętszej Rzeczypospolitej - aby tylko dostać się do EUROPARLAMENTU.Marzenia,tęsknoty i złoty sen.14.09.12 o godz.8.15 w radiowej Trójce wysłuchałem wywiadu,jaki udzieliła pani Kempa redaktorowi Zaborskiemu.To była makabra - jak pod wpływem środków halucynogennych,gonitwa myśli,słowotok nie do opanowania,prawdziwy Kałasznikow strzelający słowa ogniem ciągłym,nie zwracała w ogole uwagi na zadawane pytania.15 -to minutowy monolog wygłosiła na jednym wydechu.Zakończyła swój popis oratorski słowami:życzę państwu miłego dnia.I tylko to zdanie zapamiętałem.Genialna i wielka klasa.Redaktor Zaborski zamilkł z wrażenia.

 • jamcijest44

  Oceniono 65 razy 63

  Osobiście uważam rachityczne próby dementi pani Kempy, w rodzaju "brutalna prowokacja", "ewidentne kłamstwo" czy "prymitywna próba" za wysoce nieprzekonujące. Powinna raczej zakrzyknąć "Hańba! Hańba! Po trzykroć hańba!", no i może jeszcze rozerwać szaty, choć nie wiem czy tego ostatniego telewidzowie nie przypłaciliby ciężkim rozstrojem nerwowym...

 • szary-polak

  Oceniono 82 razy 62

  słyszałem Jak mówił o tym Hofman {parobek Kaczyńskiego} dziś w TVN24.. Na żywo !

 • czerwoneoczykoguta

  Oceniono 50 razy 46

  ihaaa! ihhaaa!
  sorry, ze w języku Kępy, ale to słowa tylko do niej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje