To Agent Tomek zawiadomił policję o marihuanie w TVN24

23.08.2012 13:08
Poseł Kaczmarek

Poseł Kaczmarek (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Wczoraj w TVN24 prezes stowarzyszenia Wolne Konopie Andrzej Dołecki wyciągnął na wizji marihuanę. Po programie do stacji weszła policja. Zawiadomił ją były agent CBA, teraz poseł Tomasz Kaczmarek. Informację o tym dostaliśmy jako pierwsi na Alert24.
- Ja zadzwoniłem na policję. Poinformowałem o możliwości zaistnienia przestępstwa - przyznaje poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Jest niedopuszczalne, aby w tak bezczelny sposób promować to, co dzisiaj w Polsce jest nielegalne - dodaje. Wczoraj podejrzewany był o to poseł Dera, który był w telewizyjnym studiu.

Poseł zawiadomił także Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta o "uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa". ZOBACZ DOKUMENT>>

- Aby wszczęto postępowanie w tej sprawie i sprawdzono przebieg tego wydarzenia. Z wiedzy, którą posiadam na dziś, policja nie ujawniła tej torebki z tym narkotykiem przy tym panu - mówi były agent CBA.

Dlatego Kaczmarek chce, by prokuratura wyjaśniła, co stało się z narkotykami i kto ewentualnie pomagał Dołeckiemu w ich schowaniu.

- W jaki sposób ma dziś postępować matka, która będzie chciała ustrzec swoje dziecko przed sięganiem po narkotyki, kiedy tak patologiczne zachowania są promowane na antenie stacji telewizyjnych - pytał poseł Kaczmarek.

Andrzej Dołecki miesiąc temu wyszedł z aresztu. Jest oskarżony o posiadanie znacznej ilości marihuany. W programie telewizyjnym chciał przedstawić swoją tezę, że posiadacze małej ilości narkotyków nie powinni być traktowani jak przestępcy.

Sipowicz w TOK FM: Premier sam palił, powinien nas zrozumieć

"Dziwi mnie, że go zaprosili"

Cała sprawę skomentował Tomasz Kaczmarek w nagraniu wideo, zamieszczonym na YouTubie na kanale PiS. - Dziwi mnie fakt, że TVN zaprasza do swojego studia w mojej ocenie przestępcę. Ta osoba ma postawione zarzuty za posiadanie 3 kg marihuany - stwierdził.Zobacz także
Komentarze (1208)
Zaloguj się
 • berberysa

  0

  Mamy w kraju pijaństwo, alkoholizm. Tylko jeszcze potrzeba szerzenia się narkomanii. Każde działanie w walce z narkomanią prowadzone przez posła Tomasza Kaczmarka popieram.
  Prawodawstwo polskie i działania sądów pozostawiają wiele do życzenia. Ale co to ma do rzeczy
  z przepisami przeciw narkomanii. Coraz gorsze artykuły w GW, taki groch z kapustą.

 • ftrrasta

  Oceniono 8 razy 6

  CHCEMY NOWELIZACJI W PRZECIWDZIAŁANIU NARKOMANI !

  Polska jest zacofanym krajem, inne kraje Europy dostrzegli że marihuane można wykorzystać w medycynie.
  Na dodatek śmieszy mnie Polskie prawo, 3 lata pozbawienia wolności dla człowieka co posiada 3 gramy suszu konopnego, dla porównania dodam że również 3 lata pozbawienia wolności według Polskiego prawa jest dla pedofila, gwałciciela bądź prawdziwego przestępcy - jak się czuje dziecko wykorzystane w wieku 8 lat przez dorosłego człowieka? 10 minut które zmieni świat dzieciaka w okrucieństwo, taki człowiek w dorosłym życiu używa nienawiści do świata.

  Powtórzę historie Madzi, jej matka została aresztowana na 2 lata pozbawienia wolności za zabójstwo, a Polskie prawo każe do 3 lat pozbawienia wolności człowieka który ma dla siebie susz konopny.

  Śmieszą mnie osoby które wypowiadają się tutaj słysząc o trawce jedynie w telewizji, telewizja jest manipulowana i nie powie prawdy z resztą ludzi nie interesuje co dobrego dzieje się na świecie. Osobiście popalam trawkę 2-3 razy na miesiąc, mam już swoje lata i nie widzę żadnych problemów z sobą.. chodzę do pracy, płacę podatki, chodzę do kościoła (nie co tydzień, zwariować by można)

  Trawka pozwala mi się odprężyć, mam problem z niedowagą więc gdy zapale mam zwiększony apetyt, po zjedzeniu zazwyczaj kładę się i oglądam film po czym zasypiam, tak to są prawdziwe działania po zapaleniu...

 • dziadwawelski

  Oceniono 23 razy 15

  facet się stacza, zero profesjonalizmu , powinien był poczekać następnie uwieść posiadacza trawki bo w łóżku mógłby wyciągnąć od niego nazwisko dealera ;)))) jak widać tomaszek już nie angażuje się w to co robi ;

 • filthpurger

  Oceniono 27 razy -15

  wiekszosc myslacych jednak za Tomkiem, pomimo tego pejoratywnego image "doniesienia".
  zgadzam sie, Tomek jest przykladem obywatelskowowsci, niech mu sie powiedzie w jego walce o czystosc wsrod rzadzacych

 • filthpurger

  Oceniono 23 razy -9

  podziwiam Tomka, ma swoja determinacje i sile zwalczania reprezentantow o niskich standardach.
  jest inspirujacy gosc, nie powiem...

 • 1szansa

  Oceniono 12 razy 0

  Czy ten człowiek liczył się kiedykolwiek z kosztami? Najważniejsze, żeby dokopać "wyznaczonemu celowi". Czy posłowie kiedyś wezmą się za źle sprawdzające się w życiu gospodarczym i społecznym ustawy? Może dopiero wtedy jak wszyscy obudzimy się z ręką w "n"

 • alexy-dwa

  Oceniono 19 razy 7

  Czy określenie pisowski Judasz wydaje się Wam wystarczająco obrażliwe ?

 • alexy-dwa

  Oceniono 12 razy 8

  Dobrze się stało że zadzwonił.Notowania PiS pójdą w dół.

 • alexy-dwa

  Oceniono 5 razy 5

  Jarosław Kaczyński będzie następną ofiarą kiblowego agenta 00 .Jeszcze trochę tylko poczekajmy jak wiatr zawieje w drugą stronę.Kapuś zdechnie kapusiem.Najlepszym tego przykładem SB-ccy konfidenci.Całe życie donosili i zdychają jako kapusie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje