Poseł PiS: Nie "zalajkowałem" filmu o modelkach w trakcie debaty! Stoją za tym moi asystenci...

31.08.2012 15:45
Profil Andrzeja Jaworskiego z wyróżnionym filmem o modelkach

Profil Andrzeja Jaworskiego z wyróżnionym filmem o modelkach (Fot. za Andrzej Jaworski/FB)

- Nie oglądałem zdjęć modelek podczas debaty w Sejmie. To moi asystenci "zlajkowali" profil na Facebooku - tak tłumaczył się dziś w Superstacji Andrzej Jaworski. Poseł PiS stał się w czwartek obiektem niewybrednych żartów, kiedy wyszło na jaw, że w czasie gorącej sejmowej dyskusji nt. Amber Gold na jego profilu w serwisie społecznościowym wyróżniony został filmik "Tak powinny wyglądać modelki".
Andrzej Jaworski zaprzeczył, że zamiast przysłuchiwać się wczorajszej debacie w Sejmie nt. afery Amber Gold, wolał oglądać w internecie pokazy damskiej bielizny, którą prezentują nastolatki. - Ciężko jest być w dwóch miejscach jednocześnie. Ten profil został "zlajkowany" dokładnie w tym samym czasie, kiedy nagrywałem przed kamerą wypowiedź dla telewizji - tłumaczył w Superstacji poseł PiS.

Jeszcze wczoraj w rozmowie z Radiem Gdańsk polityk utrzymywał, że "ktoś zrobił mu numer" po tym, jak na profilu umieścił zdjęcie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i okrasił je sarkastycznym komentarzem. Dziś Jaworski już wie, że za niewybrednym "lajkiem" stoją jego asystenci, którzy prowadzą jego facebookowy profil.

- Dostali poważny opie..., ponieważ powinni konsultować tego typu rzeczy - zapewnił poseł PiS. Jak dodał, konsekwencji wobec pracowników wyciągać jednak nie będzie, bo "mieli oni dobre intencje" - akcja "Tak powinny wyglądać modelki" ma za zadanie szerzenie wiedzy na temat anoreksji i patologii w świecie mody.

Zobacz także
Komentarze (177)
Zaloguj się
 • wuem43

  0

  Ile trzeba mieć w sobie chamstwa, buty,i obłudy żeby głosić takie bzdety? Za kogo ten nieudacznik miernota pisowska nas ma?
  Ten pic to wstawiaj kiepie swoim kolesiom z preziem na czele.

 • benkmen

  Oceniono 1 raz 1

  Jaki poseł- tacy "asystenci".

 • xxx-111

  Oceniono 2 razy 2

  Niektórzy powiadają, że jeśli nie ma cię na facebooku czy twitterze, to nie istniejesz, a gdy się pojawisz to kretyniejesz.
  Jeśli to prawda, to nie wiem co lepsze.

 • 40_plus

  Oceniono 8 razy 8

  Te zdjęcia są wystarczającym powodem, żeby Kaczyński podał się do dymisji.

 • f4lcc0n

  Oceniono 10 razy 8

  Gdyby się przyznał to by można powiedzieć że spoko gość bo i modelki fajne były, a tak du*a zbita - ani gustu ani honoru.

 • pitek2kotek

  Oceniono 8 razy 4

  KIEDY PANI MARSZAŁEK ZAFUNDUJE NASTĘPNE ZABAWKI POSŁOM?YERAZ NALEŻY KUPIĆ IM BUDZIKI BY NA CZS GŁOSOWANIA OBUDZILI SIĘ ZE SNU.PODTNIK PŁACI ZA ICH SPANIE ZABAWKI I WSZELKIE PRZYJEMNOŚCI.

 • tenare

  Oceniono 8 razy 8

  "- Nie oglądałem zdjęć modelek podczas debaty w Sejmie. "

  Modeli ?

 • totapis500

  Oceniono 14 razy 14

  Frajera na kilometr czuć zboczeniem.

 • rts44

  Oceniono 10 razy 10

  KŁAMSTWA,KŁAMSTWA -oto cały PiS !!Tacy ludzie swoją działalność sejmową opierają na kombinacjach,kłamstwach i oszczerstwach!Oto działacz SOLIDARNOŚCI!!Brawo PiS,brawo Duda,brawo Śniadek i reszta zgrai neosolidarnościowych nierobów!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje