Hofman: Zaproponujemy Polakom IV RP pomniejszoną o błędy Ziobry

27.08.2012 07:56
Adam Hofman

Adam Hofman (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja)

- Wnioski z doświadczeń lat 2005-2007 na pewno trzeba wyciągnąć. Dlatego to, co zaproponujemy Polakom, nazwałbym IV RP minus Ziobro - powiedział w rozmowie z "Uważam Rze" rzecznik PiS Adam Hofman. Jak dodał, jego zdaniem idea nowej Polski, przedstawiana przez jego partię, została osłabiona przez niedojrzałe działania byłego ministra sprawiedliwości PiS.
Zdaniem rzecznika PiS działania Zbigniewa Ziobry, kiedy był jeszcze w partii, zaszkodziły projektowi budowania nowej Polski. Jak powiedział w wywiadzie z braćmi Karnowskimi w Uważam Rze, "dobra idea IV Rzeczypospolitej została w dużej mierze osłabiona przez niedojrzałe działania Ziobry, niecelne strzelanie z armaty do wróbla, przez jego pęd do błyszczenia w mediach".

- Od przedsiębiorców często słyszę, że szanują Jarosława Kaczyńskiego, cenią go i by zagłosowali, ale nieodpowiedzialność Ziobry ich przerażała. Więc tym wszystkim mówię, jak panom: ten błąd skorygujemy - zapewniał. Jak dodał, Ziobro oraz inni, którzy odeszli od PiS, nie rozumieli, że liderem obozu jest Jarosław Kaczyński i próby budowania czegoś poza tym obozem są szkodliwe.

Hofman zapewnił także, że PiS ma gotowy plan walki z korupcją. - Przede wszystkim musimy zająć się tymi, którzy kradną na górze, i zrobić wszystko, by nie udało się wrogim nam mediom wytworzyć u zwykłych ludzi niepotrzebnego, nieuzasadnionego strachu przed rzekomymi represjami. Nie może być tak, że przez chybione strzały Ziobry idea walki z korupcją jest osłabiona - stwierdził

Więcej w dzisiejszym "Uważam Rze".

Zobacz także
Komentarze (537)
Zaloguj się
 • taxiport

  0

  Kiedyś L.Wałęsa powiedział: wyciąć w pień (polityczny) to towarzystwo, oni są zdolni do burzenia a nie budowania. Tam trzeba wymienić 100% PiSu, by przywrócić znaczenie tego skrótu. Z Ziobrą, czy bez niego: Nigdy więcej PiSu

 • zyks

  0

  Co ja pacze. W dobrym kierunku mówi. Wyborca to kupi. Ale to może być za dużo mało. Trza iść dalej: minus Hofman, minus Kaczyński, a tak w ogóle, to minus PiS. I ku temu idzie. Zostanie partia Rydzyka.

 • joolspl

  Oceniono 5 razy 5

  to teraz pis twierdzi ze ziobro robil cos zle? a pomniejszycie o kaczynskiego i macierewicza?

 • amon500

  Oceniono 9 razy 9

  nigdy więcej pisowskich oszołomów przy władzy. pokazali już przez dwa latach swoich rządów, co potrafią.

 • zapytalski

  Oceniono 8 razy 8

  Czyli IV RP chcecie pomniejszyć o "zero" To bardzo łaskawie ze strony PiS, że tak dużo.

 • jacniew70

  Oceniono 11 razy 9

  Panie Hofman. Jesteś pan następny w kolejce do odstrzału przez prezesa. Lojalność w waszej "firmie" to oksymoron. Wcześniej Ziobro czy Kurski tak samo gębę sobie wycierali Sikorskim, Kaczmarkiem czy Marcinkiewiczem... Tamci w odróżnieniu od Pana prezentowali chociaż jakiś poziom intelektualny...

 • cyndyndanda

  Oceniono 13 razy 13

  hofman probuje polepszyc swoje notowania u prezia-psychopaty i wlazi mu w dupe bez mysla!

 • karla_li

  Oceniono 19 razy 19

  ja proponuje tez bez Kaczynskiego :-p

 • uszatek1990

  Oceniono 8 razy 6

  I to ma być ta ofensywa?! Rany, od oświadczenia o nowej ofensywie PiS człowiek nie śpi, zaczyna się nerwowo rozglądać, bo jak ofensywa to mogą z lodówki wyskoczyć... a tu takie coś. Nie mają czym porządnym ludziom gitary zawracać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje