"IV RP minus błędy Ziobro". Hofman do Olejnik: To pani redaktor logika

02.09.2012 09:52
Monika Olejnik/Adam Hofman

Monika Olejnik/Adam Hofman (Fot. Adam Kozak/Adam Stępień/AG)

"IV RP minus błędy Ziobro" - to ma być nowy pomysł PiS na polityczną jesień. Prawo i Sprawiedliwość przyznaje się do błędów. Ale twierdzi, że popełnił je Zbigniew Ziobro. - Ale do lipca państwo chcieli, by było "plus Ziobro", bo przecież prezes dawał mu czas na powrót do partii - dziwiła się w "Śniadaniu Radia ZET" Monika Olejnik.
- Walka z przestępczością jest priorytetem. Jarosław Kaczyński zaproponuje pakiet poprawiający bezpieczeństwo Polaków. Zaostrzymy kary... - zapowiadał jesienne propozycje swojej partii poseł Adam Hofman. Ale rzecznik Prawa i Sprawiedliwości przyznaje: w czasie rządów jego partii popełniono błędy. Tylko że odpowiada za nie jedna osoba: Zbigniew Ziobro (nie zdecydował się na powrót do PiS i ma swoje ugrupowanie - Solidarną Polskę - red.).

"Różne działania pana Ziobry"

- Były pewne błędy w tym obszarze. To były błędy polegające na kompromitacji idei walki z przestępczością. Walczyć z przestępczością trzeba, ale niektóre wystąpienia medialne czy różne działania pana Ziobry spowodowały, że dało się wmówić Polakom, że PiS jest partią, która nie chce walczyć z przestępczością, a z Polakami - mówił w Radiu ZET Hofman.

- Ale do lipca państwo chcieli, by było "plus Ziobro", bo przecież prezes dawał mu czas na powrót do partii. Teraz jest "minus", bo Ziobro nie wrócił - zwróciła uwagę Monika Olejnik

- To pani redaktor logika. Moje zdanie wygłosiłem przed chwilą - wypalił Hofman.

Ziobro: Moje działania budziły duże uznanie Polaków

- Chwilę dłuższą spędziłem w PiS, więc wiem, że opinia wygłoszona przez Adama Hofmana nie jest tylko jego opinią, ale opinią wyrażoną za zgodą i konsultacją Jarosława Kaczyńskiego, bo tak to w PiS wygląda. Można znaleźć tysiąc cytatów Jarosława Kaczyńskiego, które przeczą słowom Adama Hofmana- mówił w "Śniadaniu" Zbigniew Ziobro.

Lider Solidarnej Polski ma swoje wyjaśnienie całej sprawy - To, jak sądzę, rzuca światło na to, dlaczego zostałem z PiS-u wyrzucony, bo chyba problemem było to, że moje działania jako ministra sprawiedliwości budziły duże uznanie Polaków.

Zobacz także
Komentarze (273)
Zaloguj się
 • kochamjaktusk

  Oceniono 3 razy 1

  a co moze innego bredzic ta sbcka lala o psednonimie stokrotka, pomiot sbckiego zbrodniarza.

 • eurotruppo

  Oceniono 2 razy 2

  Niech zyje Kaczorek i PO po pysku bije!!

 • eurotruppo

  Oceniono 4 razy 0

  Nie ma innej opcji jak wybrac ponownie PIS niech rozlicza PO z machlojek!!!

 • yani-51

  Oceniono 8 razy 6

  Walka z przestępczością jest priorytetem. Jarosław Kaczyński zaproponuje pakiet poprawiający bezpieczeństwo Polaków. Zaostrzymy kary... - zapowiadał jesienne propozycje swojej partii poseł Adam Hofman

  to wlasnie dlatego PiS wstawilo sie za huliganeria boiskowa?
  ....to jakas nowa odmiana prawa chyba bedzie...

 • mila12.1

  Oceniono 2 razy 2

  Czarnecki zapracowuje w trudzie na kolejną kadencję płatną w euro

 • mariolablondi

  Oceniono 13 razy 1

  Moniko !, kobieto ,jak ci nie wstyd z takimi zębami?
  Powinna zadbać o wygląd ,a właściwie higienę, bo przynosi nam Polkom wstyd.

 • glosujacy

  Oceniono 18 razy -2

  Zagotowalo sie w GW. No do ataku na ten PiS, przeciez nasz wodz z PO jest lepszy, madrzejszy, przystojniejszy. Tylko, ze benzyna przekroczyla 6.00 zl./litr, do specjalisty czeka sie miesiacami, za leki placi sie 100%, vat? ile to Vat? afera goni afere, po sadach i prokuraturach walesaja sie ustawiacze wyrokow i orzeczen itp.itd. Dno Panie Premierze, dno

 • demetria11

  Oceniono 12 razy 8

  Pani Moniko! Jak można logiką w p. Hofmana?!

 • zbych1rych

  Oceniono 17 razy 5

  Ten wstrętny lizus, jest na zdjęciu po śniadaniu. Obyło się bez papieru . to wielki znawca i lizus kleinstaina.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje