Syryjscy rebelianci zestrzelili śmigłowiec armii rządowej [WIDEO]

27.08.2012 19:11
Zestrzelony śmigłowiec syryjskiej armii

Zestrzelony śmigłowiec syryjskiej armii (Fot. YouTube)

Śmigłowiec armii syryjskiej został zestrzelony nad Damaszkiem - poinformowała syryjska telewizja. Stolica kraju była bombardowana przez armię. Zginęło 53 dorosłych i siedmioro dzieci.
Zobacz także
 • 31-letni Jakub Kuliszek, czeski wiceminister ochrony środowiska naturalnego, zginął tragicznie podczas raftingu w Austrii Czeski wiceminister zginął podczas raftingu w Austrii
 • Syria, maj 2012. Damaszek Syria się sypie
 • Syryjski premier uciekł. Asad zostanie sam
Komentarze (64)
Syryjscy rebelianci zestrzelili śmigłowiec armii rządowej [WIDEO]
Zaloguj się
 • derp972

  Oceniono 36 razy 30

  Syryjscy rebalianci, po torturach, przekonali żołdaka armii Syryjskiej do poprowadzenia ciężarówki do punktu kontrolnego. Nie wiedział że ciężarówka wyładowana jest 300kg materiałów wybuchowych. Zawiódł zapalnik i wybuchu (oraz newsu w gazecie o zamachowcy samobójcy) nie było. Materiał BBC, zdjęty ze strony BBC i ścigany w youtube, bardzo szybko po opublikowaniu. Oglądajcie póki można:

  www.youtube.com/watch?v=Fbxz6THXsf4

 • aide5

  Oceniono 41 razy 21

  Najbardzej mnie smieszy informacja ze zginelo dzis 100 ludzi . jak oni to szybko policzyli . informacje sa tak filtrowane i preparowane zeby w nas wzbudzic nienawisc do legalnego rzadu i prezydenta ktory w koncu broni swojego kraju przed obcymi intrygami

 • terra777

  Oceniono 40 razy 20

  Dlaczego "syryjscy rebelianci" skoro Syryjczyków jest mniejszość, zaś większość stanowią najemnicy, zbiry czy komandosi z państw ościennych? Przede wszystkim z Kataru, Arabii Saudyjskiej, Jemenu i Iraku.
  Poprawnie byłoby najemnicy lub bandyci, którzy destabilizują dotąd spokojny kraj na zlecenie wywiadów/rządów państw takich jak USA, Anglia czy Arabia Saudyjska.

 • true_lysander

  Oceniono 37 razy 17

  Allah Akbar.. i wszystko jasne, kto tam i za co walczy. Żadna wojna domowa, kolejna wojna ekstremistów muzułmańskich (głównie z ościennych państw) z lokalnym reżimem, który nie chce oddać władzy. Jednym słowem, powtórka z Egiptu. Najgorzej na tym wychodzi rzeczywista ludność cywilna, oni nie mają tu żadnych szans na sensowną przyszłość we własnym kraju, obojętnie kto wygra.

 • krixrix

  Oceniono 31 razy 17

  i niech jeszcze GW mnie przekona ze ta bron co oplacani "bojownicy" zestrzelili smiglowiec to sobie w domu wystrugalli z kartofli.

 • ben-oni

  Oceniono 36 razy 14

  Ale o odkrytych przez wysłanników ONZ masakrach i rzeziach dokonywanych przez "rebeliantów" to koszerna Wyborcza milczy, choć cały świat o tym huczy. Tel-Awiw zabronił wam o tym pisać?

 • tomasheqq

  Oceniono 14 razy 12

  mi-8, na podwieszeniach ma chyba zasobniki z niekierowanymi rakietami S-5.
  Takie jak te dwa:
  upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ee/081220-F-0620E-771.jpg
  Syria ma takich setkę, więc specjalnie duża strata to dla nich nie jest.

 • aide5

  Oceniono 29 razy 11

  Pieniadze na ta wojne plyna z Zachodu dla nich nie wazni sa ludzie chodzi o przejecie rzeczywistej wladzy i wsadzenie kacykow poszlusznym i sprzedajnych .W Libii zrobiono to samo jeszcze Kadafii byl a tzw rzad tymczasowy sprzedawal prawo do wydobycia ropy Francji i innym

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje