Polscy pseudokibice zatrzymani w Czarnogórze

06.09.2012 14:46
Budwa, Czarnogóra

Budwa, Czarnogóra (Fot. Wikipedia)

Dziewięciu polskich pseudokibiców zostało zatrzymanych w Czarnogórze przed jutrzejszym meczem w eliminacjach piłkarskich mistrzostw świata. Brali udział w burdzie w miejscowości Budva.
- Dostaliśmy takie informacje od czarnogórskich policjantów. Według nich zatrzymani Polacy zachowywali się agresywnie i brali udział m.in. w czynnej napaści na jednego z tamtejszych funkcjonariuszy. Zostaną prawdopodobnie wydaleni do Polski - powiedział rzecznik komendanta głównego policji Mariusz Sokołowski. Zaapelował równocześnie do kibiców wybierających się na mecz o ostrożność i przestrzeganie prawa.

"Za niebezpieczne narzędzia powrót do Polski"

- Mamy zapewnienie od policjantów z Czarnogóry, że na stadion nie będą wpuszczane ani osoby pod wpływem narkotyków, ani pod wpływem alkoholu. Zwracać będą też uwagę na wszystkich tych kibiców, którzy będą mieli przy sobie jakieś niebezpieczne narzędzia. Takie osoby mogą zostać od razu zawrócone do Polski - dodał rzecznik.

- Będziemy pomagać polskim kibicom, służyć im radą i w razie konieczności rozwiązywać problemy, które pojawią się na miejscu. Apelujemy do wszystkich o rozsądek, przestrzeganie prawa, bo przecież chodzi o doping naszej reprezentacji i dobrą zabawę - zaznaczył w rozmowie Karol Jakubowski z wydziału prasowego Komendy Głównej Policji.

Zobacz także
Komentarze (31)
Zaloguj się
 • 3.janusz

  Oceniono 8 razy 2

  Do "roboty" państwo Kempa i Romaszewski - zaalarmujcie tym razem opinię międzynarodową.
  Przecież ta "dorodna młodzież" to wasi "prawdziwi" Polacy spod skrzydeł Kaczyńskiego.

 • marbog39

  Oceniono 8 razy 2

  Byłem w Budvie w czerwcu na wakacjach.Wspaniałe miejsce.Wybieram się tam za rok i będę musiał się wstydzić za bandę bydlaków która w kolejnym kraju wyrobiła Polakom odpowiednią opinie. Ręce opadają:(

 • dasiek111

  Oceniono 5 razy 1

  Polskie bydło nawet tam już dotarło.

 • jwasz1952

  Oceniono 2 razy 2

  Czarno to wszystko widzę.

 • elka_g

  Oceniono 10 razy -2

  Niech zgadne... Byli z Wrocławia? Przecież juz podczas meczy pucharowych Śląska Wrocław kibole narobili Nam wstydu.

 • imaman.pl

  Oceniono 10 razy 4

  Zawroceni do Polski?Dajcie im 2 lata obozu ciezkiej pracy,niech sie wyzyja!!

 • zelenyles

  Oceniono 8 razy 2

  Brawo_____________ biało-czerwoni____________ .

 • ulebyk

  Oceniono 34 razy -12

  Czy funckjonariusze Michnika dostają jakies premie za kazdy przerażający nius o "kibolach"? Każdy normalny i samodzielnie myślący człowiek wie, że info z GW o kibicach nalezy dzielić przez osiem minimum.
  Po co ta wzmianka o niebezpiecznych narzedziach? Tylko po to by podgrzac niusa. Czy coś takiego znaleziono? NIebezpiecznych narzędzi nie mozna wnosić w miejsca publiczne, także na lotniska a mimo to w informacjach o nich nie mamy takich wzmianek. Funkcjonaiursze Michnika sa naprawde tanimi propagandzistami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje