Poseł PiS: Nie "zalajkowałem" filmu o modelkach w trakcie debaty! Stoją za tym moi asystenci...

31.08.2012 15:45
Profil Andrzeja Jaworskiego z wyróżnionym filmem o modelkach

Profil Andrzeja Jaworskiego z wyróżnionym filmem o modelkach (Fot. za Andrzej Jaworski/FB)

- Nie oglądałem zdjęć modelek podczas debaty w Sejmie. To moi asystenci "zlajkowali" profil na Facebooku - tak tłumaczył się dziś w Superstacji Andrzej Jaworski. Poseł PiS stał się w czwartek obiektem niewybrednych żartów, kiedy wyszło na jaw, że w czasie gorącej sejmowej dyskusji nt. Amber Gold na jego profilu w serwisie społecznościowym wyróżniony został filmik "Tak powinny wyglądać modelki".
Andrzej Jaworski zaprzeczył, że zamiast przysłuchiwać się wczorajszej debacie w Sejmie nt. afery Amber Gold, wolał oglądać w internecie pokazy damskiej bielizny, którą prezentują nastolatki. - Ciężko jest być w dwóch miejscach jednocześnie. Ten profil został "zlajkowany" dokładnie w tym samym czasie, kiedy nagrywałem przed kamerą wypowiedź dla telewizji - tłumaczył w Superstacji poseł PiS.

Jeszcze wczoraj w rozmowie z Radiem Gdańsk polityk utrzymywał, że "ktoś zrobił mu numer" po tym, jak na profilu umieścił zdjęcie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i okrasił je sarkastycznym komentarzem. Dziś Jaworski już wie, że za niewybrednym "lajkiem" stoją jego asystenci, którzy prowadzą jego facebookowy profil.

- Dostali poważny opie..., ponieważ powinni konsultować tego typu rzeczy - zapewnił poseł PiS. Jak dodał, konsekwencji wobec pracowników wyciągać jednak nie będzie, bo "mieli oni dobre intencje" - akcja "Tak powinny wyglądać modelki" ma za zadanie szerzenie wiedzy na temat anoreksji i patologii w świecie mody.

Zobacz także
Komentarze (177)
Poseł PiS: Nie "zalajkowałem" filmu o modelkach w trakcie debaty! Stoją za tym moi asystenci...
Zaloguj się
 • jaklucz

  Oceniono 76 razy 72

  Oczywiście, że to nie on.
  Toż to jest partia samych prawdomównych: Hofman ma chorą żonę, a Karski nie jeździł meleksem.No i sam prezes nie został premierem kiedy jego brat zostanie prezydentem.
  Tylko Kruk coś tam coś tam. Ale za to z Dornem.

 • wiktrollzaraza

  Oceniono 62 razy 54

  I ten czlowiek ma pretensje do rządu o jakieś zaniedbania w sprawie AG, a sam nie potrafi zapanować nad własnym profilem na fejsbuku.

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 47 razy 41

  Typowe dla chłopców w krótkich majteczkach - "pse pani, to nie ja, to oni".

 • popijajac_piwo

  Oceniono 40 razy 40

  Asystenci w liczbie mnogiej? I pewnie wszyscy zatrudnieni za naszą kasę do siedzenia na FB...

 • valerja

  Oceniono 42 razy 40

  Czepia się Tuska, że ten ponosi odpowiedzialność za sędziów, prokuratorów i chciwych głupków ( na których akurat premier wpływu nie ma), a sam się tłumaczy, że on niewinny tylko asystenci brzydko się bawili na jego koncie na fb.

 • modrzewina

  Oceniono 36 razy 36

  Złapali gościa z fiutem w garści, a on " to nie mój fiut, to asystenta" ..Ha,ha,ha,ha,ha....

 • jarekwien

  Oceniono 34 razy 28

  I za to wszystko placa podatnicy... bezmiar sku...synstwa...

 • dziodzioslaw

  Oceniono 27 razy 27

  Jeśli "lajkowali" jego asystenci to poseł jest idiotą, który rozdaje swoje hasła nieodpowiedzialnym ludziom. Jeśli to tylko wymówka, to też jest idiotą. Gratuluję wyborcom tego pana.

 • mistrz_liu

  Oceniono 27 razy 27

  Sraty taty! Już lecę wierzyć, że pan poseł daje asystentom hasło do swojego konta na fejsie. A nawet jak daje - to jeszcze gorzej, bo to znaczy, że jest frajer pompka. Wal się palancie z takimi tłumaczeniami. Jak chcesz ocalić resztki wiarygodności: podaj nazwisko asystenta i napisz otwartym tekstem, że go wywaliłeś na zbity pysk - wtedy zobaczymy co on będzie miał do powiedzenia..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje