Kaczyński planuje konferencję ekonomistów. Zaprasza Gilowską, Bugaja, Belkę...

07.09.2012 14:03
Jarosław Kaczyński podczas wygłaszania swojego expose. Prezes PiS proponuje m.in. zniesienie gimnazjów

Jarosław Kaczyński podczas wygłaszania swojego expose. Prezes PiS proponuje m.in. zniesienie gimnazjów (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Jarosław Kaczyński proponuje, by 24 września odbyła się konferencja z udziałem ekonomistów, poświęcona programowi gospodarczemu, przedstawionemu przez PiS. Prezes tej partii mówił, że będzie to okazja, by ocenić merytorycznie propozycje PiS.
Komentarze (151)
Kaczyński planuje konferencję ekonomistów. Zaprasza Gilowską, Bugaja, Belkę...
Zaloguj się
 • eisbergh

  Oceniono 40 razy 28

  fajnie sie tej konferencji sluchalo w radio. kartofel przed kazdym nazwiskiem czytal tytul (lub stopnie naukowe) w zaleznosci od tego, czy kogos lubi czy nie. do tego uznawal za profesora (belwederskiego) profesora uczelnianego, i tak wymienil dr hab. leszka balcerowicza, ale za to profesora rybinskiego.

  smiach na sali. kmiot kartoflany ma wiedze ogorka malosolnego

 • gold_berg

  Oceniono 38 razy 26

  pisobolszewicki specjalista od zakupów w sklepie osiedlowym zaprasza profesorów....

 • fodo-modo

  Oceniono 37 razy 23

  Myślę, że bezstronnie propozycje PiS-u oceniłaby komisja złożona z prof. Macierewicza, dra Hofmana, prof. Brudzińskiego oraz dra Błaszczaka.

 • gogul.2

  Oceniono 41 razy 23

  Panu Prezesowi nic już nie pomoże. Pan Prezesa rozsądni ludzie od dawna, nie traktują poważnie.

 • jamcijest44

  Oceniono 21 razy 15

  Najbardziej mnie zaciekawiło, że ma przyjść jakiś "doktór". To akurat świetny pomysł, uważam. Zaprosić nie jednego, ale wielu "doktórów", najlepiej różnych specjalności. Zwołać konsylium i zbadać problem na gruncie. I od razu zaordynować lekarstwo. Póki jeszcze nie jest za późno...

 • dz46

  Oceniono 16 razy 12

  Jerzy Kropiwnicki? Czy to ten pajac teatralny co w Lodzi likwidowal kulture wraz z teatrami? Ladne towarzystwo, no ale znajomych sobie czlowiek sam dobiera zgodnie ze swoim intelektem. Czyli jaki pan taki kram.

 • cleryka

  Oceniono 13 razy 11

  Mam nadzieję,że do tej pory dostarczy osobom zaproszonym,szczegóły tej swojej propozycji na" zdrową ekonomię i ratunek dla Polski."Pomysł doskonały,wolę dyskusję fachowców,od kłótni i papki medialnej na obelgi,bon moty itp.

 • hrkukus

  Oceniono 29 razy 11

  Mlask, pewne koncepcje, mlask, mlask.
  Doktór, profesor (chyba profesór), doktór, doktór.
  Nieustraszony, wykształcony do bólu, obrońca polskości powinien wiedzieć, że z bidą można powiedzieć doktór o lekarzu np. psychiatrze.

  Ciekawe ilu wezwanych da się wykorzystać PiSowi, zwłaszcza że nawet gdyby udało się coś ustalić w tak licznym gronie to politycy i tak to spieprzą, chociażby dlatego, że jak Tusk powie białe to Kaczor natychmiast - hańba, czarne.

  Jak żyć? Podręczniki, klasowe, komitet i jeszcze prezes codziennie. Jak żyć?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje