Broń chemiczna na polskiej plaży. Prokuratura: Umarzamy

04.09.2012 04:00
Stary pancernik USS

Stary pancernik USS "Alabama" jako cel podczas prób zapalających bomb fosforowych (1921) (Fot. Wikimedia Commons)

Z ustaleń "Gazety Wyborczej" wynika, że śmiertelnie trujący fosfor biały, który skaził plażę w Czołpinie, pochodził z arsenału wojska - powojennego lub współczesnego. Prokuratura zamierza umorzyć sprawę.
Zobacz także
Komentarze (34)
Broń chemiczna na polskiej plaży. Prokuratura: Umarzamy
Zaloguj się
 • calli

  Oceniono 55 razy 35

  Sól drogowa w żarciu, fosfor bojowy na plaży, debile do kwadratu w sejmie - Teraz Polska!!1

 • afrochinczyk

  Oceniono 39 razy 27

  Nie należę do zielonych, ale w końcu ludzie zniszczą tę planetę i samych siebie również. Toksyny, śmieci, bronie biologiczne, wojny, prace nad zabójczymi wirusami - homo kamikadze

 • dziadekjam

  Oceniono 30 razy 26

  Może by tak zbadać, czy czasami przy budowie "rurociągu przyjaźni niemiecko-rosyjskiej" nie naruszono pojemniczków masowo topionych po II Wojnie Światowej?

 • 1pytanie

  Oceniono 20 razy 16

  POLSKA SIĘ SYPIE JAKO PAŃSTWO.....
  - AMBER GOLD można było założyć w czasie przepustki w więzieniu...
  - SÓL DROGOWA była ( jest ? ) podawana od 10 lat do obiadów i sprzedawana w sklepach i....cisza
  - KONKORDAT podpisano wbrew Konstytucji Polskiej.... i działa dalej !

  SPIEPRZAĆ Z PIĘKNEJ POLSKI , ZABAGNIONEJ PRZEZ PO_PSL_SLD_PiS.+ KOŚCIÓŁ....... -------->>>>>

 • wmc-33

  Oceniono 15 razy 13

  Takie sprawy trzeba umarzać. Prokurator nie może przecież podejrzewać o przestępstwo obrońców Najjaśniejszej i traktować ich jak jakąś piosenkarkę posiadającą 3 gramy zielska, albo nie daj Boże, jak pijanego rowerzystę.

 • el_bigos

  Oceniono 16 razy 12

  wojskowi zawsze kłamali, kłamią i będą kłamać

 • ammaneh

  Oceniono 28 razy 12

  Może czas na lustrację prokuratury. Może czas wyrzucić z niej ministrantów Ziobry i posłusznych prezesowi agentów wyprodukowanych przez Macierewicza. Może czas rozliczyć PiS za zniszczenie Polskiego policji, wywiadu wojskowego i władzy sądowniczej. Skoro Kaczyńscy z Rydzykiem w dwa lata zniszczyli Polskę to dlaczego Tusk nie potrafi jej odbudować. Dlaczego ciągle takie elementy faszyzmu jak Cejrowski i Pospieszalski są gwiazdami medialnymi. Dlaczego szkołami rządzą biskupi i księża a uczniowie i nauczyciele są przez nich poniżani. Może po prostu PO i PiS to ta sama organizacja służąca wyłącznie kościołowi nie Polsce i Polakom. Czy musi o tym powiedzieć jakiś kolejny ujawniony list z Watykanu byśmy zrozumieli ze jesteśmy krajem okupowanym przez kler katolicki

 • frytki_z_chleba

  Oceniono 15 razy 11

  I to ma być ta broń chemiczna? To ma być w ogóle artykuł demaskujący? Nie wiadomo kto, nie wiadomo po co, nie wiadomo kiedy. Nic nie wiadomo. Odgrzewany kotlet w dodatku z pokręconymi faktami, plus zbiór insynuacji i kiepskich teorii spiskowych, na które młodzieńcy z szybkimi nadgarstkami się łapią co widać po komentarzach. Tania sensacja. Ale rozwielitki (wstyd się przyznać - ze mną włącznie :-) ) klikają, otwierają i cyk: kolejne odsłony reklam zaliczone. Statystyki ślicznie rosną, a że rosną też ludzie z wdrukowanym poczuciem oszukania, podejrzliwością i zaburzonym oglądem świata - wymarzeni przyszli wyborcy PiStworów nikogo nie obchodzi. I jest pięknie.

 • harimau666

  Oceniono 16 razy 10

  ...ha ha ha ...,,na pewno nie pochodzi z poligonu..."
  >Na pewno < to mordy na kłódkę będziecie trzymać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje