Jest więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego? "Fotografie, filmy... Różne rzeczy"

24.08.2012 19:58
Książę Harry

Książę Harry (Fot. AP)

Możliwe, że wkrótce świat zobaczy jeszcze więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego. Guru brytyjskiego PR-u Max Clifford oświadczył dziś, że skontaktowały się z nim dwie kolejne uczestniczki imprezy w Las Vegas, podczas której powstały niesławne fotografie młodego kandydata do tronu. - Mówiły, że mają jeszcze więcej różnego rodzaju materiałów - zdradził.
Zobacz także
Komentarze (103)
Jest więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego? "Fotografie, filmy... Różne rzeczy"
Zaloguj się
 • minkat

  Oceniono 86 razy 62

  On reprezentuje swoj kraj w czasie wypelniania oficjalnych obowiazkow, a nie w czasie prywatnych imprez.

  Prywatnie to sobie moze robic co mu sie zywnie podoba, dopoki nie biora w tym udzialu ani dzieci ani zwierzeta.

 • wessling

  Oceniono 70 razy 52

  Dlaczego nikt z was, święcie oburzone, wysoce umoralnione i prawomyślne leszcze, nawet się nie zająknie na temat tej szmaty, która sprzedała owe fotki prasie ?
  To jest prawdziwy negatywny bohater tej "afery" - ale psy wieszać na księciu łatwiej i przyjemniej. Żenada.
  Od zarania dziejów władcy zabawiali się z dwórkami.
  Henryk Karol Albert Dawid Mountbatten-Windsor, potocznie zwany księciem Harrym, w niczym nie uchybił tradycji Brytyjskiej Rodziny Królewskiej, ani powszechnie przyjętym obyczajom. Nie zrobił niczego co by mu uwłaczało. Nikogo nie skrzywdził. Nie złamał prawa.
  Jeżeli ktoś jest urażony tym ze normalny młody człowiek bawi się i trochę szumi ( jak miliony normalnych młodych ludzi na całym świecie ) to sam ma jakiś problem.
  Nie róbcie sobie obciachu ludzie.

 • honorny

  Oceniono 58 razy 40

  Cóż, jaśnie wielmożny książę udowadnia, że jest normalnym człowiekiem. Mam niecne podejrzenia, że beka jak wszyscy, puszcza bąki jak inni ludzie i ma też ciągoty do głupich zabaw. Jak każdy normalny młody człowiek. Lud Albionu, zamiast żyć złudzeniami o tradycji i nadzwyczajności rodziny królewskiej, zamiast utrzymywania rzeszy zwyczajnych darmozjadów, powinien w końcu pozwolić żyć im jak każdemu normalnemu człowiekowi. Czasy średniowiecza i błękitnej krwi odchodzą w zapomnienie. To wyznacznik postępu cywilizacyjnego.

 • korez

  Oceniono 38 razy 32

  Książe powinien bardziej dobierać sobie towarzystwo z którym się bawi. W te wakacje codziennie wraz z kumplami kąpałem się na waleta w jeziorze. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której jeden z nich zrobiłby nam foty w czasie zabawy i potem je umieścił gdzieś na Fb czy NK. Draństwo po prostu. A każdy ma prawo do zabawy w życiu. Książe przecież nie grał w bilarda na waleta podczas oficjalnego spotkania, tylko w czasie wolnym i ma do tego prawo. Szujami są dziwki (męskie i damskie) które to upubliczniły. Tyle w temacie!

 • 1szansa

  Oceniono 34 razy 22

  Wyszumi się "młody" i będzie o.k., facet z j...., wysportowany, jak trzeba czy nie trzeba to i na wojnę pojedzie. Młodość ma swoje prawa.

 • 1radika

  Oceniono 37 razy 21

  To nie książę Harry się skompromitował - tylko osoba,która te zdjęcia zrobiła i gazeta,która je opublikowała.Każdy ma prawo do prywatnego życia .

 • framberg

  Oceniono 36 razy 20

  Tak jakby większość z nas nie grała w rozbierane gry.

  Dodajmy - czasami jest fajnie przegrywać.

  A Harry rudzielec lepiej wygląda na golasa niż w garniaku z tym ryżym łbem.
  W porządku facet.

 • 17summerfield

  Oceniono 24 razy 16

  "Król" jest nagi ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje