To Agent Tomek zawiadomił policję o marihuanie w TVN24

Poseł Kaczmarek

Poseł Kaczmarek (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Wczoraj w TVN24 prezes stowarzyszenia Wolne Konopie Andrzej Dołecki wyciągnął na wizji marihuanę. Po programie do stacji weszła policja. Zawiadomił ją były agent CBA, teraz poseł Tomasz Kaczmarek. Informację o tym dostaliśmy jako pierwsi na Alert24.
- Ja zadzwoniłem na policję. Poinformowałem o możliwości zaistnienia przestępstwa - przyznaje poseł Prawa i Sprawiedliwości. - Jest niedopuszczalne, aby w tak bezczelny sposób promować to, co dzisiaj w Polsce jest nielegalne - dodaje. Wczoraj podejrzewany był o to poseł Dera, który był w telewizyjnym studiu.

Poseł zawiadomił także Prokuratora Generalnego Andrzeja Seremeta o "uzasadnionym podejrzeniu popełnienia przestępstwa". ZOBACZ DOKUMENT>>

- Aby wszczęto postępowanie w tej sprawie i sprawdzono przebieg tego wydarzenia. Z wiedzy, którą posiadam na dziś, policja nie ujawniła tej torebki z tym narkotykiem przy tym panu - mówi były agent CBA.

Dlatego Kaczmarek chce, by prokuratura wyjaśniła, co stało się z narkotykami i kto ewentualnie pomagał Dołeckiemu w ich schowaniu.

- W jaki sposób ma dziś postępować matka, która będzie chciała ustrzec swoje dziecko przed sięganiem po narkotyki, kiedy tak patologiczne zachowania są promowane na antenie stacji telewizyjnych - pytał poseł Kaczmarek.

Andrzej Dołecki miesiąc temu wyszedł z aresztu. Jest oskarżony o posiadanie znacznej ilości marihuany. W programie telewizyjnym chciał przedstawić swoją tezę, że posiadacze małej ilości narkotyków nie powinni być traktowani jak przestępcy.

Sipowicz w TOK FM: Premier sam palił, powinien nas zrozumieć

"Dziwi mnie, że go zaprosili"

Cała sprawę skomentował Tomasz Kaczmarek w nagraniu wideo, zamieszczonym na YouTubie na kanale PiS. - Dziwi mnie fakt, że TVN zaprasza do swojego studia w mojej ocenie przestępcę. Ta osoba ma postawione zarzuty za posiadanie 3 kg marihuany - stwierdził.Zobacz także
Komentarze (1208)
To Agent Tomek zawiadomił policję o marihuanie w TVN24
Zaloguj się
 • renek.z

  Oceniono 173 razy 139

  3 gramy więzienie ,2 piwa i rower tez wiezienie ,obraza uczuć religijnych tez może być więzienie ! młodzi wierzcie mi za komuny było lepiej !

 • wpm1

  Oceniono 150 razy 138

  Podobno brzydzi się TVN-em a jednak ogląda? To taka forma poświęcenia się dla narodu...

 • anty-lady

  Oceniono 163 razy 135

  Ty się Kaczmarek odfasonuj od matki. Bez głupich zakazów tam, gdzie dom pełen miłości, narkotyki nie mają wstępu, choćby były do kupienia na każdym rogu, jak alkohol dzisiaj. Alkohol - substancja daleko bardziej szkodliwa niż marihuana. Zajmij się czymś pożytecznym, człowieku.

 • oki-san

  Oceniono 145 razy 123

  - W jaki sposób ma dziś postępować matka, która będzie chciała ustrzec swoje dziecko przed życiem w kraju, w którym takie buraki są posłami?!!!!!!!!!!

 • marek_f

  Oceniono 122 razy 98

  Gnida za późno się urodziła. W PRL-u donoszenie było cenione i nagradzane.

 • villk

  Oceniono 116 razy 96

  ech..te donosicielskie przyzwyczajenia ...

  napisał bym "skarżypyta w kącie stała"- tyle ze Sejm jest okrągły...

 • kotschroedingera01

  Oceniono 84 razy 76

  pis jak wyjątkowo silny magnes działa na wszelkiego rodzaju kanalie, widocznie prezes lubi być wśród swoich...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane

Najnowsze informacje