Ann Romney nie chce rozmawiać o małżeństwach homoseksualnych i antykoncepcji

08.09.2012 12:29
Ann Romney

Ann Romney (Fot. Manuel Balce Ceneta AP)

Ann Romney, żona kandydata GOP na prezydenta USA Mitta Romneya, podczas ostatniego wywiadu dla telewizji kilkakrotnie odmówiła odpowiedzi na pytania związane z finansowaniem antykoncepcji przez pracodawców i prawem osób homoseksualnych do małżeństw.
Zobacz także
Komentarze (93)
Ann Romney nie chce rozmawiać o małżeństwach homoseksualnych i antykoncepcji
Zaloguj się
 • blue911

  Oceniono 75 razy 33

  Ale fajna hipokryzja: jeszcze nie poznalem republikanina ,ktoryby sie troszczyl o miejsca pracy ludzi ,poziom zycia obywateli i dostatnie zarobki swoich podwladnych?? Jeszcze dostanie bure od meza za krewienie antypropagandy!

 • eisbergh

  Oceniono 37 razy 23

  to tak samo jak "profesor" rybinski w wywiadzie w tok fm przed wyborami, w ktorych startowal na senatora (sic!). powiedzial, ze jego poglady na "te sprawy" wyborcy poznaja, jak go juz wybiora. widac idiotyzm jest tozsamy z pogladami politycznymi

 • pindrals

  Oceniono 30 razy 20

  ... Te kontrowersyjne tematy odwracają uwagę od centralnej sprawy w tych wyborach, czyli gospodarki i zatrudnienia - odpowiedziała Romney...

  Mimo, iż nie przepadam za nimi, zdecydowanie wolę Obamę, uważam, że to ważne słowa. Tak bowiem się odwraca uwagę od gospodarki i u nas. Niestety. Wszyscy zajmują się wszystkim, ale nie najważniejszymi dla kraju i mieszkańców problemami - właśnie pracą i gospodarką.

 • blue911

  Oceniono 54 razy 20

  Naiwne kobiety zwracaja sie do zony bandziora,ktory tylko czeka zeby zaczac nowa wojne zeby dala im prace. Hahahha! Bush juz pokazal jak sie na wojnach zarabia: koncerny dostaja miliardy,skarb panstwa tonie w niewyobrazalnych dlugach,a narod bieduje!!!!

 • gtpress

  Oceniono 60 razy 16

  i ma racje, to sa tematy marginalne, prywatne....wazne dla panstwa sa sprawy gospodarcze, edukacja i zdrowie.... nie mozemy ulegac propagandzie oplaconej przez posiadaczy kapitalu......

 • blue911

  Oceniono 58 razy 14

  Ona zyje w oderwaniu od rzeczywistosci. o milimetr madrzejsza od Sary Palin,ale niewiele. Nawet Watykan ostatnio skonstatowal,ze sa 200 lat za cywilizacja. No,coz: do rolniczych stanow Ameryki wiedza dochodzi z wiekszym opoznieniem widac??

 • od-or

  Oceniono 29 razy 9

  Romney jest jak tłok od parowozu w te i spowrotem i nic więcej

 • last.man.standing

  Oceniono 38 razy 8

  Typowa zagrywka demokratów - zamiast konkretów lament jak przy przemówieniu żony Obamy i wypytywanie o związku homoseksualne przez dziennikarza.

  Powoli nie jest mi żal tej części społeczeństwa, która daje się zmanipulować tym, że prawa mniejszości są ważniejsze niż kwestie gospodarcze.

 • lidziab

  Oceniono 9 razy 7

  pierdu,pierdu,pierdu, może jestem snobką ale g., mnie obchdzą wybory w USA, mnie obchodzi polska rzeczywistość

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje