Francuscy paparazzi zrobili zdjęcia księżnej Kate topless. "Wstyd! Dajcie jej spokój!"

Księżna Kate i okładka magazynu

Księżna Kate i okładka magazynu "Closer"

Francuski magazyn "Closer" "pochwalił" się, że w jutrzejszym papierowym wydaniu opublikuje zdjęcia księżnej Cambridge topless. W Wielkiej Brytanii zawrzało. Dzienniki i tabloidy zgodnie piszą, że "nie kupiły" tych zdjęć, choć im je oferowano. Ludzie komentują: "Wstyd! Zostawcie ją w spokoju!"
Doradca rodziny królewskiej już porównał działania magazynu "Closer" do "wydarzeń sprzed 15 lat" - czyli śmierci ściganej przez paparazzich księżnej Diany w wypadku samochodowym. Dodał, że William i Kate, przebywający obecnie w Malezji w ramach Diamentowego Jubileuszu brytyjskiej królowej Elżbiety II, są "bardzo zasmuceni i przygnębieni" zdjęciami i planami gazety, o których dowiedzieli się dziś rano.

"O mój Boże! Te zdjęcia obiegną świat!"

Zdjęcie okładki z zamazanymi fragmentami ciała księżnej Kate magazyn "Closer" opublikował w internecie. W sieci pojawiła się też okładka bez cenzury. Fotografie, zrobione z ukrycia podczas niedawnego urlopu książęcej pary we francuskiej Prowansji, ukażą się wydaniu drukowanym. Mają zająć aż cztery strony magazynu - jak zapewnia redakcja: bez cenzury. Tytuł na okładce głosi: "O mój Boże! Te zdjęcia obiegną świat!".

Na razie jednak wygląda na to, że jeśli obiegną Wielką Brytanię, to nie za pośrednictwem prasy i tabloidów. Niektóre magazyny już podkreślają, że oferowano im zdjęcia żony następcy brytyjskiego tronu. Media podkreślają, że odmówiły. Nic dziwnego - komentarze brytyjskich internautów nie są pochlebne dla francuskich paparazzich.

"Żałosne! Para małżonków pojechała na wakacje, a tu ich szpiegują i fotografują w ten sposób. Wstyd!". "Mam nadzieję, że brytyjskie gazety odmówią publikacji tych zdjęć z szacunku dla młodej kobiety w jej najpiękniejszej odsłonie. Zostawcie ją w spokoju!! - to tylko dwa komentarze. Portal Gazeta.pl również publikuje wyłącznie mocno ocenzurowane zdjęcie okładki magazynu "Closer".

"Jak pościg za Dianą 15 lat temu"

Także korespondent BBC ds. rodziny królewskiej Peter Hunt podkreśla podobieństwo działania magazynu "Closer" do tego, jak prasa i paparazzi ścigali księżną Dianę. "Książę William uważa, że działania paparazzich przyczyniły się do jej śmierci" - przypomina Hunt.

Reakcja rodziny królewskiej była rzeczywiście błyskawiczna. "Wściekli Kate i William" już rozważają pozew przeciw "Closer". W oświadczeniu książęca para pisze ostro: "Cienka czerwona linia została przekroczona. Ten przypadek przypomina najgorsze zachowania prasy i paparazzich za życia Diany, Księżnej Walii, i dlatego jest tym bardziej przykry dla Księcia i Księżnej" - głosi oświadczenie dworu.

Publikacja zdjęć księżnej Kate to kolejne w ostatnich dniach przykre dla brytyjskiej rodziny królewskiej materiały prasowe. Kilkanaście dni temu świat obiegły zdjęcia nagiego księcia Harry'ego podczas hucznej imprezy w Las Vegas.

Komentarze (92)
Francuscy paparazzi zrobili zdjęcia księżnej Kate topless. "Wstyd! Dajcie jej spokój!"
Zaloguj się
 • bbdon

  Oceniono 177 razy 155

  oczywiście, gazeta pisze "wstyd, dajcie spokój", ale ochoczo informuje, a nawet zamieszcza zdjęcie z okładki, żeby czasem komus nie uszło.

 • spluwa-orginal

  Oceniono 190 razy 154

  " Mają zająć aż cztery strony magazynu - " ...

  Nie wiedzialem ,ze ona ma az tak obfity biust.

 • mamagda3

  Oceniono 149 razy 133

  A co, opalanie topless w towarzystwie męża i na terenie prywatnej posiadłości jest w Europie w XXI wieku zabronione? O co ten szum? Nie ma się czym jarać.

 • hrabia_onejski

  Oceniono 97 razy 85

  Zastanawia mnie, kto jest głupszy? Fotografowie, którzy zrobili zdjęcia , ci z prasy, którzy to chcą opublikować, czy też czytelnicy, którzy chcą ten chłam oglądać i czytać? Jaranie się faktem, ze ktoś chodzi nago po domu w obecności bliskiego jest chore i tylko część tych tabloidów chce na tym żerować.

 • lehoo

  Oceniono 87 razy 69

  Podchodząc do sprawy ogólnie - cycki są OK

 • dwabe

  Oceniono 80 razy 50

  piszecie, żeby dali jej spokój... a wy, ścierwożercy? nie wiem co się stało z gazetą - ale powoli dogania fakt. jakość tekstów żenująca, żenujący poziom dziennikarstwa... mam was dość - kasuję moje konto.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje