Niesiołowski o PiS: Brudziński ten prostak; nie chcę bez przerwy odsyłać ich do psychiatry

Stefan Niesiołowski

Stefan Niesiołowski (Fot. Tomasz Stańczak / Agencja Gazeta)

- To jest nudne, śmieszne, groteskowe - ocenił Stefan Niesiołowski w Radiu ZET zawiadomienie PiS o możliwości popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska. - Nie chcę bez przerwy ich odsyłać do psychiatry, bo może za często nie można, ale właśnie dlatego mamy 40 procent poparcia. Ciężko pracuje [na poparcie PO -red.] Kaczyński, Brudziński ten prostak... - powiedział Monice Olejnik.
Poproszony przez Monikę Olejnik o ocenę zawiadomienia przygotowywanego przez PiS o możliwości popełnienia przestępstwa przez Donalda Tuska oraz zawiadomienia Solidarnej Polski m.in. na prezydenta Komorowskiego, Stefan Niesiołowski stwierdził: - To jest nudne, śmieszne groteskowe. Nie chcę bez przerwy ich odsyłać do psychiatry, bo może za często nie można, ale właśnie dlatego mamy 40 procent poparcia. Ciężko pracuje Kaczyński, Brudziński ten prostak, Hoffman... Znakomicie Macierewicz wykonuje ciężką pracę, ta Pawłowska - taka grubsza... Ciężką pracę wykonują - stwierdził.

- Zaraz, zaraz. Co to jest - taka grubsza? - oburzyła się Monika Olejnik.

- Żeby ją zidentyfikować jakoś, no - odpowiedział Niesiołowski.

- Ale jak tak można?

- Dobrze, przepraszam - chudsza.

- A Joachim Brudziński, że prostak? Przypomnę, że Tomaszewski przegrał za prostaka Smudę...

- Dobrze - kulturalny, pełen taktu, dobrych manier Brudziński. Elegancki człowiek. Z taką oceną by się pani zgodziła? - odparł Olejnik Niesiołowski. - Był wczoraj w Radiu ZET i był kulturalny - zaznaczyła Olejnik.Kurczaki są inteligentniejsze od kaczek?

Monika Olejnik zapytała także Niesiołowskiego, czy jego zdaniem warto walczyć z mediami. Przypomniała, że przegrał proces za porównanie go przez "Rzeczpospolitą" do ujadającego psa. - Wiele procesów wygrałem - z "Naszym Dziennikiem", z "Gazetą Polską", z Warzechą obrzydliwym. Ja nie walczę z mediami, walczę z niesłychanym chamstwem - odpowiedział.

Kiedy Olejnik przypomniała mu, że sam porównywał Romana Giertycha do wałacha stwierdził, że ten nie poczuł się chyba dotknięty. - No przepraszam, ale jest różnica - stwierdził.- Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek - przypomniała kolejną wypowiedź Niesiołowskiego Olejnik. - No przecież to prawda - odparł. Poseł PO przyznał, że był to przytyk do Kaczyńskich, ale jego zdaniem tej wypowiedzi nie można przyrównać do porównania go do wściekłego psa. - Nie widzę tutaj symetrii. Ta PiS-owska, luzusowska grupa pseudodziennikarzy przekroczyła granice agresji i podłości wobec mnie i spotkamy się w sądzie - zaznaczył.

Zapytany o to, co powiedziałby Korwin-Mikkemu po jego porównaniu paraolimpijczyków do debili grających w szachy, Niesiołowski stwierdził: - Niebywałe chamstwo, co tu dużo mówić. Ale czy my Korwin-Mikkem mamy się zajmować? Czy my jesteśmy w klinice psychiatrycznej? - odpowiedział. Jak dodał, z wypowiedziami Mikke, zgodziłby się zapewne doktor Conti, naczelny lekarz III Rzeszy.

Zobacz także
Komentarze (137)
Niesiołowski o PiS: Brudziński ten prostak; nie chcę bez przerwy odsyłać ich do psychiatry
Zaloguj się
 • szala-wila

  Oceniono 74 razy 36

  Słodki jeżu, Niesiołowski walczy z chamstwem, to naprawdę komiczne.

  Szkoda, że nie z własnym :(

 • tacx

  Oceniono 77 razy 33

  Nie wiem czy słuchał tego jakiś lekarz ale jak słuchał to pewnie miał przeświadczenie ze tego człowieka powinno się hospitalizować. Takiego potoku chamstwa i buty nie słyszałem już od xx lat.

 • boszlo1

  Oceniono 38 razy 26

  Mieszkam w Anglii, gdzie kultura polityczna i osobista jest na nieosiagalnych dla polskich poslow pulapach. Gdyby tutaj ktorys z politykow uzyl takich argumentow w dyskusji jak Niesiolowski ('taka grubsza' itd), momentalnie zostalby zepchniety ze sceny i traktowano by go jak wariata. Niestety zamiast merytorycznej i rzeczowej rozmowy, w Polsce politycy jedynie sie wyzywaja, przepychaja, a pozniej pozywaja za 'obraze'. Jak przedszkolaki. Wstyd.

 • maciek_ul

  Oceniono 51 razy 25

  Biedaczek, znowu zapomniał pigułki łyknąć z rana...

 • mari0007

  Oceniono 35 razy 23

  Drodzy Państwo!
  Dopóty dopóki nie wprowadzi się prawa, że posłem można być tylko przez max 2 kadencje oraz zasady głosujemy na człowieka nie na partie to będziemy mieli takich reprezentantów jak Pan SN. 20 lat w polityce to już jak słychać i widać dla tego Pana to stanowczo za dużo. Zresztą inni to też już wyalienowani z reszty społeczeństwa ludzie. Nie są w stanie już nic konstruktywnego zdziałać. Żyją w "Elmo świecie".

 • x12-34

  Oceniono 43 razy 23

  Chamstwo ?, czy ktokolwiek może w tej dyscyplinie dorównać Stefkowi od Niesiołowskich ? Nie i nigdy !!!
  Wystarczy spojrzeć na tego chorego z nienawiści starca... i takich wybierają do Sejmu ?!

 • tepicpo

  Oceniono 63 razy 23

  bidny chory człowiek :( taki , jak to dziadowskie państwo

 • mister_max_napierdalator

  Oceniono 87 razy 23

  Niesiołowski to chodzący , podły , antypolski szmelc , tak jak cały ( nie)rząd Tuska i niech się ciągnie frajer

 • ambl

  Oceniono 66 razy 22

  Tak czy siak Stefan,to tobie jest pisane skończyć w wariatkowie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje