Agent Tomek pił na ulicy? "Jestem niewygodny dla PO, takie publikacje będą się pojawiać"

10.09.2012 11:33
Tomasz Kaczmarek, emerytowany agent CBA znany jako Agent Tomek w Sejmie

Tomasz Kaczmarek, emerytowany agent CBA znany jako Agent Tomek w Sejmie (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Agent Tomek przyłapany na piciu alkoholu w miejscu publicznym? "Super Express" drukuje "dowodowe" zdjęcia, szef klubu PiS Mariusz Błaszczak krytykuje postawę kolegi, a sam Kaczmarek zaprzecza doniesieniom i sugeruje, iż takie publikacje pojawiają się, gdyż jest niewygodny dla ekipy Donalda Tuska.
W weekendowym wydaniu "Super Expressu" pojawiły się zdjęcia posła PiS Tomasza Kaczmarka, rzekomo pijącego piwo w miejscu publicznym. "Emerytowany agent CBA niczym zwykły menel pił razem z kolegą piwo pod jakimś parkanem! Kiedy zapytaliśmy go o jego nieprzyzwoite zachowanie na ulicy, poseł rzucił tylko na odczepnego, że zajmuje się w tym momencie poważnymi sprawami" - napisali dziennikarze "SE".

Dzisiaj tabloid opublikował komentarz do sprawy szefa klubu PiS Mariusza Błaszczaka. - Tego rodzaju sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Poseł Tomasz Kaczmarek tak jak każdy powinien przestrzegać prawa, a picie w miejscu publicznym jest niedozwolone - powiedział Błaszczak.

"Jestem posłem, który jest niewygodny dla PO"

Co na to sam "bohater" artykułu? W rozmowie w programie "Graffiti" w Polsat News Kaczmarek niechętnie tłumaczył się ze zdjęć opublikowanych przez "Super Express". - Ja rozumiem, że dzisiaj jestem posłem, który jest niewygodny dla Platformy Obywatelskiej, dla ekipy Donalda Tuska i tego rodzaju publikacje co jakiś czas będą się pojawiać - powiedział.

Kaczmarek, znany szerzej jako agent Tomek, zaznaczył, że publikacja "SE" jest nieprawdziwa. - Nie piłem alkoholu w miejscu publicznym. Publikacja "Super Expressu" jest nieprawdziwa i kłamliwa. Jeżeli tym dziennikarzom dziś się to nie podoba, że w ten sposób się wypowiadam, proszę bardzo, chętnie spotkam się z nimi w sądzie - stwierdził i zasugerował dziennikarce zmianę tematu na "bardziej istotny dla Polaków i bezpieczeństwa naszego państwa".

Zobacz także
Komentarze (197)
Zaloguj się
 • Eugen Ludwinski

  Oceniono 1 raz 1

  Ja memel jestem gleboko urazony faktem przyrównania mnie do agenta tomka,
  nie mam kasy ale mam honor i dume,czego brakuje temu dupkowi!!

 • 2reserved

  Oceniono 1 raz -1

  no i co z tego że pił ja pier....olę jak pił minister finansów w jednym w hoteli w warszawie i opublikowali to w tv to jakos nikt nic nie powiedział tymbardziej że płacił z państwowej karty 10tys. kolacja z pijaństwem a w sejmie powiedzial że sie opłacało

 • zyks

  Oceniono 1 raz 1

  Ale nie sikał pod tym płotem. To przemawia za nim !

 • bis4

  Oceniono 2 razy 2

  Niewygodny ?
  Artykuły nie będą się ukazywały panie agencie , jak pan nie będziesz żłopał alkoholu na ulicy jak menel.
  To takie proste. !

 • walus47

  Oceniono 2 razy 2

  Nastepny debil majacy wielkie ego,jaki pan taki kram.

 • taxiport

  Oceniono 3 razy 3

  W tym PiSie znajdują miejsce same q-wy i nieudacznicy

 • 99venus

  Oceniono 3 razy 3

  wygląd menela,umysł menela,zachowanie menela-nie ma się co dziwić.to ulubiony bohater pisuarów.

 • psychiatra_dyzurny

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawe kiedy Jarosław Kaczyński zorientuje się, że Tomasz jest dla partii sprawującej władzę takim "pożyteczym idiotą" , który skutecznie psuje wizerunek PISu...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje