Kara za nagi występ Harry'ego: nagana od królowej i utrata części żołdu

26.08.2012 18:39
Okładka tabloidu

Okładka tabloidu "The Sun" ze zdjęciem nagiego księcia Harry'ego (Fot. TOBY MELVILLE REUTERS)

Wnuk brytyjskiej królowej Elżbiety II książę Harry dostanie najpewniej naganę od dowódcy swej jednostki, a za narażenie na szwank imienia armii będzie musiał przeznaczyć jednorazowo połowę miesięcznego żołdu na cele charytatywne - twierdzi "Sunday Telegraph".
W ostatnich dniach media opublikowały zdjęcia rozebranego do rosołu księcia, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas. Harry uczestniczył w tym mieście w imprezie charytatywnej, a kilka miesięcy wcześniej szkolił się w San Diego w pilotowaniu helikopterów Apache.

Źródła, na które powołuje się "Sunday Telegraph", twierdzą, że trzeci w sukcesji do brytyjskiego tronu zostanie formalnie upomniany przez swego dowódcę, gdy po letniej przerwie wróci do bazy lotniczej Wattisham w Suffolk, we wschodniej Anglii. Książę Harry, formalnie kapitan Harry Wales, jest pilotem helikoptera bojowego Apache. Połowa jego miesięcznego żołdu to około 1450 funtów.

"Towarzysze broni Harry'ego będą uważnie obserwować, czy zostanie on potraktowany tak samo jak każdy inny oficer nakryty na przewinieniu dyscyplinarnym" - napisał "Sunday Telegraph".

Zobacz także
Komentarze (60)
Kara za nagi występ Harry'ego: nagana od królowej i utrata części żołdu
Zaloguj się
 • prababka44

  Oceniono 72 razy 62

  Najgłębszą pogardę mam dla ludzi, ktorzy w celach zarobkowych, z ukrycia fotografują PRYWATNE życie innych ludzi .
  Jak na razie nie jest politykiem , którego trzeba demaskować, bo nie stosuje sie do zasad, ktore publicznie propaguje.

 • ulla_lingsztat

  Oceniono 47 razy 41

  A jednak odruchowo wałka zakrywa, znaczy że może wyjdzie jeszcze na ludzi.

 • patriotaaa

  Oceniono 43 razy 37

  cholera mlody jest niech pobaluje zapomniał wół jak cielęciem był sami z fajfusami kiedys latali a teraz strasznie oburzeni, dajcie chłopakowi spokój niech sobie poużywa

 • easy_maniek

  Oceniono 25 razy 25

  no i co jaj książęcych nikt nie widział???

 • gozal

  Oceniono 32 razy 24

  kurczę, konsekwencje za takie wybryki to jedno, a to, że jakaś małpa udostępnia nagie foty w prywatnym czasie zgody "modela" to kolejna sprawa, która chyba mało kogo zaprząta. a wydaje mi się, że jest nie mniej ważna niż problem nr 1.

 • ks.pedofil

  Oceniono 34 razy 20

  No wiec wbrew waszym opiniom, Anglicy staraja sie chronic "autorytety". Czlowiek jest tylko czlowiekiem, nawet z rodziny krolewskiej. Kazdy z was chcailby pograc sobie w takim towarzystwie w bilard. W koncu nikomu nic nie zrobil, sam placil za siebie, nie rozrabial. Jakas pazerna na forse pani chcial sobie dorobic. Tak mala konfidentkka. Wam sie to podoba bo to takie polskie. W Polsce sadzac po waszych opiniach zostalby zlinczowany. I to wlasnie ta roznica pomiedzy Polska i Europa.Tam szanuja ludzi nawet jak zrobia jakis obyczajowy blad. Nikt tego nie ukrywa tylko po prostu nie chca publikowac. Szanujmy i chronmy swoich albo bedziemy podziwiac obcych. Niszczymy wszystkie autorytety, fakt zarabia na smierci dziecka, a my? Nie mamy sie kim pochwalic w swiecie, prezydent u nas dzieki pisowi to funkcja z gruntu narazona na oczekiwanie na blad. Ogolnie Polacy maja to do siebie ze nikogo nie lubia. Zastanawialiscie sie kiedys czemu nas tak ie lubia?

 • triangle87

  Oceniono 29 razy 19

  Człowiek to jest chyba jedna jedyna istota na świcie, która na każdym kroku dąży do zniszczenia innego osobnika ze swojego gatunku. Zadowolone hieny z kary? A może powinien jeszcze odziać się wór pokutny? Chłopak poszedł na impreze, a na imprezy chodzi się aby się bawić. Świnia, która sprzedała zdjęcia powinna zawisnąć.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje