Kara za nagi występ Harry'ego: nagana od królowej i utrata części żołdu

26.08.2012 18:39
Okładka tabloidu

Okładka tabloidu "The Sun" ze zdjęciem nagiego księcia Harry'ego (Fot. TOBY MELVILLE REUTERS)

Wnuk brytyjskiej królowej Elżbiety II książę Harry dostanie najpewniej naganę od dowódcy swej jednostki, a za narażenie na szwank imienia armii będzie musiał przeznaczyć jednorazowo połowę miesięcznego żołdu na cele charytatywne - twierdzi "Sunday Telegraph".
W ostatnich dniach media opublikowały zdjęcia rozebranego do rosołu księcia, baraszkującego z nagą kobietą w pokoju hotelowym w Las Vegas. Harry uczestniczył w tym mieście w imprezie charytatywnej, a kilka miesięcy wcześniej szkolił się w San Diego w pilotowaniu helikopterów Apache.

Źródła, na które powołuje się "Sunday Telegraph", twierdzą, że trzeci w sukcesji do brytyjskiego tronu zostanie formalnie upomniany przez swego dowódcę, gdy po letniej przerwie wróci do bazy lotniczej Wattisham w Suffolk, we wschodniej Anglii. Książę Harry, formalnie kapitan Harry Wales, jest pilotem helikoptera bojowego Apache. Połowa jego miesięcznego żołdu to około 1450 funtów.

"Towarzysze broni Harry'ego będą uważnie obserwować, czy zostanie on potraktowany tak samo jak każdy inny oficer nakryty na przewinieniu dyscyplinarnym" - napisał "Sunday Telegraph".

Zobacz także
Komentarze (60)
Zaloguj się
 • weeagles1

  Oceniono 5 razy 3

  Istnieją dwie rzeczy do przemyślenia - Harry jest człowiekiem i chce się bawić. Harry jest również 3 miejsce w kolejce do tronu. Którego powinny myśleć o więcej? Mieszkam w Anglii i zrobić przez większość mojego życia, lubię rodziny królewskiej. Jednak, jak można wyjaśnić swoim dzieciom o tym człowieku - Na przykład, 1 On ubrany w strój nazisty. Drugi był rasistą do Azji członek brytyjskiej armii. 3-cia Zaprasza 15 dziewczyn do swojego pokoju, że on nie wie - nie są przyjaciółmi, tylko po prostu spotkał się z nimi (ale nie jest to problem z prywatności) Proszę pamiętać, ten człowiek mógłby być królem Anglii. To nie martw się mnie z tego rodzaju zachowania

 • weeagles1

  Oceniono 13 razy -3

  There is two things to think about - Harry is a human being and wants to have fun. Harry is also 3rd in line to the throne. Which one should think about more? I live in England and have done for most of my life, I like the Royal family. However, how can I explain to my children about this man - For example, 1. He dressed in an outfit of a Nazi. 2. He was racist to an Asian member of the British Army. 3. He invites 15 girls to his room that he does not know - they are not friends, he only just met them (but there is a problem with privacy) Please remember this man could be a King of England. It does worry me with this kind of behaviour.

 • triangle87

  Oceniono 29 razy 19

  Człowiek to jest chyba jedna jedyna istota na świcie, która na każdym kroku dąży do zniszczenia innego osobnika ze swojego gatunku. Zadowolone hieny z kary? A może powinien jeszcze odziać się wór pokutny? Chłopak poszedł na impreze, a na imprezy chodzi się aby się bawić. Świnia, która sprzedała zdjęcia powinna zawisnąć.

 • georgeb

  Oceniono 13 razy 5

  Harry jest osobą publiczną.
  Jeśli wyprowadzi się z pałacu, zrezygnuje z prawa do dziedziczenia korony, założy rodzinę, to może nikt nim się nie będzie interesował.

 • mistrz_liu

  Oceniono 24 razy 12

  Ukarana to powinna zostać ta świnia, co nadużyła jego zaufania - zrobiła fotki i je upubliczniła. A to z kim i jak jego wysokość seksi, to naprawdę wyłącznie jego sprawa.

 • slowianska_dusza

  Oceniono 11 razy 3

  Książę jest urodziwy, ładnie zbudowany i zachowuje się normalnie jak na swój wiek, więc sądzę że obywatelu UK powinni być zadowoleni. The Sun ma reklamę, wzrost nakłądu, etc. A książę poda tę gazetę do sądu i dostanie wielkie odszkodowanie. Wszyscy są i będą zadowoleni.

 • gelbigel

  Oceniono 4 razy 2

  To pewnie wszystko było ustawione aby księżulek sie rozebrał, "kumple" podzielili się kasą i śmiali w kułak że wyrolowali wielkiego ksiecia. - król jest nagi

 • jestemzalegalem

  Oceniono 3 razy 3

  Beka zeby w XXI wieku utrzymywac takich darmozjadow :D Do roboty ich zagnac, niech poznaja prawdziwe zycie

 • korez

  Oceniono 15 razy 7

  Ciekawe co by było gdyby książe poszedł do publicznej sauny i wygrzewałby się w niej bez slipów, potem w stroju adama wziąłby prysznic i wszedł na golasa do jackuzi z kumplami. Też byłaby afera? Ciekawe jak w brytyjskiej armi żołnierze się kąpią.... Ludzie! Książe to taki sam facet jak cała reszta facetów. Na wieczorach kawalerskich nigdy nie byliście? Nie kąpaliście się na waleta z kumplami w jeziorze? Chieną jest sucz która to nagrala i przekazała prasie! Dajcie spokój facetowi! To ścierwo które przekazalo foty prasie powinno sie napiętnować!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje