Większość pytanych nie chce komisji ws. Amber Gold [WYNIKI SONDAŻU]

29.08.2012 18:54
Zdecydowana większość pytanych przez nas czytelników portalu Gazeta.pl jest przeciwna powstaniu komisji śledczej ws. Amber Gold.
Sejm zajmie się w czwartek projektem PiS w sprawie powołania komisji śledczej ds. Amber Gold - zdecydowało we wtorek prezydium Sejmu. Solidarna Polska chce, by izba na tym posiedzeniu zajęła się także jej projektem o komisji śledczej. Projekt SP popiera też Ruch Palikota.

Czy powinna powstać komisja śledcza ws. Amber Gold? Na tak sformułowane pytanie w naszej sondzie 45 proc. (godz. 18.45) odpowiedziało: "Nie, niech sprawą zajmie się prokuratura, politycy powinni się od tego trzymać z daleka". Kolejne 26 proc. także nie chce takiej komisji, ponieważ uważa, że "będzie nieskuteczna i jej członkowie będą się bezproduktywnie kłócić".

16 proc. pytanych odpowiedziało, że komisja powinna powstać: "Ta afera pokazała, że w tej kwestii organy ścigania się nie sprawdzają, i to musi zbadać komisja". Kolejne 12 proc. uważa, że "trzeba sprawdzić, czy jacyś politycy nie są zamieszani w działalność tej firmy". Tylko jeden proc. nie miał zdania w tej sprawie.

Zobacz także
Komentarze (37)
Zaloguj się
 • edza4

  0

  To że komisji być nie powinno,udowodnił ten grubasek z SLD,który nie wiadomo czy do tej pory skończył pracę w sprawie pani Blidy,bo to co on pokazał to nawet na kabaret nie zasługuje,a przypominam że dotyczyła śmierci człowieka i odpowiedzialność za tę śmierć.SLD powinna być ostatnia,która chce komisji śledczej, bo tam nie ma człowieka,który by się na tym znał.Natomiast Kalisz powinien być lotnikiem a nie posłem bo jedno co mu dobrze wychodzi to latanie od studia do studia kilka razy dziennie i powtarzanie tych samych farmazonów w różnych wydaniach.Panowie CZERWONI dajcie sobie spokój z komisjami i przestańcie obdzierać polskiego podatnika,bo on nie jest winien temu że wy jesteście nieudacznikami.

 • dublet

  Oceniono 3 razy -1

  Najpierw komisja d/s zbadania ile kasy i świadectw udziałowych wyłudził od ogłupionych emerytów niejaki Rydzyk. Mnie wyszło, że ponad miliard zł! A potem Amber Gold ze swoimi groszami.

 • alien0

  Oceniono 6 razy 2

  Dobrze, ze dodaliście, że chodzi o czytelników gazeta.pl bo to wiele wyjaśnia....i widać kto was czyta...

  Gdyby w 191r7 ktoś przeprowadził sondaż odnośnie przeprowadzenia ewentualnej rewolucji i sondaż ten przeprowadzony byłby wśród swoich (czyli wśród "carostwa" ) także wyniki byłyby oczywiste....:)

  ROTFL....

  ps...jeśli Amber Gold to nieciekawy temat to po co o tym tyle piszecie ?.....Mam czekać na wyniki prokuratury ? Tej która nie potrafiła Plichty wsadzić wcześniej ? dziękuję....wole oglądnąć komisje, uruchomić własny mózg i zobaczyć patologiczne mechanizmy które umożliwiają funkcjonowanie ludziom pokroju pana P i ich bursztynowo-złotym interesom........

 • knock.out.4

  Oceniono 4 razy 4

  przecież prokuratura zajmuje się tym od wielu wielu lat...

  Politycy - z dala od polityki. Piekne hasło. Dziennikarze z dala od

 • qwakacz_zabanowany

  Oceniono 11 razy 3

  Tu jest cała prawda o tym sondażu i wpadce propagandy. PO opłaciła pewnie wyniki głoisowania a zapomniała opłacić komentarze . Efekt - 71 % głosujących w ciągi kilku godzin głosowało przeciwko komisji a 90 % komentarzy popiera powstanie komisji. To pewnie w wyniku błędu statystycznego!

  forum.gazeta.pl/forum/w,28,138527858,138527858,Tak_sie_robi_sondaz_w_Gazecie_dla_PO_wpadka_.html

  Uwaga- nie podejrzewam aby watek długo wisiał pod tym linkiem - prawdopodobnie szybko zostanie usunięty przez cenzurę tutaj :

  forum.gazeta.pl/forum/f,396,Osla_lawka.html

 • rekma543

  Oceniono 8 razy 0

  bo dla wiekszosci to fiasko finansowe .oni dobrze wiedzieli ze to sie kiedys skonczy POpaprancy nie powinni sie w to mieszac bo to i tak bedzie przeciw platwormie .bo takich przekretow to nawet za sld niebylo a ci co sa za po pozdrawiam i zycze milej odsiadki

 • soulshunter

  Oceniono 10 razy 6

  A PO jakiego ch.. ta komisja mialaby byc powolana? Zeby wykazala sie tak samo jak przy aferze hazardowej? Do rozwiazania tej obecnej wystarczy AK-47 z pelnym magazynkiem.

 • antua43

  Oceniono 9 razy 5

  Ciekawe kogo pytali chyba samych POpapranców.

 • qwakacz_zabanowany

  Oceniono 17 razy 5

  A może odważycie sie ujawnić IP komputerów z których padły głosy tych przeciwników komisji ?

  Jak osoba która codziennie czyta wiadomości, szuka nowin może nie być ciekawa przekretów w wykonaniu polityków.
  Moje zdanie jest takie - sondaż został wykonany na zamówienie Platformy i przez Platformę suto opłacony w ramach kształtowania opinii publicznej. Jutro wyjdzie Tusk i powie : zobaczcie - ludzi nie interesuje czy członkowie PO kradną , czy robia machlojki, czy zatrudniają swoje dzieci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje