Hofman: Zaproponujemy Polakom IV RP pomniejszoną o błędy Ziobry

Adam Hofman

Adam Hofman (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja)

- Wnioski z doświadczeń lat 2005-2007 na pewno trzeba wyciągnąć. Dlatego to, co zaproponujemy Polakom, nazwałbym IV RP minus Ziobro - powiedział w rozmowie z "Uważam Rze" rzecznik PiS Adam Hofman. Jak dodał, jego zdaniem idea nowej Polski, przedstawiana przez jego partię, została osłabiona przez niedojrzałe działania byłego ministra sprawiedliwości PiS.
Zdaniem rzecznika PiS działania Zbigniewa Ziobry, kiedy był jeszcze w partii, zaszkodziły projektowi budowania nowej Polski. Jak powiedział w wywiadzie z braćmi Karnowskimi w Uważam Rze, "dobra idea IV Rzeczypospolitej została w dużej mierze osłabiona przez niedojrzałe działania Ziobry, niecelne strzelanie z armaty do wróbla, przez jego pęd do błyszczenia w mediach".

- Od przedsiębiorców często słyszę, że szanują Jarosława Kaczyńskiego, cenią go i by zagłosowali, ale nieodpowiedzialność Ziobry ich przerażała. Więc tym wszystkim mówię, jak panom: ten błąd skorygujemy - zapewniał. Jak dodał, Ziobro oraz inni, którzy odeszli od PiS, nie rozumieli, że liderem obozu jest Jarosław Kaczyński i próby budowania czegoś poza tym obozem są szkodliwe.

Hofman zapewnił także, że PiS ma gotowy plan walki z korupcją. - Przede wszystkim musimy zająć się tymi, którzy kradną na górze, i zrobić wszystko, by nie udało się wrogim nam mediom wytworzyć u zwykłych ludzi niepotrzebnego, nieuzasadnionego strachu przed rzekomymi represjami. Nie może być tak, że przez chybione strzały Ziobry idea walki z korupcją jest osłabiona - stwierdził

Więcej w dzisiejszym "Uważam Rze".

Zobacz także
 • Janina Paradowska Paradowska chwali Kaczyńskiego: Nie lekceważyłabym pomysłów PiS
 • "Hofman zapowiada skorygowanie błędów PiS? Powinien zacząć od Kaczyńskiego"
 • Poseł Krzysztof Szczerski w "Poranku Radia TOK FM" Polska jest jak parabank albo 5-letni rzężący samochód. PiS bierze się do naprawy
Komentarze (537)
Hofman: Zaproponujemy Polakom IV RP pomniejszoną o błędy Ziobry
Zaloguj się
 • cehaem

  Oceniono 164 razy 154

  Uwierze, jesli Hofmann kaze aresztowac wlasna zone, ktora wyludza pieniadze z ZUSu.

 • marsyas

  Oceniono 139 razy 137

  Chyba przegapiłem moment, kiedy sukcesy Ziobry zmieniły się w błędy i wypaczenia.

 • jerzysm42

  Oceniono 133 razy 129

  Hofman odwołuje się do głupoty moherowych wyznawców Jarosława Zbawcy.
  Całą winą obarcza Ziobrę, a przecież wiadomo, że każde łajdactwo, którego się Zbynio dopuścił było na polecenie szalonego kurdupla. Zapomina też o innych budowniczych IV Rzeczpospolitej jak Fotyga, Macierewicz, Engelking, kilku Kamińskich, alfonsie Tomku i inne sługusach Kaczyńskich. Zapomina też o koalicjantach z Giertychem i Lepperem na czele.

 • andrzej.frant

  Oceniono 94 razy 88

  Hofman, z ciebie takie samo zero jak z Ziobry.
  Jesteście dwa zera.
  A graficznie to wygląda tak :

  00

 • szkodnikpolski

  Oceniono 78 razy 76

  IV RP bez PIS, to najlepsza opcja!!!

 • dziadekjam

  Oceniono 71 razy 67

  A nie lepiej, panie Adamie H. zaproponować od razu V, a może i VI RP bez PiS- u i jego "czołowych" działaczy??

 • seboc

  Oceniono 62 razy 62

  Czy Pańska żona i jej rzekoma choroba mieści się w parametrach RP v.4.0?
  Jeśli tak, to wypie...j Pan.
  S.

 • staefun

  Oceniono 70 razy 58

  "Dlatego to, co zaproponujemy Polakom, nazwałbym IV RP minus Ziobro - powiedział w rozmowie z "Uważam Rze" rzecznik PiS, Adam Hofman."
  -
  Policzmy:

  IV RP - Ziobro = x
  gdzie
  x = kolejna wersja RP wg PiS
  Ziobro = zero
  "Pan jest zerem panie Ziobro!" (L.Miller)
  podstawiamy
  IV RP - 0 = IV RP
  -
  Przecież to to samo!
  Rachunek nie pozostawia wątpliwości.
  Hoffman ściemnia wyborców!

 • taglinda

  Oceniono 60 razy 58

  buhahahaha....

  ci idioci nawet nie wiedzą, jak bardzo nieodkrywczy są i wtórni.... Zamiast oglądać pornole w necie, powinni sprawdzić na wiki, kim byli i jak skończyli Danton, Trocki, Bucharin i inne bękarty rozmaitych rewolucji...

  nota bene, ciekawa jest lista zdrajców (tzn. tych, którzy służyli Kaczyńskiemu, po czym okazywali się agentami-śpiochami, pomyłkami, nieporozumieniami itd.).

  Ale jeszcze ciekawsza jest wynikająca z niej alternatywa:

  1. albo Kaczyński nie ma zielonego pojęcia, jak dobierać sobie współpracowników (ciekaewe przy tym, ilu jeszcze agentów nadal znajduje się w jego otoczeniu).

  2. albo Kaczyński jest zdolny zrobić agenta i zdrajcę z własnego ojca, matki, kota czy brata, o ile tylko "mądrość etapu" podpowie mu, że będą z tego jakieś korzyści.

  Każdy z tych przypadków dyskwalifikuje go jako polityka i osobę publiczną; gość wymaga albo skutecznego zainteresowania ABW, kontrwywiadu i prokuratury, albo troskliwej opieki medycznej i leczenia zamkniętego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje