Niesiołowski o PiS: Brudziński ten prostak; nie chcę bez przerwy odsyłać ich do psychiatry

07.09.2012 10:21
Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski (Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta)

- To jest nudne, śmieszne, groteskowe - ocenił Stefan Niesiołowski w Radiu ZET zawiadomienie PiS o możliwości popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska. - Nie chcę bez przerwy ich odsyłać do psychiatry, bo może za często nie można, ale właśnie dlatego mamy 40 procent poparcia. Ciężko pracuje [na poparcie PO -red.] Kaczyński, Brudziński ten prostak... - powiedział Monice Olejnik.
Poproszony przez Monikę Olejnik o ocenę zawiadomienia przygotowywanego przez PiS o możliwości popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska oraz zawiadomienia Solidarnej Polski m.in. na prezydenta Komorowskiego, Stefan Niesiołowski stwierdził: - To jest nudne, śmieszne groteskowe. Nie chcę bez przerwy ich odsyłać do psychiatry, bo może za często nie można, ale właśnie dlatego mamy 40 procent poparcia. Ciężko pracuje Kaczyński, Brudziński ten prostak, Hoffman... Znakomicie Macierewicz wykonuje ciężką pracę, ta Pawłowska - taka grubsza... Ciężką pracę wykonują - stwierdził.

- Zaraz, zaraz. Co to jest - taka grubsza? - oburzyła się Monika Olejnik.

- Żeby ją zidentyfikować jakoś, no - odpowiedział Niesiołowski.

- Ale jak tak można?

- Dobrze, przepraszam - chudsza.

- A Joachim Brudziński, że prostak? Przypomnę, że Tomaszewski przegrał za prostaka Smudę...

- Dobrze - kulturalny, pełen taktu, dobrych manier Brudziński. Elegancki człowiek. Z taką oceną by się pani zgodziła? - odparł Olejnik Niesiołowski. - Był wczoraj w Radiu ZET i był kulturalny - zaznaczyła Olejnik.Kurczaki są inteligentniejsze od kaczek?

Monika Olejnik zapytała także Niesiołowskiego, czy jego zdaniem warto walczyć z mediami. Przypomniała, że przegrał proces za porównanie go przez "Rzeczpospolitą" do ujadającego psa. - Wiele procesów wygrałem - z "Naszym Dziennikiem", z "Gazetą Polską", z Warzechą obrzydliwym. Ja nie walczę z mediami, walczę z niesłychanym chamstwem - odpowiedział.

Kiedy Olejnik przypomniała mu, że sam porównywał Romana Giertycha do wałacha stwierdził, że ten nie poczuł się chyba dotknięty. - No przepraszam, ale jest różnica - stwierdził.- Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek - przypomniała kolejną wypowiedź Niesiołowskiego Olejnik. - No przecież to prawda - odparł. Poseł PO przyznał, że był to przytyk do Kaczyńskich, ale jego zdaniem tej wypowiedzi nie można przyrównać do porównania go do wściekłego psa. - Nie widzę tutaj symetrii. Ta PiS-owska, luzusowska grupa pseudodziennikarzy przekroczyła granice agresji i podłości wobec mnie i spotkamy się w sądzie - zaznaczył.

Zapytany o to, co powiedziałby Korwin-Mikkemu po jego porównaniu paraolimpijczyków do debili grających w szachy, Niesiołowski stwierdził: - Niebywałe chamstwo, co tu dużo mówić. Ale czy my Korwin-Mikkem mamy się zajmować? Czy my jesteśmy w klinice psychiatrycznej? - odpowiedział. Jak dodał, z wypowiedziami Mikke, zgodziłby się zapewne doktor Conti, naczelny lekarz III Rzeszy.

Zobacz także
Komentarze (137)
Zaloguj się
 • mikejar

  Oceniono 1 raz 1

  Niesiolowski znow sie szczawiu najadl i opowiada glupoty. Jezeli ktos jest chamem to wlasnie Niesiolowski , damski bokser i pieniacz calkiem juz mu sie popier ..dolilo od tych mirabelek
  Czas sie pakowac , bo mam nadzieje ze to ostatnia jego kadencja. jego sie da sluchac
  Na 100% nie jestem zwiazany z PiS czy jakas partia , ale ten facet to ZENADA

 • srololot

  0

  nie proponuj drugim co tobie nie miło , jest taka między tobą różnica że już byłeś u czubków hospitalizowany i zanosi że bliski termin będzie do ponownego prostowania , lutowania czajnika ..

 • unamatita

  Oceniono 1 raz 1

  "chcę bez przerwy odsyłać ich do psychiatry" - bo masz tam abonament?
  Na POhybel nieudacznej zbieraninie!
  u.

 • aerman

  Oceniono 1 raz 1

  Witam Pie...nego Żydowskiego eunucha specjalistę od mirabelek i szczawiu . Bo co taki pie...ny żyd może dać Polakowi . Gdy te 460 żydowskich pomiotów rządzi 40 milionami ludzi mając ich za przygłupich niewolników . Darmozjadzie dałeś coś dla polski od siebie prócz tego ze ja okradasz ?.

 • t3bknyx

  Oceniono 1 raz 1

  Niesiołowski komentują innych o stanie zdrowia, powinien przy okazji podawać adres i imię i nazwisko psychiatry, u którego się leczy, po tym, jak go SB-cy docierali więzieniu.

 • adherent1

  Oceniono 3 razy 3

  Zgodził bym się z łobuzami a nawet z draniami
  gdyby to oni utrzymywali ten wymiar sprawiedliwości
  który wykorzystują do swoich rozgrywek.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 6 razy 6

  PO paru miesiacach odstawki znow spuscili psa z lancucha, bo POkracznej koalicji pali sie grunt pod (brudnymi) nogami.

  Tylko czekac, az teraz piekna Julka Piterka zostanie wyslana na szaniec. I opowiadac bedzie wzystkim o swoim pakiecie ustaw antykorupcyjnych, nad ktorymi wytrwale pracuje od 5 lat, a ktore juz, juz, lada dzien trafia do laski marszalkowskiej.

 • towarzysz.dyrektor

  Oceniono 5 razy 5

  >> walczę z niesłychanym chamstwem <<
  ... stwierdzil Naczelny Cham III RP

 • 2-julita

  Oceniono 6 razy 6

  chłopie kogo ty odsyłasz do psychiatry , zastanów się nad swoim zachowaniem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje