Książę Harry znowu w Afganistanie. Będzie latał apache'em

Książę Harry w Camp Bastion

Książę Harry w Camp Bastion (Fot. POOL REUTERS)

Książę Harry, który kilka tygodni temu był bohaterem kolejnego skandalu po tym, jak jego nagie zdjęcia opublikował amerykański portal, wraca po czterech latach do Afganistanu. Będzie brał udział w misjach wojskowych jako pilot śmigłowca typu Apache - czytamy na Skynews.com. Książę jest już w brytyjskiej bazie Camp Bastion.
Książę Harry, a raczej kapitan Wales, bo tak zwracają się do niego współtowarzysze broni, był już w Afganistanie w 2008 roku. Pełnił wtedy stanowisko kontrolera lotniczego, zlecając m.in. siłom powietrznym ataki na cele naziemne. - Tym razem będzie po drugiej stronie radia - pisze Skynews i dodaje, że Harry wraca jako pełnoprawny pilot wojskowy śmigłowców typu Apache.

Jest więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego? >>>

Harry nie robił tajemnicy z tego, że chce wrócić do służby. Jak podaje "The Telegraph", przez trzy lata szkolił się na pilota wojskowego. Kiedy odchodził przedwcześnie z wojska w 2008 roku, nie krył rozczarowania. - Myślałem, że zostanę do końca i wrócę z naszymi chłopcami i pułkownikiem - mówił wtedy.

Książę będzie stacjonował w Camp Bastion razem z żołnierzami amerykańskimi, duńskimi i afgańskimi w południowo-wschodniej części kraju.

Jak się tłumaczył? Grał w rozbierany bilard

Zdjęcia nagiego księcia opublikował amerykański portal plotkarski TMZ. Widać na nich Harry'ego na imprezie w hotelu w Las Vegas. Na niektórych zdjęciach książę jest kompletnie nagi, a genitalia zasłania ręką, na innych przytula do siebie - również nagą - kobietę.

Później tłumaczył się, że grał w rozbierany bilard. Kompromitujące zdjęcia udostępniła mediom jedna z 15 obecnych w hotelowym apartamencie księcia kobiet. Według przyjaciela księcia, Arthura Landona, pogwałciła ona prawa gościnności, ujawniając zrobione podczas feralnego wieczoru zdjęcia gospodarza.

Zobacz także
 • Fotografie Harry'ego trafiły na okładkę "The Sun". Z podtytułem: "Zdjęcia, które widziałeś już w internecie" Rupert Murdoch o skandalu: Książę Harry? Dajcie mu spokój
 • Książę Harry Jest więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego? "Fotografie, filmy... Różne rzeczy"
Komentarze (28)
Książę Harry znowu w Afganistanie. Będzie latał apache'em
Zaloguj się
 • dziadekjam

  Oceniono 15 razy 15

  Należy mieć nadzieję, że w rozbieranego bilarda nie zagra z Afgańczykami.....

 • psychiatra_dyzurny

  Oceniono 18 razy 12

  Miejmy nadzieję ,że będzie latał jako pilot , a nie strzelec - sądząc z efektów gry w bilard, to z celnością u niego raczej kiepsko:)

 • sigm_0

  Oceniono 14 razy 12

  kobiety, wino, Apache,
  co jak co, książę krwi

 • matka_bosaka

  Oceniono 17 razy 9

  Chciała go zastrzelić Królowa Matka, ale szambelan jej podsunął, że to nie wypada. "Nie nasza rzecz. Nasza rzecz, naszą robić rzecz" powiedział. "Yes, indeed" odparła Królowa Matka.

 • czopciu

  Oceniono 9 razy 5

  tak podłego photoshop'a już dawno nie widziałem.
  nawet nie zrobili cieniowania. UUUUGGH

 • ref-lex

  Oceniono 5 razy 3

  No i tabloid gazeta znowu sie popisal. Chamska metoda. Wywolac tania sensacyjke klamstwem.
  Harry wiedzial o wyjezdzie do Afganistanu PRZED wyjazdem do Las Vegas. Party w ktorym "zaszalal" mialo byc ostatnia zabawa przed wstawieniem sie do sluzby jako polot helikoptera Apache.
  Lubilem te gazete.... zaczynam jej misc dosc..

 • strongnuklear

  Oceniono 1 raz 1

  Ksiaze to nie intedent ,to talent !!

 • zlosliwiec.sieciownik

  Oceniono 7 razy 1

  Panie Redaktorzu Prowadzoncy, co to jest to "książe" na stronie głównej w zajawce do artykułu?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje