Jest więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego? "Fotografie, filmy... Różne rzeczy"

24.08.2012 19:58
Książę Harry

Książę Harry (Fot. AP)

Możliwe, że wkrótce świat zobaczy jeszcze więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego. Guru brytyjskiego PR-u Max Clifford oświadczył dziś, że skontaktowały się z nim dwie kolejne uczestniczki imprezy w Las Vegas, podczas której powstały niesławne fotografie młodego kandydata do tronu. - Mówiły, że mają jeszcze więcej różnego rodzaju materiałów - zdradził.
Zdjęcia nagiego księcia opublikował amerykański portal plotkarski TMZ. Widać na nich Harry'ego na imprezie w hotelu w Las Vegas. Na niektórych zdjęciach książę jest kompletnie nagi, a genitalia zasłania ręką, na innych przytula do siebie - również nagą - kobietę. Później tłumaczył się, że grał w rozbierany bilard.

Kompromitujące zdjęcia udostępniła mediom jedna z 15 obecnych w hotelowym apartamencie księcia kobiet. Według przyjaciela księcia, Arthura Landona, pogwałciła ona prawa gościnności, ujawniając zrobione podczas feralnego wieczoru zdjęcia gospodarza.

"To byłoby pogwałceniem prawa do prywatności"

Dziś tymczasem Max Clifford, znany z negocjowania z gwiazdami wywiadów na najbardziej newralgiczne tematy, ujawnił, że skontaktowały się z nim dwie kolejne uczestniczki imprezy księcia w Las Vegas. Miały mu zaproponować udostępnienie jeszcze większej liczby "zdjęć Harry'ego, filmów i innych rzeczy".

Guru brytyjskiego PR-u przyznał jednak, że nie mógłby usprawiedliwić przyjęcia jakichkolwiek materiałów. - To byłoby pogwałceniem prawa do prywatności. Dlatego odmówiłem - powiedział.

"Interes publiczny może usprawiedliwić publikację zdjęć"

Zdecydowana większość brytyjskich mediów była tego samego zdania, odmawiając publikacji zdjęć. Wyłamał się jedynie tabloid Ruperta Murdocha "The Sun". Dziennik oświadczył, że publikacja zdjęć - w najbardziej prominentnym miejscu gazety, na pierwszej stronie - odbyła się w jak najlepiej pojętym interesie opinii publicznej, która ma prawo wiedzieć, co za granicą porabia książę, który reprezentuje kraj podczas oficjalnych okazji.

Prawnik zajmujący się sprawami pogwałcenia prywatności - Chris Hutchings - przyznał, że to może być wystarczająca linia obrony dla "The Sun". - Jeżeli założymy, że książę Harry reprezentuje swój kraj na całym świecie, to te zdjęcia podają w wątpliwość, czy rzeczywiście dobrze spełnia rolę brytyjskiego ambasadora - tłumaczył Hutchings. - Mimo to "The Sun" podjął skalkulowane ryzyko, publikując zdjęcia o tak intymnym charakterze - dodał.

Zobacz także
Komentarze (103)
Zaloguj się
 • maxmex

  0

  Niech będzie królem i tak to czysto symboliczna funkcja,zero władzy ,zero wiedzy ,oni są nikim.Fajne czasy nastały ,upadli myślą że są kimś.Już chyba wiecie kim jest prawdziwy władca ,jego liberum veto jest nadrzędne,a no tak już niema czegoś takiego.Teraz veto to głos ludu ,wołającego o pomstę do nieba .Co zrobić jak lud jest ogłupiały , już nie wie co jest prawdą,czekać na tą pomstę .

 • jedyny_twardziel

  Oceniono 1 raz 1

  To miała być randka
  Cicha, rozbierana,
  A przez paparazzich
  Została spaprana.

 • wessling

  Oceniono 16 razy 12

  " ... więcej kompromitujących zdjęć księcia Harry'ego... " !!!
  To pewnie będą zdjęcia księcia przebranego w damskie fatałaszki i kradnącego ziemniaki w supermarkecie. Albo księcia w towarzystwie włoskiego mafioza i serbskiej męskiej prostytutki sprzedającego broń Talibom.
  To by były kompromitujące zdjęcia.
  Fotki z rozbieranej imprezy w hotelu w Las Vegas ... błagam.
  Skompromitowali się ludzie odpowiedzialni za bezpieczeństwo księcia ( i jego wizerunku ) którzy dopuścili do tego ze jedna z dziwek wyniosła te zdjęcia z imprezy.
  I oni stracą robotę.

 • wyjepka

  Oceniono 10 razy 4

  Znęcają się nad małym gnojkiem. Wstyd !

 • svetomir

  Oceniono 14 razy 0

  harry to jest Potter, a bohater artykułu to JKW książę Henryk z Walii. Trochę szacunku

 • ulebyk

  Oceniono 34 razy -4

  Jest wiele dokumentów i faktów kompromitujących TW Bolka a mimo to michnikowszczyzna nadal kreuje go na bohatera.

 • niepyszczyc

  Oceniono 13 razy -5

  a jak by byl nago ryzy to mochery by zygaly widzac go oj oj oj!!

 • vika_12

  Oceniono 6 razy 0

  hi,hi panie nie chcą skorzystać z darmowej reklamy i pokazać swojego oblicza.

 • zbychzu

  Oceniono 9 razy 1

  a bolek swjom babe do dzisiaj goni nago po swoym logrodzie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje