Wałęsa o Kaczyńskim: Nie ufam ludziom, którzy nigdy nie pracowali, nie musieli rano wstawać

Lech Wałęsa

Lech Wałęsa (Fot. Wojciech Surdziel / Agencja Gazeta)

- Kaczyński na niczym się nie zna. Nigdy nie pracował, a ja nie mam zaufania do ludzi, którzy nigdy nie pracowali, nie wstawali wcześnie rano - mówił Lech Wałęsa w Kontrwywiadzie RMF FM. Były prezydent przyznał także, że podoba mu się obecny premier.
- Ja już tylu premierów przeżyłem, a mi się Tusk jakoś najbardziej podoba. Jest dość daleko z narodem, ale przy rządzeniu się trzyma - mówił Konradowi Piaseckiemu Lech Wałęsa.

Jarosław Kaczyński według niego z kolei "sam na niczym się nie zna". - Nigdy nie pracował, a ja nie mam zaufania do ludzi, którzy nigdy nie pracowali, nie wstawali wcześnie rano - mówił polityk. Dodał: - Jest bardzo inteligentny, bardzo przebiegły, ale ten intelekt idzie w złą stronę - stwierdził były prezydent.

Wszczepić politykom i biznesmenom czipy

Lech Wałęsa znalazł także oryginalny sposób na rozwiązanie problemu indolencji w polityce i wielkim biznesie. - Ja czekam na moment, aż każdy polityk, każdy, kto, chce zostać politykiem, będzie miał wstawiony czip. I żebyśmy mogli wiedzieć, z kim każdy śpi, co robi, ile pieniędzy ma, żebyśmy mogli wszystko o nich wiedzieć. Chcesz być politykiem, musisz się na czipa zgodzić - mówił Piaseckiemu.

Także poczynania biznesmenów powinny być mocno monitorowane. - Czip nagrywa wszystko, wszystko sprawdza... Nie będą nas oszukiwać - skwitował były prezydent.

Polityk deklarował co prawda, że "każdego człowieka kocha i szanuje", ale ponieważ "większość gra", to musi upierać się przy czipie. - Będę wiedział, z kim śpi, co mówi, ile ma pieniędzy, bo tam wszystko będzie napisane.Zobacz także
Komentarze (773)
Wałęsa o Kaczyńskim: Nie ufam ludziom, którzy nigdy nie pracowali, nie musieli rano wstawać
Zaloguj się
 • dziadekbronek

  Oceniono 61 razy 31

  Kaczyński nie jest moim ulubionym bohaterem, ale...
  Jeśli pan Wałęsa twierdzi, że Kaczyński nigdy nie pracował, to znaczy,że wszyscy senatorowie, posłowie, premierzy, szefowie kancelarii prezydenta i wielu im podobnych są lub byli zwykłymi nierobami...

 • janusztracz77

  Oceniono 63 razy 31

  Zdaje mi się, że nagłówek o Kaczyńskim na głównej stronie jest mocno na siłę. Głupota szanownego Bolesława i wszczepianie czipów chyba lepszym tematem na główną? Czy nie, czy dalej trzeba straszyć siwym dziadem Jarosławem?

 • lechujarek_wolski

  Oceniono 83 razy 31

  To jest człowiek, któremu ludzkość zawdzięcza największy wynalazek 20. wieku - pomroczność jasną!

 • dlugi_22

  Oceniono 54 razy 26

  Od siebie powinien zacząć. Może wtedy wiedzielibyśmy, co robiła przy jego boku ta kreatura Mietek Wachowski.

 • representation1

  Oceniono 55 razy 23

  Bolek! Najpierw oddaj akta
  -------------------------------------
  ukradłeś korzystając ze stołka prezydenta, ale może wszystkich nie spalyłeś

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje