Tir uderzył w płot - zginęła kobieta, dwie osoby ranne

22.08.2012 09:23
Kurzeszyn w woj. łódzkim

Kurzeszyn w woj. łódzkim (Fot. Google.pl/maps)

42-letnia kobieta zmarła w szpitalu, a dwie osoby zostały ranne po tym, jak tir na łuku drogi w miejscowości Kurzeszyn w woj. łódzkim uderzył w płot posesji. Okoliczności wypadku bada miejscowa policja.
Rzeczniczka policji w Rawie Mazowieckiej Karolina Sokołowska poinformowała, że do wypadku doszło wieczorem w miejscowości Kurzeszyn. 36-latek, kierujący tirem z naczepą, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwny pas ruchu.

Tir przewrócił się, a naczepa uderzyła w płot pobliskiej posesji, który remontowały w tym czasie 42-letnia kobieta i jej 21-letnia córka. W wyniku wypadku ciężko ranna została 42-latka, którą przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Warszawie. Niestety, kobieta zmarła w wyniku odniesionych obrażeń.

Do szpitali z potłuczeniami trafiła także 21-latka i kierowca tira; ciężarówka przewożąca zboże została podniesiona rano. Według policji kierujący tirem był trzeźwy, ale ostatecznie potwierdzi to badanie krwi. Okoliczności i przyczyny wypadku bada rawska policja i prokuratura.

Najnowsze informacje