Hrabia-ginekolog miał leczyć specjalnym stosunkiem. Skazany na 3 lata więzienia

11.09.2012 08:44
Sąd

Sąd (Fot. Daniel Adamski / Agencja Gazeta)

Trzy lata bezwzględnego więzienia - na tyle skazał sąd w Nowym Sączu Zdzisława M., który podając się za ginekologa, wykorzystywał seksualnie kobiety. Jego partnerka, a zarazem ofiara, która nakłaniała inne kobiety do poddania się zabiegom oszusta, dostała trzy lata więzienia w zawieszeniu.
Nieprawomocny wyrok zapadł w ub. tygodniu przed Sądem Rejonowym w Zakopanem. - Oskarżeni nie przyznali się do winy. Sąd wyłączył jawność rozprawy, która mogłaby naruszyć ważny interes prywatny pokrzywdzonych - powiedziała rzeczniczka Sądu Okręgowego w Nowym Sączu Lucyna Franczak.

50-letni Zdzisław M. wmawiał kobietom choroby i twierdził, że jako lekarz ginekolog może je wyleczyć za pomocą stosunku seksualnego.

We wrześniu 2011 r. fałszywy ginekolog został skazany za podobne przestępstwa na cztery i pół roku więzienia. Wówczas 50-latek był również oskarżony o znęcanie się nad żoną i oszustwa.

Wmówił jej, że jest zamożnym hrabią

Podczas pierwszej rozprawy Daria D. występowała jako ofiara oszusta. Tym razem była współoskarżoną. D. miała informować inne kobiety o tym, że Zdzisław M. jest lekarzem, i nakłaniała do poddania się proponowanym przez oskarżonego zabiegom, mającym wyleczyć ich z rzekomych schorzeń ginekologicznych.

W 2008 r. Zdzisław M. wmówił 19-letniej wówczas Darii D., że jest zamożnym hrabią i ma klinikę ginekologiczną w Szwajcarii, w której leczy znanych ludzi. Uwiedziona przez "hrabiego-ginekologa" dziewczyna podróżowała z nim po Europie. Rodzice dziewczyny zgłosili jej zaginięcie na policję. Przez pół roku para była poszukiwana. Pod koniec czerwca 2010 roku zostali zatrzymani przez policję na dworcu PKP w Krakowie.

Komentarze (118)
Zaloguj się
 • benkmen

  0

  Szkoda, że nie wszedł do rządu, bo wtedy na świeczniku byłoby dwóch hrabiów.

 • gie-es

  0

  Rozumiem, że skazany został za podawanie się za lekarza. No jeszcze kwestia podatku - a reszta : niska szkodliwość społeczna. Szkoda, że gangu pruszkowskiego ten skład nie osądzał....

 • jedyny_twardziel

  0

  Przestępcę trzeba
  Pokazać światu,
  Żeby się zbrzydło
  Życie psubratu.

 • bezrobotny55

  0

  Sprawa kierowcy polskiego autokaru, dziś we Francji, 2-3 dni po wypadku. Kierowca staje przed sądem. U nas najpierw dostałby rozstroju nerwowego i policja z prokuratorem czekaliby ze dwa lata, aż tenże kierowca dostałby pozwolenie, od polskich psychoanalityków polskich, na przesłuchanie. Potem pewnie dalej by był w ciężkim stresie powypadkowym i przez 5 lat unikał pierdla. W tym czasie kilkuset pracowników Policji, Prokuratury, sądów, mecenasów, biegłych itd. zgromadziliby ze trzysta tomów akt, ze dwa razy sędziego by zmienili i tak za jakieś 5-7 lat kierowca usłyszałaby może wyrok - 5 lat w zawieszeniu, albo umorzenie sprawy z powodu "pomroczności jasnej kierowcy w chwili zdarzenia"- gdyby rodzina kierowcy była odpowiednio zasobna materialnie, lub w dobrych układach politycznych z władzą...Zresztą delikwent i tak nie byłby zdolny do odbywania kary, z powodu nieustającego rozstroju zdrowia psychicznego. Tym różnimy się od normalnych państwa tego świata.

 • brave48

  Oceniono 2 razy 2

  Głupoty naiwnych żadnym stosunkiem się już nie wyleczy ....

 • c.t.k

  Oceniono 1 raz 1

  Bzykanie"na hrabiego"-ciekawa sprawa.Zakonnice w Kazimierzu były bzykane przez klechę-spowiednika,niejako
  w zastępstwie Pana.Tamtemu czarnemu oszustowi włos z głowy nie spadł.

 • 2560a

  Oceniono 5 razy 3

  UNIEWINNic!!!!!!
  Każdy ,KAŻDY, chłop wstawia babie farmazony by dostać dup...KAŻDY!
  Czy kto słyszał by baba dała facetowi co mówi prawdę? Mam dwie lewe ręce, nie mam pieniędzy, lubię leniuchowac i w przerwie sobie popier...
  No czy która poleci na takiego?
  Baba WIE ze chłop opowiada bzdety ale ona właśnie to chce słyszeć!
  Hrabia opowiadał co baba chciała słyszeć i dostał co chciał.
  Baby dzięki hrabiemu miały szanse zmadrzec ! Te które nie zmadrzaly to głupie były i głupie umrą !
  Uwolnić hrabiego!

 • niegrzecznymisiek

  Oceniono 4 razy 4

  Hrabia ginekolog leczący specjalnym stosunkiem - dobry tytuł do pornosa ;)

 • ampulka01

  Oceniono 2 razy 0

  prosze o zapisy na specjalny stosunek leczniczy, u mnie konkurencyjna cena, tylko stówka. płacisz stówke i od razu czujesz sie lepiej po stosunku medycznym:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje