Kolejna interwencja agenta Tomka. Wezwał policję do kancelarii premiera

07.09.2012 12:24
Poseł Kaczmarek

Poseł Kaczmarek (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Poseł PiS Tomasz Kaczmarek po raz kolejny interweniował na policji - donosi Radio ZET. Tym razem polityk wezwał funkcjonariuszy do Kancelarii Premiera, gdzie odmówiono mu wydania dokumentu pokazującego, kto czytał "tajną notatkę" ABW o Amber Gold. Zdaniem Kaczmarka ten dokument jest jawny, dlatego wezwał posiłki.


Do KPRM przyjechało dwóch funkcjonariuszy, ale szybko opuścili budynek. - Mundurowi otrzymali zgłoszenie, ale kiedy zjawili się na miejscu, osoba zawiadamiająca poinformowała ich, że zgłoszenie jest już nieaktualne, i policjanci odjechali - powiedział w rozmowie z portalem Gazeta.pl rzecznik Komendy Stołecznej Policji Mariusz Mrozek.

Jak ustaliło Radio ZET, sprawą zainteresował się rzecznik rządu. Niestety, nie udało nam się z nim skontaktować. Poseł Kaczmarek - jak informuje Wprost.pl - opuścił już Kancelarię Premiera.

Rzecznik rządu, Paweł Graś zapowiedział dzisiaj w radiowej Trójce, że 13 września szef ABW, będzie tłumaczyć się przed sejmową komisją ds. służb specjalnych i sam przedstawi zapisy "tajnej notatki", przedstawionej Tuskowi.

Agent Tomek zawsze na posterunku

Jest to już kolejna w ciągu ostatniego miesiąca interwencja na policji posła Kaczmarka, znanego szerzej jako agent Tomek. Wcześniej wezwał funkcjonariuszy do studia TVN24, gdzie w programie "Tak jest" poseł Andrzej Dera dyskutował z przedstawicielem Wolnych Konopi Andrzejem Dołeckim o legalizacji miękkich narkotyków.

Kiedy w pewnym momencie Dołecki wyciągnął z kieszeni foliową torebkę i zasugerował, iż może w niej być marihuana, interweniować postanowił Tomasz Kaczmarek, oglądający program w swoim mieszkaniu. Policjanci, którzy przyjechali na miejsce, przeszukali Dołeckiego oraz inne osoby w studiu, ale narkotyków nie znaleźli.

Zobacz także
Komentarze (573)
Zaloguj się
 • zazor2

  0

  Kapuś Tomek to małpa z wyglądu przypominająca człowieka

 • 440922edek

  0

  Widać agentem się jest do śmierci. On zawsze będzie donosił . Nie ważne komu i co aby donieść.
  To jest wyjątkowo durny facet.

 • domatorka41

  0

  Żalosny jest ten chłopina.

 • redakotr

  0

  U agenta nie ma czegoś takiego jak emerytura. Kaczmarek to legalna wtyczka CBA w Sejmie.

 • kuba.pl

  Oceniono 1 raz 1

  Bolesne jest to, że My Naród musimy płacić na takich pajaców, bo frustraci i nieudacznicy pisuarowi robią z nich funkcjonariuszy państwowych w imię własnych interesów.
  Swoją drogą ten cały agent to jakiś ciapek, który pewnie sikał w majtki jeszcze w szkole.

 • mastani

  0

  Ten pajac o twarzy brzydszej, niż mój sedes niebawem wezwie Policję w sprawie zaginięcia szczoteczki do zębów lub niewydania przez kasjerkę 5 groszy. Wstyd mi za niektórych Polaków - macie swojego pOsła.

 • hitman316

  Oceniono 3 razy 3

  Opozycja w wydaniu PiS nie powinna mieć wpływu na wydarzenia w Polsce i powinna być pozbawiona możliwości mieszania Polakom w głowach.
  Polska i demokracja to wartości na tyle ważne i bezcenne, że powinno się tym panom podziękować na siłę albo przynajmniej maksymalnie zneutralizować.
  Kto jest ze mną?

 • rlnd

  0

  wiadomosci.onet.pl/kraj/super-express-przylapal-agenta-tomka-pil-piwo-pod-,1,5240694,wiadomosc.html
  Czekam na interwencje posla Kaczmarka...

 • eu-antonio

  Oceniono 3 razy -1

  POwtarzam : PIS to choroba ,a paraagent Tomasz to następny objaw tej choroby.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX